Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs na Dzień Dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Napisane przez Iskierka25 Pokaż wiadomość
    Wygląda na to,że został zapomniany przez Redakcję :/
    Hehe, to trzeba sie przypomnieć
    Jestem ciekawa wyników...
    Last edited by sampo21; 03-07-2009, 16:55.
    Prosimy o 5 gwiazdeczek na zdjecie mojego synka. Odklikam... tylko prosze o wiadomość na priv.
    http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...p?i=12762&c=46
    Dziękuję

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      W regulaminie jest tak napisane


      4.1. Laureaci wyłonieni zostaną w wyniku realizacji procedury opisanej w punkcie 3.1. w terminie najpóźniej do dnia 29.06.2009 r.
      4.2. Laureaci powiadomieni zostaną o wygranej na prywatną skrzynkę na forum www.mamacafe.pl w terminie najpóźniej do dnia 13.06.2009 r.


      ale chyba wkradł się błąd i chodzi o 13.07?
      Last edited by Iskierka25; 04-07-2009, 12:04.

      Skomentuj


        #33
        Rzeczywiście w pkt. 4.2. regulaminu konkursowego wkradła się drobna pomyłka. Powinno być:
        4.2. Laureaci powiadomieni zostaną o wygranej na prywatną skrzynkę na forum www.mamacafe.pl w terminie najpóźniej do dnia 13.07.2009 r.
        Przepraszamy za przeoczenie.

        Napisane przez Iskierka25 Pokaż wiadomość
        W regulaminie jest tak napisane


        4.1. Laureaci wyłonieni zostaną w wyniku realizacji procedury opisanej w punkcie 3.1. w terminie najpóźniej do dnia 29.06.2009 r.
        4.2. Laureaci powiadomieni zostaną o wygranej na prywatną skrzynkę na forum www.mamacafe.pl w terminie najpóźniej do dnia 13.06.2009 r.


        ale chyba wkradł się błąd i chodzi o 13.07?
        pozdrawiamy,
        Redakcja MamoToJa.pl

        Skomentuj


          #34
          Wyniki konkursu na Dzień Dziecka

          Drogie Forumowiczki,
          Dziękujemy wszystkim za włączenie się do naszej zabawy z tworzeniem własnych profili w serwisie Ja.w.Polki.pl. Zadanie konkursowe polegało na zdobyciu jak największej ilości punktów poprzez swoją aktywność w serwisie.
          Jak już wcześniej uprzedzaliśmy, Redakcja przy rozstrzyganiu konkursu, będzie brała pod uwagę przede wszystkim jakość zadawanych pytań i udzielanych odpowiedzi, a nie tylko ich ilość.
          Dlatego też postanowiliśmy przyznać 3 nagrody główne użytkowniczkom o nickach:
          1. pociecha2803
          2. Iskierka25
          3. sampo21

          Zwycięzcy otrzymują vouczery na pobyt w ośrodku Wierchomla dla 2 rodziców z dzieckiem (lub dwójką dzieci).

          Dodatkowo nagrody pocieszenia w postaci drobnych upominków od Redakcji otrzymują:
          1. koralikxxx
          2. mariatom
          3. lale3ka

          Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnych konkursach.
          Redakcja
          pozdrawiamy,
          Redakcja MamoToJa.pl

          Skomentuj


            #35
            Bardzo się cieszę... ja myśle, że pojedziemy przed 20 sierpnia, czyli przed moim porodem... może się spotkamy dziewczyny ?!
            pozadrawiam i jeszcze raz dziękuję...
            Prosimy o 5 gwiazdeczek na zdjecie mojego synka. Odklikam... tylko prosze o wiadomość na priv.
            http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...p?i=12762&c=46
            Dziękuję

            Skomentuj


              #36
              bardzo dziekuje!!!!!!!!!

              Skomentuj


                #37
                no ja już mam rezerwację ... 31lipca, 1 i 2 sierpnia... już nie mogę sie doczekać...
                Prosimy o 5 gwiazdeczek na zdjecie mojego synka. Odklikam... tylko prosze o wiadomość na priv.
                http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...p?i=12762&c=46
                Dziękuję

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Dostałaś już voucher?

                  Skomentuj


                    #39
                    Napisane przez Iskierka25 Pokaż wiadomość
                    Dostałaś już voucher?
                    tak, dostałam i w tym samym dniu zarezerowowałam pobyt w Wiercholmi.
                    A Ty??
                    Prosimy o 5 gwiazdeczek na zdjecie mojego synka. Odklikam... tylko prosze o wiadomość na priv.
                    http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...p?i=12762&c=46
                    Dziękuję

                    Skomentuj


                      #40
                      Ja tez juz dostałam.Jade w sierpniu ale jeszcze niewiem dokładnie kiedy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        ...a nagród pocieszenia jak nie ma,tak nie ma ... no i miało być ich zdaje się 10 a nie trzy???


                        Nagroda dotarła, za co dziękuję!
                        Dziewczyny bierzcie udział w konkursach, bo czasem naprawdę niewiele trzeba, żeby coś fajnego wygrać. Ja w tych serwisach miałam okazję wygrać coś pierwszy raz w życiu i choć czasem są jakieś opóźnienia to jednak warto...
                        Pozdrawiam wszystkich.
                        Last edited by koralikxxx; 05-08-2009, 11:28. Powód: uzupełnienie wypowiedzi

                        Skomentuj


                          #42
                          Ja właśnie wczoraj wróciłam z weekendu w Wiercholmii. Było cudownie, bardzo dziękuję za możliwość poznania tak wpsaniałego miejsca. Nigdy o nim nie słyszałam, a hotel +okolica wymarzona na wakacje z dzieckiem. Postanowiliśmy wybrać się tam w zimie już w 4
                          Spa super, apartament elegancki, przestronny i bardzo mi się spodobał szkoda mi było wyjexdzać. Poznaliśmy wiele sympatycznych osób i rodzinek z dziećmi, Mateuszek miał kompanów do zabawy a jego prawdziwym hobby stało sie pluskanie w basenie.
                          Jeszcze raz dziekuję i zazdroszczę dziewczynom które wygrały i mają to jeszcze przed soba. Póxniej wkleję kilka fotek
                          Prosimy o 5 gwiazdeczek na zdjecie mojego synka. Odklikam... tylko prosze o wiadomość na priv.
                          http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...p?i=12762&c=46
                          Dziękuję

                          Skomentuj


                            #43
                            Napisane przez sampo21 Pokaż wiadomość
                            Ja właśnie wczoraj wróciłam z weekendu w Wiercholmii. Było cudownie, bardzo dziękuję za możliwość poznania tak wpsaniałego miejsca. Nigdy o nim nie słyszałam, a hotel +okolica wymarzona na wakacje z dzieckiem. Postanowiliśmy wybrać się tam w zimie już w 4
                            Spa super, apartament elegancki, przestronny i bardzo mi się spodobał szkoda mi było wyjexdzać. Poznaliśmy wiele sympatycznych osób i rodzinek z dziećmi, Mateuszek miał kompanów do zabawy a jego prawdziwym hobby stało sie pluskanie w basenie.
                            Jeszcze raz dziekuję i zazdroszczę dziewczynom które wygrały i mają to jeszcze przed soba. Póxniej wkleję kilka fotek
                            Super, że jesteś zadowolona. Dobrze wiedzieć - gdzie są fajne miejsca do wypoczynku, choć przyznam że dość daleko od mojego domu jest ten ośrodek.

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X