Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Ulubine zapachy"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Konkurs "Ulubine zapachy"

    Aby wziąć udział w naszej zabawie i wygrać jeden z zestawów kosmetyków Rexona, krótko odpowiedz na następujące pytanie: Które zapachy lubisz najbardziej - orientalne, kwiatowe, cytrusowe czy świeże o morskiej nucie? Swoją odpowiedź krótko uzasadnij i zamieść ją we właściwym wątku konkursowym.

    Nagrody to 8 zestawów kosmetyków Rexona Crystal, które dzięki ulepszonej technologii zapewniają 24-godzinną ochronę przed poceniem i nieprzyjemnym zapachem, a ich innowacyjna formuła gwarantuje skuteczność w walce z białymi śladami.

    W skład zestawu wchodzi: antyperspirant w sprayu, w sztyfcie oraz w kulce.

    Posty konkursowe zamieszczamy pod tym liniem: http://forum.polki.pl/showthread.php?t=16966

  •    
       

    #2
    Odp: Konkurs "Ulubine zapachy"

    Mój ulubiony zapach ma zawsze nutę orientu i cytryny. Uwielbiam być ubrana w ten zapach, czuję się wtedy bogata wewnętrznie i piękna inaczej niż zwykle.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Konkurs "Ulubine zapachy"

      mi osobiscie podobają się zapachy świeże o morskiej nucie, dlatego że maja najbardziej naturalny pełen świeżości zapach. nie sa duszące ani przesłodzone.bo naprawdę niektóre perfumy jak czuć od kogoś to idzie się udusić. dlatego ja sama preferuje świeże zapachy.ale oczywiście wiem ile ze każdej kobiecie podoba sie inny zapach, ile różnych kobiet tyle rodzaji zapachów.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Konkurs "Ulubine zapachy"

        Uwielbiam zapachy orientalne -są takie ciepłe i zmysłowe. Zapach orientu pozostawia nutkę tajemniczości a każda kobieta powinna być tajemnicza

        Skomentuj


          #5
          Odp: Konkurs "Ulubine zapachy"

          Uwielbiam cytrusy w każdej postaci z dodatkiem Zielonej herbaty ten zapach mnie uspokaja, ale też dodaje mi pewności siebie, czuję się w nim świeża i radosna.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Konkurs "Ulubine zapachy"

            Jako osoba zafascynowana orientem zawsze wybieram zapach z tą nutą. Jednym zdaniem: najbardziej lubię zapachy orientalne!!! Ona pobudzają moje zmysły, rozluźniają i zarazem dodają energii, ale przede wszystkim są kobiece i sexy

            Skomentuj

                   
            Working...
            X