Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Głosowanie na Mamę Roku - grudzień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Głosowanie na Mamę Roku - grudzień 2010

    Każda z tych kobiet jest wyjatkowa, bycie mamą to obowiązek, opieka,troska na całe zycie. My wiemy o nich tylko to co piszą o nich media. Rzadko zdarza się że dowiadujemy się o maciezyńskich porażkach, słabościach... same doskonale wiemy jak to jest. A Tym sławnym mamą, jest ciężej niż nam. Często są związane kasownym kontraktem i nie mają mozliwości dłużej opiekować sie maleństwem, niż tego by chciały.
    Moja ulubienica jest Joanna Koroniewska i na nia właśnie oddałam głos, mimo że podziwiam Martyne Wojciechowska. Obie kobiety mają temperamet,charyzme, a ;przy tym macieżyństwo je odmłodziło. Nie zrezygnowały z pasji.Asia góruje metamorfozą, lalka Barbie, partnerem oraz delikatnoącia. Martyna ,poprostu nadal robi to co robiła,gdzie Asia zdobywa kolejne szczyty,ale kariery.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Głosowanie na Mamę Roku - grudzień 2010

      Ja też głosuje na Katarzyne Cichopek....widac ze ona od zawsze kochałła dzieci a teraz jak ma swoje to jest szcześliwa podejrzewam ze moze za rok pojawi sie nastepne...
      Dla mnie ona jest super mama..pieknie wygląda..cały czas pracuje nad soba a przy tym znajduje czas na bycie z dzieckiem ...

      Skomentuj


        #18
        Odp: Głosowanie na Mamę Roku - grudzień 2010

        Ja głosuję na Martynę Wojciechowską dlatego że jest wspaniałą kobietą i równocześnie wspaniałą mamą Marysi.
        Martna jest dla mnie kobietą podziwu,pełną energi i pasji,potrafi realizowac swoje marzenia a jednocześnie potrafi wspaniale wychowywać córkę.
        Z pewnością mała Marysia wyrośnie na mądrą dziewczynę dzięki swoim rodzicom.
        Doriaś ur.17.03.2008




        Tristaś ur. 11.03.2010

        Skomentuj


          #19
          Odp: Głosowanie na Mamę Roku - grudzień 2010

          Swój głos oddałam na panią Małgorzatę Ostrowską-Królikowską, gdyż zawsze bardzo mi imponowała. Sprawia wrażenie bardzo serdecznej i ciepłej kobiety, po uszy zakochanej w swoim mężu i licznej rodzince. Najlepsze jest jednak to, że mimo licznych obowiązków zawodowych i prywatnych zawsze świetnie wygląda, a uśmiech nigdy nie schodzi z jej ust. Ciekawe jak ona to robi?
          "Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka."
          — Alighieri Dante





          Skomentuj


            #20
            Odp: Głosowanie na Mamę Roku - grudzień 2010

            Paulina HOLTZ......Jest dobrą,nowoczesną mamą i najbardziej mi znaną....

            Skomentuj


              #21
              Odp: Głosowanie na Mamę Roku - grudzień 2010

              Gdy niespełna rok temu głosowałam na panią Małgorzatę Ostrowską-Królikowską nie miałam żadnych,nawet najmniejszych wątpliwości,że tytuł Mamy Roku powinien należeć właśnie do niej.Dziś,patrząc na szczęśliwszą z miesiąca na miesiąc rodzinę pani Małgorzaty,mogę stwierdzić tylko jedno-mój wybór nie mógł być inny...Nie mógł być lepszy...

              Nie oznacza to jednak,że pozostałe kandydatki,do tego jakże zaszczytnego tytułu,są od niej gorsze.Są po prostu inne.A inny,nie musi przecież wcale oznaczać,,gorszy"...

              Skomentuj


                #22
                Odp: Głosowanie na Mamę Roku - grudzień 2010

                Małgorzata Ostrowska-Królikowska Ostatnio w lokalnej gazenie czytałam świetny tekst w którym pani Malgorata opowaidala o swietach BOŻEGO NARODZENIA. Poruszyła temat Swiat wielopokoleniowych gdzie kazdy znajduje swoje miejsce. Spodobało mi sie ze promowała rodzinne świeta gdzie liczy sie kazdy członek rodziny a nie Bogate prezenty pod choinka. Mysle ze warto brac z niej przykład i pokazywać szacunek do starszych dziadków,babć tych prawdziwych i ciotecznych. A zarazem do szacunku jaki rodzi się do nas samych gdy szanujemy innych.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Głosowanie na Mamę Roku - grudzień 2010

                  Kasia Cichopek

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Głosowanie na Mamę Roku - grudzień 2010

                    Swój głos oddaję Pani Monice Mrozowskiej-Szaciłło. To Mama, która najbardziej przypomina mnie i dlatego jest mi najbliższa. Kieruję się w życiu podobnymi wartościami, jest wegetarianką, dba o środowisko, umiejętnie godzi pracę zawodową z prowadzeniem domu i swoją pasją jaką jest gotowanie. W tym roku urodziła drugie dziecko, a dzięki zdrowemu stylowi życia, bez problemów i bez blasku jupiterów, wróciła do formy. To dziewczyna z którą najchętniej zaprzyjaźniłabym się, poszła na kawę i porozmawiala o dzieciach, które są jej i moim największym szczęściem.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Głosowanie na Mamę Roku - grudzień 2010

                      Oto laureatki konkursu "Głosowanie na Mamę Roku - grudzień 2010"

                      1. pisklakowa
                      2. unambitious
                      3. Kamilla90

                      Laureatki otrzymują: zestaw kosmetyków marki Elancyl.

                      W skład zestawu wchodzi: Elancyl Krem przeciw rozstępom dla kobiet w ciąży 150 ml + Elancyl Tonizujący żel pod prysznic 200 ml.


                      Serdecznie Gratulujemy!!!
                      pozdrawiamy,
                      Redakcja MamoToJa.pl

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Głosowanie na Mamę Roku - grudzień 2010

                        Bardzo serdecznie dziękuję za wyróżnienie mojej wypowiedzi. To moja pierwsza wygrana na waszej stronie i jest mi szczególnie miło. Pozdrawiam.

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X