Wróć   Forum Mamotoja.pl > Twoje dziecko > Wychowanie i nauka > Przedszkola i szkoły
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 17-09-2013, 11:42
Kama13's Avatar
Kama13 Kama13 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Kama13.polki.pl

Miasto: Polska
Domyślnie Monitoring w przedszkolu

Uważacie, że monitoring w przedszkolu to dobry pomysł? W tym w którym jest moje dziecko, dyrektorka postanowiła, że na terenie placówki będzie taki właśnie monitoring. Postanowili przystąpić do programu "Bezpieczny brzdąc. Spokojny rodzic.". Każdy z rodziców, jak będzie chciał, będzie mógł mieć za drobną opłatą dostęp on line.

Jak się Wam podoba takie rozwiązanie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-01-2014, 11:12
dszkuc dszkuc jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
dszkuc.polki.pl

Domyślnie Odp: Monitoring w przedszkolu

Myślę że bardziej się przydaje monitoring w szkole bo młodzież wymaga większej kontroli, niestety.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-01-2014, 11:39
MrAndrzej1811 MrAndrzej1811 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
MrAndrzej1811.polki.pl

Thumbs up

Myślę, że dzięki kamerom łatwiej nam kontrolować to, co dzieje się w budynku szkoły i na jej terenie.

Ostatnio edytowane przez MrAndrzej1811 : 10-03-2014 o 10:23.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-07-2015, 21:04
mona888 mona888 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mona888.polki.pl

W naszym przedszkolu jest monitoring Co prawda kompletnie się tym nie sugerowałam wybierając przedszkole, bo szukałam przedszkola z nauką angielskiego, ale teraz myślę że to fajna sprawa Po pierwsze dlatego, że nieraz tak nagle dopada mnie chęć przytulenia swojej córeczki i wtedy chciałabym ją chociaż zobaczyć, a po drugie zawsze możemy spojrzeć co dzieje się w przedszkolu bo przecież tyle ostatnio się słyszy o tym co się dzieje w szkołach i przedszkolach. Nasz Edukoland to pierwsze przedszkole w którym spotkałam się z monitoringiem, ale teraz to powili staje się normą, nawet u mojej siostry w żłobku zainstalowali monitoring. Ja jestem ogólnie za i nie rozumiem tych głosów sprzeciwu, że jest on niepotrzebny. Przecież teraz już praktycznie w każdym miejscu pracy są kamery więc czego tu się bać?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-07-2015, 17:35
macinka macinka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
macinka.polki.pl

W Kangurku- http://www.kangurek-klub.pl/ tam gdzie uczęszcza nasza córeczka jest monitoring. Uważamy, że jest to niewątpliwy plus- możemy raz na jakiś czas spojrzeć na to, co robi nasza córeczka. Mamy jakąś kontrolę nad tym, co się dzieje w przedszkolu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-07-2015, 14:51
konkretna konkretna jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
konkretna.polki.pl

Widzę same plusy w takiej kontroli pracy przedszkola. Bardzo dobry pomysł.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-07-2015, 07:30
Lara5 Lara5 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Miasto: Jarocin
Zdjęcia: 58

też uważam że monitoring w przedszkolu wszystkim spasowałby szkoda że wszędzie tego nie ma ale może kiedyś już wejdą takie zalecenia aby każde przedszkole miało Póki co synek już ukończył przedszkole ale córkę teraz czeka
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-07-2015, 09:25
smerfetkaaa8 smerfetkaaa8 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
smerfetkaaa8.polki.pl

Wydaję mi się, że taki monitoring uspokoiłby wielu rodziców .
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 31-07-2015, 18:26
balowapani balowapani jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
balowapani.polki.pl

Monitoring w przedszkolu to moim zdaniem bardzo dobry pomysł. Często zastanawiamy sie co tak naprawdę dzieje się w przedszkolu, a dzięki temu możemy sprawdzać co w danej chwili robi nasze dziecko i czy nie dzieje mu się krzywda. Wiem, że tutaj http://www.edukoland.pl/ , też mają monitoring w przedszkolu. Naprawdę dla wielu rodziców to duży plus.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 31-07-2015, 23:03
pradip pradip jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
pradip.polki.pl

Zdjęcia: 36

Mi pomysł monitoringu też się podoba. Byłam niedawno na spotkaniu w żłobku i tam nie tylko rodzice ale też pani dyrektor cały czas widziała co się dzieje w poszczególnych salach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania