Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co jest najlepszą nagrodą dla Twojego dziecka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Co jest najlepszą nagrodą dla Twojego dziecka?

    moja córcia ma trochę ponad 10 miesięcy. Uwielbia kiedy w nagrodę np. za ślicznie zjedzony posiłek mamusia i tatuś biją brawo brawo. zawsze mówię jej że ślicznie zjadła i że mamusia jest z niej baaaardzo dumna a ona uśmiecha się od ucha do ucha
    aredzimska

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Co jest najlepszą nagrodą dla Twojego dziecka?

      Najlepsza nagroda dla moich dzieci? Mają 14 mies. Uwielbiają, gdy każde nowe dokonanie jest oklaskiwane przez wszystkich z otoczenia. Poza tym uściski buziaki i mocna przytulanki na przemian na tapczanie albo na puchowym dywanie. Mamy przy tym mnóstwo śmiechu

      Skomentuj


        #48
        Odp: Co jest najlepszą nagrodą dla Twojego dziecka?

        Nasza Zosia ma dopiero rok, więc najlepszą nagrodą jest buziak od mamy, brawa i pełna podziwu pochwała. Słodyczy czy zabawek na razie nie stosuję jako nagród i mam nadzieję, że nigdy tak nie zrobię
        Pozdrawiam
        Daria





        Skomentuj


          #49
          Odp: Co jest najlepszą nagrodą dla Twojego dziecka?

          Moj skarbek ma dopiero skończony roczek , najlepszą pochwałą czy nagrodą jest glośnie bicie brawa i wołanie: "brawo brawo Maja, hip-hip huraaaa" wtedy Majeczka jest taka szczęśliwa i dumna , że sama bije brawo

          Skomentuj


            #50
            Odp: Co jest najlepszą nagrodą dla Twojego dziecka?

            Dla moich synków najlepszą nagrodą są po prostu oklaski za coś dobrze zrobionego. A na koniec tygodnia zawsze dostają coś słodkiego, jakiś batonik albo cukierki.
            DAMIANEK 04.06.2007R
            BARTOSZEK 21.05.2008R
            NATANEK 30.04.2010R
            OLIWKA 17.02.2012R

            Skomentuj


              #51
              Odp: Co jest najlepszą nagrodą dla Twojego dziecka?

              Moją córeczkę Oliwkę ( 2lata i 3 mies) nigdy nie interesowały proste zabawki- zawsze siegała po tzw przedmioty zakazane: prad, kable,pilot od telewizora,talerze w kuchennej szafce aż w końcu któregos dnia rozkreciła na czesci pierwsze budzik ....teraz ma 2 latka i oprocz zabaw lalka w dom,oprocz robienia w swojej kuchni obiadkow i kawy dla gosci uwielbia majsterkowac.
              Ma swoje narzedzia Boba Budowniczego ( na punkcie tej bajki mała po prostu szaleje,tak ja uwielbia) i stale cos naprawia a to wozek dla lali,a to kółko w swoim jeździku,albo udaje ze wbija gwozdzie w scianie by przywiesic namalowany przez siebie obraz, albo idziemy na plac zabaw i Oliwka stara sie naprawic zardzewiała huśtawkę lub nogę od zjeżdżalni w której zrobiła się dziura . Ostatnio mój tato kupił wnusi taki plastikowy samochodzik skrecany plastikowymi śrubkami,do tego był mały wkretak i go sie rozkreca na czesci pierwsze i skreca spowrotem .Niesamowita zabawa i nauka ,bo przecież zabawy manualne tez sa dziecku potrzebne a ja jako mama jestem dumna ze moje dziecko tak dobrze sie rozwija i ma rożne zainteresowania.
              Dlatego wraz z Oliwką polecamy wszystkim zestaw do majsterkowania.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Co jest najlepszą nagrodą dla Twojego dziecka?

                Na pewno moc uścisków i przytulanek i buziaków, czyli wszelkie oznaki czułości. Dziecko musi czuć, że jest kochane...więc w sumie to staly element dnia- nie tylko nagród.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Co jest najlepszą nagrodą dla Twojego dziecka?

                  starka-zgadzam się z tobą. to stały element wychowywania, ale nagroda i tak świetna Albo bicie BRAWO!!!

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Co jest najlepszą nagrodą dla Twojego dziecka?

