Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Chłopiec czy dziewczynka" + wyniki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ale sie usmialam...a moze redakcja do domu powinna forumowiczki przyjechac na kontrole czy ta uzywa laktator ?albo czy w ogole ma dzieci?

    Gratuluje wygranej dziewczyny
    Last edited by dotka238; 16-06-2009, 23:26.

    Skomentuj

    •    
         

      Gratulacje,
      Swoją drogą każdy może zrobić z nagrodą, co mu się tylko podoba...jeśli chce sprzedać, to jego prawo, jeśli komuś sprezentować też ma prawo...

      Trzeba było napisać na tyle ciekawe opowiadanie, aby wygrać...jak ktoś napisał, trzeba umieć przegrywać....

      Skomentuj


        Trochę zabawna dyskusja. Nie da się wszystkiego przewidzieć. Nie rozumiem tak naprawdę czym tutaj się tak ekscytować. Powodzenia w następnych konkursach. I gratulacje poprzedniczce.

        Skomentuj


          wlasnie otrzymalam nagrode - dziekuje

          Skomentuj


            I ja też - dziękuję, dziękuję, dziękuję!
            "Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka."
            — Alighieri Dante





            Skomentuj


              I ja własnie otrzymałam przesylke - DZIEKUJE.

              Skomentuj


                ja takze otrzymalam nagrode - redakcjo - dziekujemy razem z malenstwem !

                Skomentuj

                •    
                     

                  włąśnie przyszła paka

                  Dziękuje redakcji i bardzo się cieszę z prezentu, bo jestem w 8 miesiącu ciąży i na pewno mi się przyda. Mogę dostrczyć usg, kartę ciąży i komplet badań

                  Skomentuj


                    Kochana Redakcjo mamacafe ! Dzisiaj otrzymałam przesyłkę ! Jest fantastyczna ! Jeszcze raz serdecznie dziękuję i pozdrawiam !

                    Skomentuj


                      Zaskoczył mnie kurier przy bramce i z uporem twierdziłam, że nic "nie zamawiałam", a tu taka miła niespodzianka!
                      Dziękuję serdecznie! Jak dziecko dobrałam się do pudełeczek i z wypiekami na twarzy oglądałam!
                      Pozdrawiam i czekam na kolejne konkursy!
                      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        To ja również dopisuję się do listy szczęśliwców Nagroda super!


                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X