Wr   Forum Mamotoja.pl > Pytania do eksperta > Zielono mi
Zarejestruj si FAQ Uytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zielono mi Zakadamy ogrd lub ogrdek na balkonie. Masz wtpliwoci zwizane z ogrodnictwem, upraw rolin albo zabaw z dzieckiem w zakadanie np. ogrdka?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Docz do naszych mam forumowiczek! Podziel si na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o dowiadczeniach zwizanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczstsze wtpliwoci. We udzia w wietnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, ktre obowizuj na forum w dyskusjach. Doradzaj i suchaj porad innych mam, po to jestemy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesica”
Podziel si z nami zdjciem swojego brzuszka w ciy i wygraj fantastyczn nagrod - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbdnikw od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbdnik”
Czy wiesz, e mae dzieci nie potrafi regulowa temperatury ciaa jak doroli i trac ciepo 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposb dbasz o komfort i ochron dziecka zim. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbdnikw od Wonderwool z cudownie mikkiej i ciepej weny merino.

Sprawd aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzdzia wtku Wygld
Nieprzeczytane 27-06-2019, 20:46
kasiula87 kasiula87 jest offline
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
kasiula87.polki.pl

Domylnie moe iPad?

Cze ! Jak mylicie warto inwestowa w iPada ? zastanawiam si nad zakupem takiego sprztu . Mam nadziej, e bdzie niezawodny i posuy mi przez lata moja teciowa ma taki i jest naprawd nim zadowolona . Polecacie jaki specjalny model ? Znalazam sklep w Internecie , ktry ma szerok ofert sprztu nigdy nie miaa niczego firmy Apple . Zerknijcie prosze tutaj https://idream.pl/ipad.html .
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-06-2019, 16:25
pajka90 pajka90 jest offline
Junior Member

Zobacz mj nowy profil
pajka90.polki.pl

Domylnie Odp: moe iPad?

Bierz... ja mam starego iPada i jestem bardzo zadowolona. Wczesniej miaam samdsuna i lenovo i one nie umywaj si do ipada. Naprawde polecam wyda wicej kasy i bdziesz zadowolona
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-07-2019, 06:49
kellykevin kellykevin jest offline
Junior Member

Zobacz mj nowy profil
kellykevin.polki.pl

I’ve had iPads since the very first one. They just keep getting better. This is no exception. I’m looking forward to being able to use the new Apple Pencil with this iPad. Info says it’s compatible with this model. My only regret is that they dropped the 64GB version. But 32GB is sufficient for me. I’m learning some options to reduce what is actually stored here. But it is a joy.
Nieprzeczytane 07-07-2019, 09:31
bobik2323 bobik2323 jest offline
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
bobik2323.polki.pl

Moim zdaniem jak najbardziej warto Ja uywam takiego sprztu ju kilka lat i jestem z niego bardzo zadowolona, nie zamieniabym go na aden inny tablet. Co prawda ostatnio mia drobn awari, ale oddaam go do serwisu Apple https://applefix.pl/, gdzie byskawicznie poradzili sobie z jego napraw Tak wic jeli jestecie z Wrocawia i mielibycie jakiekolwiek problemy z Waszym sprztem, to polecam
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-01-2020, 12:42
Elzbieta78 Elzbieta78 jest offline
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
Elzbieta78.polki.pl

IPad to jest na pewno wietna sprawa. Kocham Apple. To jest firma, ktra ma niesamowity design. Podobnie, jak Logitech.
Nieprzeczytane 18-02-2020, 20:59
miarianna12 miarianna12 jest offline
Junior Member

Zobacz mj nowy profil
miarianna12.polki.pl

jak dla mnie to tylko marka, wole w tej cenie kupi lepszy parametrami model
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-02-2020, 15:06
DariaGold DariaGold jest offline
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
DariaGold.polki.pl

Ipad to jest co niesamowitego! Kocham go t mark. Ona jest po prostu niesamowita!
Nieprzeczytane 03-03-2020, 11:00
Elzbieta78 Elzbieta78 jest offline
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
Elzbieta78.polki.pl

Ipad to jest na pewno wspaniaa sprawa! Kocham iPady i firm Apple. Ta technologia jest niesamowita!
Nieprzeczytane 03-03-2020, 13:55
vonaldon vonaldon jest online
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
vonaldon.polki.pl

Domylnie Odp: może iPad?

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайт
Odpowied z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-03-2020, 08:39
DariaGold DariaGold jest offline
Senior Member

Zobacz mj nowy profil
DariaGold.polki.pl

iPady to jest wspaniaa sprawa! Kocham korzysta z produktw firmy Apple! One s niesamowite.

Narzdzia wtku
Wygld

Zasady Postowania
Nie moesz zakada nowych wtkw
Nie moesz pisa odpowiedzi
Nie moesz dodawa zdj
Nie moesz edytowa swoich wypowiedzi

BB code jest W.
kod [IMG] jest W.
kod HTML jest Wy.

Skocz do forum

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:57.

Redakcja | Reklama | Regulamin | Polityka Prywatnoci
Copyrights 2010 Edipresse Polska S.A.
Dalsze rozpowszechnianie tekstw, zdj i materiaw wideo opublikowanych w serwisie w caoci lub w czci wymaga uprzedniej zgody wydawcy.