Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Praca
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Praca Wasze zawodowe wyzwania, praca dodatkowa, ogłoszenia

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 19-11-2014, 09:37
ania56 ania56 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ania56.polki.pl

Domyślnie Gdzie zamawiać artykuły biurowe?

Jestem asystentką w firmie logistyczno-spedycyjnej i dostałam za zadanie znalezienie godnego zaufania i cenowo konkurencyjnego dostawcy kartonów i innych opakowań. Ofertę znanych firm znam ale często jest tak, że te mniejsze chcąc zaistnieć na rynku maja naprawde dobrą ofertę. Może znacie jakąś godną uwagi? Będe wdzięczna za pomoc.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-03-2015, 10:51
kundzia20's Avatar
kundzia20 kundzia20 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kundzia20.polki.pl

Domyślnie Odp: Gdzie zamawiać artykuły biurowe?

Ja przy zamawianiu produktów biurowych korzystam z oferty drukarni internetowej Openprint. Mają wszelkie materiały, które są potrzebne w biurze, oczywiście spersonalizowane. Możesz im wysłać własny projekt, ale jeśli firma go nie posiada, to przy pierwszym zamówieniu dostaniecie go gratis. Również wysyłka zamówienia jest tam darmowa. Jeśli chodzi o ceny, to mnie one satysfakcjonują, szczególnie za taką jakość.
Nie wiem, czy maja w ofercie także pudełka, ale z pewnością można się z nimi dogadać, jeśli nie znajdziesz tego w stałej ofercie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-03-2016, 17:38
joazia joazia jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
joazia.polki.pl

Hej, warto sprawdzić portale grupujące takich dostawców, jak chociażby tutaj https://aleo.com/pl/firmy/biuro-i-uslugi-dla-firmy bo poza głównymi graczami mamy tutaj sporo ofert od mniejszych firm, które - tak jak napisałaś - chcąc zabłysnąć oferują nierzadko super ceny
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-06-2016, 15:24
dracenka dracenka jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
dracenka.polki.pl

Zależy, jakie konkretnie artykuły masz na myśli. Najlepiej znaleźć jakiś sprawdzony sklep, w którym będziemy się regularnie zaopatrywać, bo w ten sposób możemy liczyć na często niemałe zniżki i naprawdę atrakcyjne promocje. Ja na przykład robię zakupy w sklepie BIURWA, a kupuję tam głównie artykuły papiernicze i karteczki samoprzylepne: http://biurwa.pl/artykuly-papiernicz...o_c_133_1.html.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-08-2016, 09:47
braap braap jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
braap.polki.pl

Niedługo otwieram swoje biura rachunkowe. Dzięki ten stronie http://www.officemap.pl/search/list/?&city=krakow znalazłam bardzo fajne biuro w Krakowie i pod koniec miesiąca będe je urządzać. Niestety nie mam jeszcze kompletnie żadnego wyposażenia biurowego a także artykułów biurowych. Moglibyście mi polecić jakiś sklep, w którym mogłabym znalezc tanie i dobrej jakosci wyposażenie biura i artykuły biurowe? Zależy mi na czasie, bo ostatnim tygodniu miesiąca muszę już je zacząc urządzać. Jak myślicie lepiej zamawiac przez internet czy kupować w sklepach stacjonarnych?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-08-2016, 11:43
kalespo kalespo jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kalespo.polki.pl

Oprócz artykułów typowo biurowych nie zapominaj też o odzieży służbowej. W takich biurach często spotykane są firmowe koszule z wyhaftowanym logo firmy. Taki haft komputerowy możesz na pewno zamówić na stronie http://firmoweciuchy.pl/oferta/haft-komputerowy Przy okazji jest to dobra reklama, a i wizerunek firmy się poprawia, kiedy wszyscy pracownicy wyglądają spójnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-08-2016, 12:50
iamklaudka iamklaudka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
iamklaudka.polki.pl

My tego nie potrzebujemy. Takie artykuły zazwyczaj zamawiamy w sieci.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-09-2016, 18:21
begirl begirl jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
begirl.polki.pl

ja mogę od siebie polecić te esklep http://biurwa.pl/ mają spory wybór asortymentu nie tylko do biura, ale i do szkoły. My w tym roku się u nich zaopatrywaliśmy w rzeczy biurowe
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-09-2016, 10:08
makalica87 makalica87 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
makalica87.polki.pl

Cytat:
Napisał iamklaudka Zobacz post
My tego nie potrzebujemy. Takie artykuły zazwyczaj zamawiamy w sieci.
U nas jest podobnie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-09-2016, 12:10
Misiaczek69 Misiaczek69 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Misiaczek69.polki.pl

Jesli chodzi np o notesy klejone to zamawiam w firmie Fanatycy Druku. Niezle ceny maja i szeroki asortyment - praktycznie wszystko do biura+do reklamy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania