Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Testujemy Oillan!;)wrażenia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

    Szampon nawilżający Oillan to kosmetyk, po który sięgnęła od razu w pierwszy dzień kiedy go otrzymałam.
    Dzięki dziurce w zatyczce buteleczki nie ma możliwości wylania go za dużo, co jest oczywiście bardzo dużym plusem.
    Sama buteleczka bardzo poręczna.
    Jeśli chodzi o szampon.... to ma bardzo gęstą konsystencję, co jest nie tylko ekonomiczne ale też ułatwia mycie włosków.
    Bardzo dobrze się pieni i szybko spłukuje, co mnie cieszy bo moja córka nie przepada za myciem główki.
    Nie szczypie on w oczy (to przetestowałam na sobie) tu kolejny PLUS.
    Włoski po umyciu są bardzo miękkie i nie mam trudności z ich rozczesaniem. Moja córka ma bardzo kręcone włoski i rozczesanie ich po użyciu niektórych szamponów jest koszmarem i dla niej i dla mnie.
    Włoski pachną świeżością, nie mają po umyciu praktycznie żadnego zapachu.
    Dodatkowo zauważyłam, że są miękkie i lśniące.
    Z racji, że walczy z ciemieniuchą to zauważyłam, że stała się ona miękka, a po użyciu dodatkowo kremu na ciemieniuchę Oillan nie pozostał już po niej żaden ślad.
    Jednym zdaniem.... rewelacyjny szampon, który z czystym sumieniem polecam każdemu rodzicowi dla maluszka.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

      Dostałyśmy z Kasią rewelacyjny zestaw do testowania, tak jak i pozostałe uczestniczki dostałyśmy 4 produkty. Jeszcze tego samego dnia zaczęło się wielkie testowanie. Jedno jest pewne, jesteśmy ogromnie zadowolone. Skóra Kasieńki jest teraz jeszcze bardziej aksamitna i przyjemna w dotyku, kąpiel to dla niej prawdziwa przyjemność, a dla mnie największą przyjemnością jest masowanie i smarowanie mojego skarba tuż po kąpieli, no i całowanie tego cudnego ciałkarewelacyjne kosmetyki

      Skomentuj


        Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

        Kasieńka lubiła się kąpać prawie od samego początku, ale teraz kiedy mamy Oillan, dziecię jeszcze bardziej radośnie wierzga nóżkami i rączkami bo wie, że jak nawet jej wpadnie kropelka do oczka, to nie będzie szczypało. Jak to miło kąpać pociechę i widzieć, że czerpie ono z tego tak ogromną radość.

        Skomentuj


          Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

          Testy zakończone, a my nadal używamy kosmetyków Oillan, i zawsze będziemy ich używać. Dla nas najlepsze kosmetyki na rynku Ciemieniuchy od dawna już nie widzę Skóra, która zazwyczaj (zanim dostaliśmy Oillan) była sucha teraz jest dobrze nawilżona, nawet jak jakiś dzień zapomnimy posmarować po kąpieli, to na drugi dzień jest idealnie nawilżona, sądzę, że to ten Płyn do mycia i kąpieli





          Victoria ur. 18.05.2011 2700g 51cm Nasze Szczęście

          Skomentuj


            Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

            Chciałam pokazać moją Kasię po kąpanku ale niestety nie mogę załączyć zdjęcia...szkoda

            Skomentuj


              Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

              Ten szampon mnie bardzo zaciekawił.
              Chyba się na niego skuszę.

              Skomentuj


                Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

                Oj tak, szampon mogę polecić z czystym sumieniem, nawet sama go czasem stosuję ma moje przesuszone włosy.

                balsam do ciała bardzo nawilża, ale ciężko się aplikuje. Już go stosuję ale tylko na zimę, bo idealnie sprawdza się na mocno przesuszoną skórę moich nóg.

                Ostatnio kupiłam balsam i szampon w ziko w promocji: http://www.e-****************************/oillan.html

                Skomentuj

                       
                Working...
                X