Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wygraj grę towarzyską "Chopin Memo"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wygraj grę towarzyską "Chopin Memo"

    Weź udział w naszym konkursie. Wygraj grę towarzyską "Chopin Memo"

    Aby zdobyć grę wystarczy odnaleźć ukryte zdjęcie kwiatka. Zdjęcie wklejone jest w posty istniejącego już tematu na forum.

    Szukamy takiego zdjęcia:





    Wygrywa jedna osoba!



    Nagrodę zdobywa użytkowniczka o nicku "sylwunia12"
    .
    Prosimy sprawdzić skrzynkę profilową na www.ja.w.polki.pl




    Podpowiadamy:


    1. Zdjęcia nie znajdziesz w działach: Konkursy




    Co masz zrobić jak już znajdziesz ukryte zdjęcie:

    - Przesłać dokładny link do posta w którym znajduje się zdjęcie kwiatka!

    Jak to zrobić:

    Wystarczy kliknąć numer posta (patrz prawy górny róg na zielonej belce oznaczony # XX - czyli numer posta w danym wątku), skopiować link i wkleić go w wątek konkursowy.




    ZASADY KONKURSU:


    1. Konkurs "Wygraj grę towarzyską "Chopin Memo" zostanie przeprowadzony na forum mamacafe.pl

    2. Konkurs polega na odszukaniu ukrytych zdjęć na forum - zdjęcie kwiatka sztuk 1

    3. Wygrywa 1 osoba, które pierwsze odnajdą ukryte zdjęcia.

    4. Laureatki otrzymają kosmetyki.

    5. Konkurs rozpoczyna się 05.05.2011 i trwa, aż czasu, w którym zdjęcie zostanie odnalezione.

    6. Redakcja prześle informacje do osoby nagrodzonej na prywatną skrzynkę na www.ja.w.polki.pl, z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców najpóźniej 60 dni po rozwiązaniu konkursu. Nagrodę wysyłamy na terenie kraju.

    7. Osoby, które w ciągu 2 tygodni od otrzymania informacji o wygranej, nie prześlą swoich danych do Redakcji, tracą prawo do nagrody.

    8. Dane osobowe uczestników konkursu w zakresie: imię i nazwisko i adres zamieszkania, adres e-maliowy będą przetwarzane przez organizatora konkursu tj. „Edipresse Polska” S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wiejskiej 19 w celu realizacji umowy przystąpienia do konkursu i jego prawidłowego przeprowadzenia lub marketingu własnych produktów lub usług organizatora konkursu. Gwarantujemy prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, jak również żądania zaprzestania przetwarzania danych. Podanie danych jest dobrowolne. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej organizatora konkursu.

  •    
       

    #2
    Odp: Wygraj grę towarzyską "Chopin Memo"

    jestem tu nowa i akurat przeglądłam forum o imionach i trafiłam na takiego kwiatka o ten chodziło http://www.mamacafe.pl/forum/showpos...0&postcount=58

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wygraj grę towarzyską "Chopin Memo"

      gratki


      ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




      IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



      ---------------------------------------------------

      Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

      Skomentuj


        #4
        Odp: Wygraj grę towarzyską "Chopin Memo"

        Napisane przez sylwunia12 Pokaż wiadomość
        jestem tu nowa i akurat przeglądłam forum o imionach i trafiłam na takiego kwiatka o ten chodziło http://www.mamacafe.pl/forum/showpos...0&postcount=58
        Brawo! To jest poprawny link

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wygraj grę towarzyską "Chopin Memo"

          ja juz szukam kilka dni i nic moze mała podpowiedz???
          <a<a

          Skomentuj


            #6
            Odp: Wygraj grę towarzyską &quot;Chopin Memo&quot;

            Wyżej jest napisane, że wygrywa jedna osoba, która pierwsza udzieli poprawnej odpowiedzi. A zwycięzcę już mamy.
            Moja prawie dorosła córka


            Moja wyrośnięta kruszynka

            Skomentuj

                   
            Working...
            X