Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Sztuka prasowania"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Konkurs "Sztuka prasowania"

    Zadanie konkursowe:
    Wyobraź sobie, że używasz do prasowania generatora pary, w związku z tym masz dużo wolnego czasu. Napisz nam w jaki sposób wykorzystasz ten cenny czas.


    Autorki 5 najciekawszych historii zostaną nagrodzone!

    Nagrody:
    Dla pierwszych dwóch osób mamy generatory
    pary
    GV7250 Express AntiCalc
    GV5240 Easycord Pressing
    Dla kolejnych trzech osób mamy żelazka
    FV9450 Ultimate Autoclean 500

    Konkurs trwa od 6.10 do 28.11.2010r.

    Szczegóły konkursu >>

    Posty konkursowe zamieszczamy na forum polki.pl

  •    
       

    #2
    Odp: Konkurs "Sztuka prasowania"

    Kiedy siedzę z moim ukochanym synkiem w domu...
    Hmmm Oskarek ma 10 miesięcy tak wszędzie go pełno...Mimo iż poświęcam dla niego tyle czasu wciąż sądzę że to za mało. A dlaczego? Mąż pracuje daleko i rzadko bywa w domu. Wszystko więc muszę robić praktycznie sama. Kiedy nadchodzi wieczór i synek kładzie się spać mam chwilę wolnego czasu dla siebie...i właściwie tak powinno być prawda? Cóż ale jest niestety inaczej. Stale znajduje się coś do zrobienia. Przechodząc do rzeczy najwięcej wolnego czasu spędzam na sprzątaniu, lecz najgorsze jest to pranie i prasowanie. Zgadzam się... pralka sama pierze, ale prasować już muszę sama...Może i kiedyś polubiłabym to prasowanie? Ale jak gdy mam stare żelazko Sądzę, że gdybym wygrała w konkursie po pierwsze: odetchnęłabym, po drugie wykorzystałabym wolny czas wreszcie dla siebie, a po trzecie i najważniejsze- każdą chwilą cieszyłabym się z moim małym urwisem Gdyż to lubię najbardziej
    Pozdrawiam Izabela Szumska

    Skomentuj


      #3
      Odp: Konkurs "Sztuka prasowania"

      Pralka pierze ubrania,ale ktoś musi je później wyprasować,niestety... A prasowanie ubrań całej rodziny zajmuje baaardzo dużo czasu ;] Mimo malutkich rzeczy mojej 4,5miesięcznej córeczki,jest wiele pracy nad nimi,bo jest ich dużo ;]
      Podczas prasowania ,muszę co chwila je przerywać,gdyż moje maleństwo nie lubi jak się nim nikt nie zajmuje jakiś czas,mimo wielkiej ilości zabawek wokół niej ;]

      Pozdrawiam ;]

      Skomentuj


        #4
        Odp: Konkurs "Sztuka prasowania"

        Ja napewno przeznaczylabym ten czas dla siebie gdyz jak wiekszosc pan wie obowiazki domowe zajmuja czasu tzn pranie sprzatanie gotowanie opieka nad dzieckiem to jest 24h na dobe praca i znalezc w tym wszystkim czas dla siebie to trudnosc dlatego ja poswiecilabym ten czas na basen, aerobik itp zajecia ktore poza odpoczynkiem moga przyniesc wiele korzysci dla mojego ciala zwlaszcza po porodzie dlatego nie zmarnowalabym ani chwili

        Skomentuj


          #5
          Odp: Konkurs "Sztuka prasowania"

          Hm... trudne pytanie... Pewnie wyjdę na okropną matkę, ale czasu napewno nie poświeciłabym dzieciom. Nie pracuję, więc wciąż z nimi jestem i poświęcam im tyle czasu ile trzeba. Więc co zrobić z wolnym czasem??? Jednego dnia porządnie bym się wyspała, innego poszła na zakupy, jakieś buty lub bluzeczka zawsze wywołuja uśmiech na mojej twarzy Kolejnego dnia zrobiłabym coś dla swojej urody, może jakiś fryzjer, kosmetyczka... któregoś dnia poświęciłabym czas mężowi, biedaczek pracuje a jak wraca do domu to oboje jesteśmy zmęczeni i chcemy po prostu sie położyć. A jeszcze kiedy indziej po prostu położyłabym się na kanapie i nic nie robiła Pewnie zastanawiacie się kto zajął by się w tym czasie dziećmi... Poprosiłabym swoją mamę, na pewno by nie odmówiła, bo wie, że wyspana, szczęśliwa i wypoczęta mama to wspaniała mama


          ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g




          IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g



          ---------------------------------------------------

          Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /

          Skomentuj


            #6
            Odp: Konkurs "Sztuka prasowania"

            :-)
            Last edited by Gosia_S; 04-11-2010, 14:11.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Konkurs "Sztuka prasowania"

              dziewczyny ale posty należy umieszczać na polkach a nie ma mama cafe
              http://forum.polki.pl/showthread.php?t=18535


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Konkurs "Sztuka prasowania"

                A ja to wiecie co bym zrobiła?! Ha! Ja szybko bym poprasowała, jeszcze zostałoby mi mnóstwo czasu i tak: ugotowałabym obiady na 3 dni, poprałabym, posprzątałabym cały dom, napiekłabym ciasteczek, umyłabym okna i zmieniła firanki, odkurzyłabym wszystkie meble i.... miałabym wolne przez najbliższe 3 dni, a wtedy spakowałabym walizkę i pojechałabym ba małe wakacje. I wtedy naprawde bym wypoczęła. Hm, to byłoby wspaniale!

