Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

nasza sylwestrowa zabawa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: nasza sylwestrowa zabawa

    Nasza córka jak tylko zrobi się ciemno za oknem, pyta ciągle kiedy będzie północ i kiedy otworzymy szampana.Muzyka jest dobrana przez Kingę, czyli zazwyczaj dziecięce przeboje, nastrój stworzony przez świeczki i lampki choinkowe i pora zaczynać tańce i zabawę.
    Oczywiście zabawy dostosowane do Małej, a więc gry planszowe, tańce ,śpiewy, przebieranki, sztuczne ognie.
    Ale tak ciężko doczekać do północy, więc mała żabka idzie spać, ale koniecznie musimy ją obudzić przed 12.00!!
    Kiedy zbliża się północ, budzimy Kingę, otwieramy szampana, są toasty, życzenia, buziaki, a potem krótko przed północą ubieramy się i jak co roku (to już taka nasza mała tradycja) wychodzimy z domu, by podziwiać i oglądać fajerwerki!!
    Attached Files

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: nasza sylwestrowa zabawa

      My odkąd pojawiły się dzieci, spędzamy Sylwestra w domu. W tym roku było fajnie, ale dzieci za wcześnie wstały i z trudnością wytrzymały do północy. Za to w tamtym roku, urządziliśmy sobie Domówkę. Były tańce, śpiewy, przekąski i obowiązkowo szampan o północy. (bezalkoholowy oczywiście). Po toaście podziwialiśmy sztuczne ognie, a potem dalej tańczyliśmy. Zabawa trwała do 3 nad ranem. Było na prawdę super, w sumie to nie wiem czy czuła bym się równie dobrze na balu wśród obcych ludzi, chyba jestem już za bardzo "umamiona" by móc się dobrze bawić, wiedząc, że w tak ważny dzień dzieci są daleko...
      Attached Files

      Skomentuj


        #18
        Odp: nasza sylwestrowa zabawa

        Sylwestrowy wieczór jest wyjątkowy,
        każdy od rana był już gotowy,
        na tańce, hulanki i swawole...
        na lody i na colę

        Najpierw były przygotowania, każdy miał coś do dodania...
        Kacper, który lubi cukierki czekoladowe
        i Karolinka - miłośniczka serniczka
        Mama menu więc zrobiła

        Tata niestety poszedł do pracy
        A my w rytm muzyki zabraliśmy się za muffinki,
        potem napoje i kanapeczki,
        a także owocowe przekąseczki

        Były zabawy i przebieranki,
        kapelusz i woal ze starej firanki
        Były zabawy i fajerwerki
        widziane przez okno kolorowe iskierki

        A nagrodą za wyjątkową zabawę były śmiejące się oczy moich dzieci

        Skomentuj


          #19
          Odp: nasza sylwestrowa zabawa

          Dziękuję za wyróżnienie mojej wypowiedzi. Pola uwielbia Piccolo!

          Skomentuj


            #20
            Odp: nasza sylwestrowa zabawa

            to ja się zastanawiam dopiero gdzie powinniśmy wybrać się z rodzinką. Tutaj przejrzałam kilka ofert http://www.fajnewczasy.pl/oferty_specjalne/sylwester ale nie potrafię jeszcze zdecydować się na coś konkretnego. Mąż mnie tylko pogania i mówi że jak tak dalej pójdzie to zostaniemy w domu bo wszystko będzie już pozajmowane.

            Skomentuj


              #21
              Odp: nasza sylwestrowa zabawa

              Tutaj jest wiele ciekawych propozycji zabaw na sylwestra: http://www.modnawo.pl/ciekawe-zabawy-na-sylwestra/ Może kilka z nich Wam się spodoba i przypadnie do gustu
              http://forum.mamotoja.pl/

              Skomentuj

                     
              Working...
              X