Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Barwy jesieni"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Konkurs "Barwy jesieni"

    Weź udział w naszym konkursie. Mamy dla was zestawy, w skład których wchodzą dwa filmy: "Plan B" oraz "Nocna randka"!


    Przyłącz się do zabawy i odpowiedz krótko na pytania konkursowe: Która pora roku najbardziej odzwierciedla Twój charakter? Uargumentuj swoją odpowiedź.

    Czas trwania konkursu: 26.10 - 09.11.2010r.

    Konkurs organizowany jest na forum polki.pl i tam zamieszczamy posty konkursowe!

    Szczegóły konkursu >>

  •    
       

    #2
    Odp: Konkurs "Barwy jesieni"

    Mój charakter mogę porównać do jesieni. Barwny, ciepła ale potrafi też być pochmurna. Raczej pogodna, ale potrafi też być zła i tak jak jesień bardzo urokliwa, pomimo że nie jest najcieplejsza z wszystkich pór roku to urzeka swoim pięknem i kolorystyką.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Konkurs "Barwy jesieni"

      Mój charakter to czyste lato, gdyż jestem ciepła i pogodna. Wesoła i towarzyska, jak klimat latem gdy wkoło pełno turystów, cierpliwa i spokojna gdy kolejka po lody A co najważniejsze i najbardziej przedstawia mój charakter to to, że po letnim deszczu zawsze wychodzi gorące słońce i taka właśnie jestem, bo wybaczam ludziom i oddaję im swe serce.
      Pozdrawiam
      Sylwia
      Napisane przez admin Pokaż wiadomość
      Weź udział w naszym konkursie. Mamy dla was zestawy, w skład których wchodzą dwa filmy: "Plan B" oraz "Nocna randka"!


      Przyłącz się do zabawy i odpowiedz krótko na pytania konkursowe: Która pora roku najbardziej odzwierciedla Twój charakter? Uargumentuj swoją odpowiedź.

      Czas trwania konkursu: 26.10 - 09.11.2010r.

      Konkurs organizowany jest na forum polki.pl i tam zamieszczamy posty konkursowe!

      Szczegóły konkursu >>

      Skomentuj


        #4
        Odp: Konkurs "Barwy jesieni"

        Jestem jak wiosna - kwitnąca, piękna i radosna.
        Jestem jak lato - gorąca, burzliwa - co ty na to ?
        Jestem jak jesień - barwna, dojrzała i skłonna do uniesień
        Jestem jak zima - czasem chłodna, niedostępna, p r z e n i k l i w a
        Czy to zima, wiosna, lato czy aura jesienna - każdy wie, że kobieta jest zmienna

        Skomentuj


          #5
          Odp: Konkurs "Barwy jesieni"

          Mój charakter odzwierciedla jesień.
          Jestem taka ciepła a czasami chłodna.

          Ciepło mego serca każdy wnet zyskuje
          Gdy ze mną się życiem zawsze rozkoszuje
          Czy to są wycieczki czy inne atrakcje nawet kiedy jemy wspólnie wciąż kolacje.
          Bo wzrusza mnie zawsze rodzina i dzieci zawsze wciąż nad nami słońce złote świeci.
          Chłodem też czasami musnę swą rodzinkę gdy nikt nie ma czasu nawet tę godzinkę,każdy gdzieś wypada i z domu wychodzi przecież tak to robić nigdy nie uchodzi.
          Najlepiej to pomóc w domu wszystko zrobić a potem tez wspólnie sobie gdzieś pochodzić.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Konkurs "Barwy jesieni"

            Tak jak rok ma 4 pory. Tak i ja jestem po troszku każdą porą. Wiosną rozkwitam, mam wiele zapału i energii. Uprawiam też więcej sportu. Uwielbiam jeździć na rowerze i spacerować. Latem uwielbiam wędrówki górskie i opalać się nad wodą. Jesień jest trochę nostalgiczna jak i ja. Gdy wieje i jest pochmurno, nie sposób nie myśleć o przemijaniu. Tak jak liście opadają z drzew - tak i my kiedyś odejdziemy ... Ale gdy świeci słoneczko można dostrzec paletę barw- całe nasze życie (od kolorów radosnych do ciemniejszych - tak jak w życiu). A zima swą bielą oczyszcza - wtedy też mamy najwięcej postanowień noworocznych i tak w koło - postanawiamy coś - realizujemy, część planów się nie sprawdza ale znów zaczynamy żyć od wiosny do zimy

            Skomentuj


              #7
              Odp: Konkurs "Barwy jesieni"

              na polkach są wyniki

              Skomentuj

                     
              Working...
              X