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Konkurs "Sztuka prasowania"

                  Ja zacznę od tego,że Ja uwielbiam prasować!!!!Każdy się dziwi,koleżanki mówią,że ja chyba oszalałam że lubię prasować ale ja nic na to nie poradzę taka już jestem.Tylko właśnie brakuje dla mnie czasu na wszystko.Mam dwójkę dzieci w wieku Kuba 9 lat,Filip18 miesięcy,więc prasowania mam naprawdę dużo....... Gdybym miała super ekstra żelazko to z prasowaniem uwijałabym się szybciuteńko,bo teraz to stoję przy desce po kilka godzin tygodniowo.I wtedy miałabym więcej czasu i dla siebie i dla mojej kochanej rodzinki.Wreszcie mogłabym spokojnie odpocząć i zadbać o mój największy skarb DZIECI.Bo chociaż oczywiście się teraz nimi zajmuję to wiem że poświęcam im za mało czasu.Ale robię co mogę żeby byli szczęśliwi

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Konkurs "Sztuka prasowania"

                    Jestem mamą 2 letniego smyka a obecnie spodziewamy się drugiego dzidziusia. Zawsze marzyłam o szczęśliwej rodzince - kochającym mężu, gromadce dzieci i własnym domu z dużym ogrodem. Kochającego męża już mam, ślicznego synka też, drugi dzidziś w drodze, los tak chciał, że mieszkamy z moimi rodzicami więc czego można chcieć więcej? Jak na razie zdecydowałam się nie wracać do pracy i poświęcić ten czas wychowaniu dzieci. A jak wiadomo przy dziecku jest mnóstwo pracy a na dodatek spadły na mnie wszystkie obowiązki domowe, gdyż pozostali członkowie rodziny pracują. Dlatego też przychodzą takie dni gdzie najchętniej rzuciłabym to wszystko i zajęła się sobą. No niestety przy małym dziecku można sobie o tym tylko pomarzyć, bo przecież nie wymyślono jeszcze rzadnej takiej maszyny która zrobiłaby za mnie wszystko. Ale gdy tak zastygam w moim świecie marzeń wówczas wyobrażam sobie, że jestem na bezludnej wyspie pełnej ciszy i spokoju. Relaksuję się leżąc pod palmami i wsuchując się w dzwięki natury. Bez tego ulicznego szumu, płaczu dziecka, narzekań męża i wszystkich dzwięków dochodzących z dzisiejszego zagonionego świata. :-)

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Konkurs "Sztuka prasowania"

                      najchętniej wogóle ucieszyłabym się że mam ten czas
                      ciągle tylko mama to mama tamto ..prasowanie moim ledwo juz chodzącym żelazkiem , sprzątanie ...
                      wszystko później mnie boli...poszłabym sobie do kina do którego tak planuje iść odziwo od ponad roku...oczywiście nie sama;P albo usiadła na tapczanie i pooglądała jakiś dobry film...poprostu wystarczy chwila moment...znalezc ten czas ..zawsze później zasypiam ze zmęczenia....)a taki generator bardzo by mi pomógł nie meczyłabym się jednym zelazkiem ledwo chodzacym i jeszcze musze sie dzielic z 2 innymi kobietami w moim domu;/ więc szybko szybko....boże dajcie czas.....

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Konkurs "Sztuka prasowania"



                        Posty konkursowe zamieszczamy na forum polki.pl



                        Czytajcie dziewczyny ze zrozumieniem
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Konkurs "Sztuka prasowania"

                          Przede wszystkim poświęciła bym więcej czasu na własną pielęgnację, gdyż zaniedbuję siebie jako kobietę. No i wyjechała bym z synkiem i mężem wreszcie do aquaparku, bo jakoś teraz nie ma na to czasu,a synek jest zapaleńcem wodnym więc byłą by to nagroda nie tylko dla mnie bo wypoczęłabym, ale i dla synka. Gdybym miała więcej czasu, o jejka chyba każda z nowoczesnych mam o tym marzy, położyć się w wannie pełnej piany i leżeć tak nie myśląc że masz tylko pięć minut bo zaraz musisz zrobić to czy tamto. Pójść z synem na spacer nie spinając się czasowo, bo czeka obiad, pranie i prasowanie. Marzenie które dzięki temu żelazkowi może się spełnić.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Konkurs "Sztuka prasowania"

                            Gdybym miała czas, to chciałabym ODPOCZĄĆ po tym wszystkim, przez co nie mam czasu. W tym roku każdą wolną chwilę poświęciłam na mój dom: walczyłam ze skutkami remontu w moim mieszkaniu (tynkowałam- tak, tak; odnawiałam meble, uszyłam milion zasłon i firanek...), założyłam stumetrowy ogród na tarasie, a na deser- rutyna (wikt, uprasunek oraz ładunek i rozładunek wszystkiego, co zmywa i pierze).
                            Teraz zaś pod koniec roku - gdy moja rodzina i znajomi przeżywają żałoby - odkrywam ulotność czasu i to, że absolutnie nie jestem gotowa, żeby odejść, bo jeszcze się w życiu NIE NAŻYŁAM!
                            Mam w moim domu cudowne miejsce na świecie-chcę nie tylko w nim pracować! Chcę się w nim relaksować i cieszyć życiem. Na przykład w chwili bez prasowania zjeść samodzielnie ukręcone lody waniliowe!

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Konkurs "Sztuka prasowania"

                              Ale jesteście uparte Konkurs jest na forum polki.pl
                              Może ktoś przeniesie te posty naszych zakręconych gap?

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X