                    Jak mówi Super Niania nagradzajmy dzieci za te dobre rzeczy i nagradzajmy równiez za te nieudane ale wystarane całkiem dla nas oczywiste.
                    Oliwka już wie,że aby dostac nagrodę nie wystarczy byc grzeczną ale starac sie spelniac dobre uczynki,byc kolezenskim na placu zabaw,dzielic sie zabawkami,mowic dzien dobry znajomym, ładnie siedziec przy stole i słuchac mamy gdy mówi NIE.
                    Za bycie grzeczną gdy wymaga tego sytuacja np w urzedzie,sklepie itp nagroda jest ekstra np dodatkowe 20min na ogladanie bajki,nowa ksiazeczka lub smakołyk.Za te mniejsze rzeczy bardziej oczywiste aczkolwiek robione pod hasłem " bo mama chce" np zrobienie kupki na nocnik a nie w majteczki bo sie nie chciało isc do łazienki jest duza pochwała,buziak i usmich....
                    Jestem zdania rozpieszczac,nagradzac ale nie przekupywac ,niech dzieci wiedza ze nie wszystko da sie spieniężyc a słowna pochwała moze byc czasem wartosciowsza od najdrozszej zabawki.
                    Takie jest moje zdanie,macie prawo się ze mna nie zgodzic ale jestem poczatkujaca mama i ucze sie wielu rzeczy razem z moim smykiem.Tez mam prawo popełniac błędy,nawet te wychowawcze-nikt z nas nie jest idealny.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Co jest najlepszą nagrodą dla Twojego dziecka?

                      Jestem mamą dwóch małych bliźniaków
                      9 miesięcznych rozrabiaków
                      Gdy w nagrodę zabawkę dostają
                      bardzo szybko ją wyrzucają
                      Najlepsza nagroda jest tylko jedna
                      Przytulenie przez mamę lecz ona jest jedna!!!
                      Gdy tata przed dziećmi struga wariata
                      Brat spojrzy na brata i już uśmiech wraca!!!
                      W nagrodę lubią też pójść na spacerek
                      więc robią wszystko by zasłużyć na wiele!!!
                      Lecz najlepsza nagroda to uśmiech brata
                      nic tak nie cieszy jak wspólna zabawa!!!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Co jest najlepszą nagrodą dla Twojego dziecka?

                        witam ,przez pierwszy rok życia niebyło z tym problemu ,ustalony rytm dnia sniadanko ,obiadek spacerek,bezproblemowy powrót do domu.jednak zaczeło sie proszenie ;mamo jeszcze chwilke która trwała w nieskończoność ,oczywiście ulegałam ,potem chisterja i widowiskowe zabieranie dziecka do domu,obicanki o zabawkach które czekaja w domu i tęsknia, o ukochaniej podusi która płacze machanie i udawanie ze zostawiamy dziecko same, wszystko pomagalo na jeden raz. teraz wiem ze najwazniejsza jest stanowczość idzemy i nie ulegamy prozbą i chisterją ,na początku będzie ciężko ,ale potem dziecko będzie już wiedziało że żadne zachowanie nie zmieni zdania mamy ,i z uśmiechem wróci do domu,wiem że to nie jest takie łatwe bo kochamy swoje dzieciaki nad życie i byle nie płakały ustępujemy im ,ale to my żadzimy dla ich dobra....

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Co jest najlepszą nagrodą dla Twojego dziecka?

                          najlepszą nagrodą dla mojego 2 letnigo synka , jest oczywiście wspulna zabawa z mamą i tatą, rysowanie, zabawa w piasku, malowanie farbkami granie w piłke, itd. byle aktywnie uczestniczyć w zabawie ,żadne zakupy zabawki nie daja mu tyle radości co czas spedzony razem z nami.

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Co jest najlepszą nagrodą dla Twojego dziecka?

                            Moja Wero ma dopiero roczek. Uczymy ją już, że pewnych rzeczy robić nie można a inne tak. Dla niej najlepszą nagrodą jest wyjazd do babci. Wero uwielbia spędzać czas z babcią i dziadkiem, zwłaszcza gdy obok są jeszcze mamusia i tatuś. Mała biega wtedy z rąk do rąk i dzieli całuski między rodziców i dziadków. Śmieje się przy tym w głos i słodko przytula. To nie tylko nagroda dla niej, ale także najlepsza frajda dla nas.

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X