Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Lipcowe mole książkowe"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Konkurs "Lipcowe mole książkowe"

    bardzo, bardzo dziękuję!!!!!!!

    Skomentuj


      #32
      Odp: Konkurs "Lipcowe mole książkowe"

      Dlaczego ostatni laureat został wybrany wczoraj, skoro konkurs zgodnie z regulaminem trwa do dzisiaj do północy?
      Moja prawie dorosła córka


      Moja wyrośnięta kruszynka

      Skomentuj


        #33
        Odp: Konkurs "Lipcowe mole książkowe"

        Najpiękniejszą książką, jaką pamiętam z dzieciństwa, jest "Karolcia" Marii Kruger. Czytałam ją sobie już sama, bo dość wcześnie nabyłam tę umiejętność Zanim otwierałam kolejny rozdział, prosiłam wszystkich, aby nie wchodzili do pokoju. Zamykałam drzwi, by nic ani nikt nie przeszkodził w tej chwili. Pamiętam, celebrowałam i chłonęłam każde słowo. Niemal przenosiłam się do środka książki, zafascynowana przygodami Karolci i magicznego błękitnego koralika. Teraz już jestem mamą, i kupiłam dzieciom tę książkę. Synek już umie czytać, ale pod pretekstem czytania również dla młodszej córci uparłam się, że będę im czytać wspólnie. Tak naprawdę chodziło mi bardziej o to, żeby znów poczuć tę magię. I... poczułam! Po zaciekawionych oczach i otwartych buziach poznałam, że moje dzieci też...

        Skomentuj


          #34
          Odp: Konkurs "Lipcowe mole książkowe"

          Napisane przez Kira13x Pokaż wiadomość
          Dlaczego ostatni laureat został wybrany wczoraj, skoro konkurs zgodnie z regulaminem trwa do dzisiaj do północy?
          Drogie Forumowiczki,
          przepraszamy, zaszła pomyłka - w poniedziałek wyłoniliśmy nie ostatniego, ale oczywiście przedostatniego laureata konkursu.

          Piątą osobą, która otrzyma od nas książkę "Smoczek Marian z Drakosławic", jest krzysia_a, autorka recenzji książki "Koszmarny Karolek i złowrodzy wrogowie".

          Serdecznie gratulujemy!
          pozdrawiamy,
          Redakcja MamoToJa.pl

          Skomentuj

                 
          Working...
          X