Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wyniki konkursu "Super rada mamy!"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wyniki konkursu "Super rada mamy!"

    Lista laureatów konkursu:

    1. kasia8120 (post #2)
    2. ewelka21 (post #6)
    3. iwa643 (post #7)
    4. antalis (post #13)
    5. ma~ (post #17)
    6. zebrrra (post #19)
    7. Justi1983 (post #30)
    8. zuzia1401 (post #32)
    9. MamaWieCoDobre (post # 34)
    10. pragnewygrac (post #39)

    Zwycięzcy otrzymują zestaw Domestos: Miś Czyścioch, książeczka "Te okropne bakterie", Płyn Domestos 24h 1250 ml, Płyn Domestos Zero Kamienia Lime, 6 kostek Domestos ActiBlitz (koszyk + zapas).

    Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do kolejnych konkursów.
    Redakcja
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Wyniki konkursu "Super rada mamy!"

    GRATULUJE laureatom !!!

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wyniki konkursu "Super rada mamy!"

      Tak dla pewności postanowiłam sprawdzić samodzielną pracę kasi8120 i kolejny raz przekonałam się że sama nić nie wymyśli, choć tym razem trochę się postarała, bo zmieniła kilka słów i dodała cos od siebie.http://dziecko.*************/przedszkole/p...k,202,1,0.html . Oczywiście problem kolejny raz zgłaszam redakcji.


      Skomentuj


        #4
        Odp: Wyniki konkursu "Super rada mamy!"

        Napisane przez aaniaa Pokaż wiadomość
        Tak dla pewności postanowiłam sprawdzić samodzielną pracę kasi8120 i kolejny raz przekonałam się że sama nić nie wymyśli, choć tym razem trochę się postarała, bo zmieniła kilka słów i dodała cos od siebie.http://dziecko.*************/przedszkole/p...k,202,1,0.html . Oczywiście problem kolejny raz zgłaszam redakcji.
        Gratuluje wyłapania,mam nadzieje ze Redakcja dobrze sie zachowa i wycofa nagrodę

        Gratuluje!

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wyniki konkursu "Super rada mamy!"

          Marionetka Redakcja już raz tej osobie odebrała nagrode, w konkursie przebojowe lato, az się dziwię że teraz nie sprawdzili sami przed przyznaniem...


          Skomentuj


            #6
            Odp: Wyniki konkursu "Super rada mamy!"

            Dziękuję za wyróżnienie

            Skomentuj


              #7
              Odp: Wyniki konkursu "Super rada mamy!"

              Gratulujemy wygranym...
              I LoVe YoU - KrzyŚQ

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Wyniki konkursu "Super rada mamy!"

                Dołączamy się do gratulacji

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Wyniki konkursu "Super rada mamy!"

                  Gratuluję!
                  Mnie tylko dziwić zaczyna że ewelka21 - praktycznie w każdym konkursie wygrywa - z małymi przerwami - trochę to dziwne - tym bardziej, że wpisy wcale takie genialne nie są - może rodzina kogoś ???

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Wyniki konkursu "Super rada mamy!"

                    Niestety nie wygrywam w każdym konkursie...Niestety nie znam także nikogo z redakcji...A szkoda...Każdą wygraną zawdzięczam tylko swojej inwencji twórczej.A jeżeli ma Pani problem z tym,że komuś udaje się zostać laureatem jakiegoś konkursu,to proszę albo jeszcze bardziej postarać się odpowiadając na konkursowe pytania albo pogodzić się z tym,że są osoby,którym troszkę lepiej to wychodzi.
                    Zresztą,nie powinnam nawet komentować tej wypowiedzi.Dodam tylko,że obraża ona nie tylko mnie ale i cały redakcyjny zespół.Pozdrawiam także inne forumowiczki,którym równie często udaje się wygrywać portalowe konkursy.


                    A swoją drogą, ocenianie moich konkursowych wypowiedzi leży w kompetencji redakcji.Nie Pani.
                    Last edited by ewelka21; 18-08-2010, 14:16.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Wyniki konkursu "Super rada mamy!"

                      ewelka- często wygrywasz, ale mi osobiście Twoje posty bardzo sie podobają. Będąc w Jury na pewno nie raz bym je nagrodziła. A powyższymi insynuacjami nie ma co się przejmować. Zawsze znajdzie się ktoś, kto wszędzie na siłę będzie się starał doszukać uchybień w nadziei na ...

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Wyniki konkursu "Super rada mamy!"

                        ...a swoją stroną to zawsze zastanawia mnie fakt, że tego typu opinie wypowiadane są pod nickiem dopiero co nowo-założonym. łatwo być uszczypliwym, gdy brak odwagi do pokazania, kim się jest na co dzień na forum.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Wyniki konkursu "Super rada mamy!"

                          Napisane przez kasiakozmin Pokaż wiadomość
                          ...a swoją stroną to zawsze zastanawia mnie fakt, że tego typu opinie wypowiadane są pod nickiem dopiero co nowo-założonym. łatwo być uszczypliwym, gdy brak odwagi do pokazania, kim się jest na co dzień na forum.
                          Dokładnie to samo napisałam w odpowiedzi na zarzuty dotyczące Ciebie i justynyrojek. Nie rozumiem jak można za swoją porażkę obarczać kogoś innego,nie pokazując przy tym prawdziwej twarzy...

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Wyniki konkursu "Super rada mamy!"

                            Napisane przez kasiakozmin Pokaż wiadomość
                            ewelka- często wygrywasz, ale mi osobiście Twoje posty bardzo sie podobają. Będąc w Jury na pewno nie raz bym je nagrodziła. A powyższymi insynuacjami nie ma co się przejmować. Zawsze znajdzie się ktoś, kto wszędzie na siłę będzie się starał doszukać uchybień w nadziei na ...
                            Dziękuję.Cieszę się,że moje wypowiedzi mają taką rzeszę fanów,hahaha.

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X