Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Ondine"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Konkurs "Ondine"

    Zadanie konkursowe
    Gdybyś złowiła złotą rybkę i mogła wypowiedzieć jedno marzenie, żeby się spełniło, to o co poprosisz?

    Do wygrania 5 zestawów do kąpieli. W skład zestawu wchodzi:
    - sól do kąpieli

    - olejek do kąpieli

    - peeling żelowy pod prysznic i do kąpieli

    - mydło glicerynowe ręcznie robione

    Czytaj o nagrodzie i regulamin >>

    Posty zamieszczamy pod tym linkiem: http://forum.polki.pl/showthread.php?t=17013

  •    
       

    #2
    Odp: Konkurs "Ondine"

    Poprosiłabym o zdrowie dla wszystkich ludzi, a w szczególności dla całej mojej rodziny bo to jest najważniejsze!!!

    Skomentuj


      #3
      Odp: Konkurs "Ondine"

      By ludzie bardziej dbali o to środowisko - segregowali odpady, to i świat odpłaci nam się tym samym i lepiej będzie nam się żyło.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Konkurs "Ondine"

        Dostać jedno życzenie od złotej rybki to jakby dosięgnąć gwiazdki z nieba- takiej, o której marzy się przez całe dzieciństwo. Moje życzenie jest egoistyczne- chcę być szczęśliwa do końca życia. Jednak ten egoizm jest tylko pozorny. Szczęśliwa Ja to szczęśliwe moje dzieci, uśmiechnięte, odważne, szczęśliwa żona to dobre małżeństwo, które nie poddaje się przeciwnościom losu, szczęśliwa nauczycielka to satysfakcja z pracy i w pracy... Tak bym właśnie chciała...

        Skomentuj


          #5
          Odp: Konkurs "Ondine"

          Ten konkurs dawno się zakończył.Juz powinny być wyniki

          Skomentuj


            #6
            Odp: Konkurs "Ondine"

            poprosiłabym o dżina co spełniałby wszystkie życzenia jaki przyszłyby mi do głowy... Alladynka...
            I LoVe YoU - KrzyŚQ

            Skomentuj

                   
            Working...
            X