Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak dorobić na wychowawczym

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jak dorobić na wychowawczym

    Witajcie, pewnie wiele z Was tak jak ja zastanawia się co tu zrobić, żeby nie wracać do pracy, zostać jak najdłużej z dzieckiem ale jednocześnie wspomóc jakoś domowy budżet. Tu macie opisany fajny i prosty sposób przedsiebiorczemamy.blogspot.com ja już w ten sposób zarabiam i polecam :-)
  •    
       

    #2
    Odp: Jak dorobić na wychowawczym

    Jako kosmetyczka nie miałam żadnych problemów z dorabianiem. W sumie pracując po te 4 godziny dziennie rzeczywiście zarabiałam prawie tyle co na etacie w salonie, więc ten zawód akurat polecam ;-)

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jak dorobić na wychowawczym

      Napisane przez kankiela Pokaż wiadomość
      Jako kosmetyczka nie miałam żadnych problemów z dorabianiem. W sumie pracując po te 4 godziny dziennie rzeczywiście zarabiałam prawie tyle co na etacie w salonie, więc ten zawód akurat polecam ;-)
      Tak tylko, że to specjalizacja którą miałaś wyuczoną przed ciążą a za co sie brać kiedy wcześniej nie miało sie z daną rzeczą styczności a teraz ma sie raczej ograniczony czas przy dziecku?

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jak dorobić na wychowawczym

        Hmmm... coś co osobę interesuje? Nie ma takiego pomysłu, że każdy na nim zarobi dobrą kasę. Najpierw powinno się wyjść od miejsca - co potrafię, albo czego chciałabym się uczyć.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jak dorobić na wychowawczym

          Możesz dodatkowo roznosić ulotki reklamowe. A jeśli chcesz zostać w domu z dzieckiem, to zainteresuj się pracą w telemarketingu, czyli przy odbieraniu telefonów.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jak dorobić na wychowawczym

            Moze ktoras mama chcialaby dorobic sprzedajac zabawki w internecie na grupach na fejsie na gumtree olx czy nawet na lokalnym rynku czy bazarku?
            Oferuje zestawy zabawek znanych firm jak fisher price vtech chicco i innych
            wysylam z anglii co dwa tygodnie
            zainteresowanych zapraszam do kontaktu annazabawki@hotmail.com

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jak dorobić na wychowawczym

              Pomysłów na dorabianie na wychowawczym jest dużo. Sporo zależy od naszych umiejętności oraz doświadczenia. Moja znajoma np. załapała się na fuchę, która polegała na odpowiadaniu na maile klientów w jakimś sklepie internetowym. Najpierw musiała dokładnie poznać asortyment, dostała dostęp do magazynów i jak ktoś miał jakieś pytania w sprawie produktu to udzielała szybko odpowiedzi. Inna znajoma, akurat nie w Polsce, ale w Norwegii, czytała książki dla dzieci to znaczy nagrywała swoje czytanie i te audio bajki były później wykorzystywane w jakichś grupach Polonii czy coś takiego (w szkołach, przedszkolach). dokładnie nie wiem, jak to formalnie wyglądało, tyle wiem na ten temat Poza tym są różne strony ze zleceniami przez internet, trzeba codziennie śledzić i na pewno się coś znajdzie.
              Zamieniam niezdrowe na zdrowe. Polecam poczytać: sól himalajska właściwości

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jak dorobić na wychowawczym

                No fakt. Ostatnio trafiłam na http://e-modelka.com/?utm_expid=1050...C3tJL8kDz41g.0 , gdzie można zaczynać karierę w modelingu, głównie videomodelingu. Rejestracja, zaangażowanie i podejście do pracy, w dowolnym czasie i miejscu, pozwala zdobywać żetony wymienne na kasę. Proste i przyjemne zajęcie dla odważnych i ładnych dziewczyn.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jak dorobić na wychowawczym

                  Radzę zerknąć sobie tutaj http://www.rekowska.com . Jest tam ciekawa oferta właśnie dla kobiet na wychowawczym, ale nie tylko. Można bowiem zostać niezależną konsultantką Arbonne. Dzięki temu można mieć również dla siebie wysokiej jakości, naturalne kosmetyki w atrakcyjnej cenie.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Jak dorobić na wychowawczym

                    Na wychowawczym chyba nie można sobie ot tak legalnie dorabiać, bo możemy stracić zasiłek Generalnie raczej jeśli chcesz dorabiać, musisz robić to na czarno.
                    Pozdrawiam, Adam
                    http://1rblog.pl/ranking-top5-multit...herman-gerber/

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X