Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Czytelniczka"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Konkurs "Czytelniczka"

    Chcesz zdobyć film "Fame" na DVD oraz książkę Paolo Giordano "Samotność liczb pierwszych"?

    Nic prostszego! Wystarczy, że napiszesz nam w max. 10 zdaniach jaką książek lubisz i dlaczego?


    Autorki najciekawszych wpisów nagrodzimy filmem "Fame" na DVD oraz książką "Samotność liczb pierwszych"!!!


    Nagradzamy aż 5 odpowiedzi!

    Konkurs trwa od 30.09 do 18.10.2010 roku!

    Szczegółu konkursu>>

    Posty konkursowe zamieszczamy na forum polki.pl

  •    
       

    #2
    Odp: Konkurs "Czytelniczka"

    Mnie fascynuje książka "Młodzi i miłość" Pulikowskiego. Wielokrotnie do niej wracam. Pomaga zrozumieć drugą osobę, jest niezastąpiona w budowaniu zwiąsku. W prosty sposób pokazuje różnice w myśleniu, działaniu kobiet i mężczyn. Warto przeczytać ją razem i wspólnie stopniowo wprowadzać w życie wartości w niej zawarte.
    Agnieszka i moje dzieciaki
    www.dzieciecy-swiat.com

    Skomentuj


      #3
      Odp: Konkurs "Czytelniczka"

      "Mały książę" autorstwa Antoine de Saint-Exupéry.to mój towarzysz od dziecięcych lat. To właśnie na jego temat pisałam pracę na egzaminach wstępnych do liceum, to on znalazł się w mojej maturalnej rozprawce. Książka mojego życia! Tutaj odnajduje drogowskazy ukazujące najważniejsze wartości: siłę przyjaźni, piękno miłości, sens rozstania, ból samotności, walkę o życie, wagę odpowiedzialności, istotę dumy, śmieszność dziwaczności, powagę łez i co najważniejsze- bezradność dorosłości. To mój przewodnik po (w moim odczuciu) nieudolnej dorosłości. Pomaga licznymi mądrościami, jak choćby ta: "Dobrze widzi się tylko sercem, najważniejsze jest niewidoczne dla oczu "

      Skomentuj


        #4
        Odp: Konkurs "Czytelniczka"

        Dawid Copperfield to moja ulubiona książka z mojego dzieciństwa a raczej nastoletnich lat. Czytałam ją przynajmniej trzykrotnie. Generalnie lubię książki opisujące życie bohaterów od dzieciństwa aż do dorosłości zwłaszcza gdy jest to życie ciężkie. Dawid był półsierotą ojczym odesłał go do szkoły, w której był maltretowany przez nauczyciela. Gdy umarła matka ciężko pracował w fabryce, żył w nędzy. W końcu zdecydował się uciec do ciotki, którą znał jedynie z opowiadań. Ciotka dała mu wykształcenie prawnicze, jednak jemu bardziej pasuje pisanie. Żona Dawida szybko po ślubie zmarła, zdradził go najlepszy przyjaciel. Na szczęście wszystko kończy się dobrze, tylko zawsze zastanawiało mnie to dlaczego słynny iluzjonista (David Seth Kotkin) przybrał sobie imię Dawida Copperfielda...
        Last edited by bratgrzegorz; 22-10-2010, 12:19.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Konkurs "Czytelniczka"

          Konkurs już dawno zakończony, wyniki i posty na forum polki.pl

          Skomentuj

                 
          Working...
          X