Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pectus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pectus

    Co o nich sądzicie? Lubicie Barcelone?
    Ja tak
  •    
       

    #2
    Odp: Pectus

    Chłopaki z mojego miasta, byłam na koncercie jeszcze jak nie byli znani.
    Lubie ich muze


    Skomentuj


      #3
      Odp: Pectus

      Jeśli chodzi o ich muzykę to przechodziłam obok niej obojętnie do czasu aż w sumie przypadkiem pojawiłam się na ich koncercie, na którym wprowadzili taką atmosferę, że zaczęłam zupełnie inaczej patrzeć na nich oraz na to jaką muzykę tworzą. Może nie jest to mój ulubiony zespół ale na pewno po zobaczeniu i przede wszystkim usłyszeniu ich na żywo zmieniłam zdanie na lepsze

      Skomentuj


        #4
        Odp: Pectus

        Pectusy?! Właśnie wyszła ich nowa jubileuszowa płyta. Zapowiada się dosyć ciekawie. Ja usłyszałam ich zanim jeszcze o nich świat usłyszał, bo wokalista jest znajomym mojego męża Jak jeszcze byliśmy na studiach kiedyś przyszedł do mnie z ich amatorsko nagraną płytą żebym sobie posłuchała i zrecenzowała Od początku mi się podobali.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Pectus

          przyznam zespół Pectus ma kilka ciekawych utworów, a utwór Barcelona jest bardzo dynamiczny oraz świetny do tańca

          Skomentuj


            #6
            Odp: Pectus

            Ja ich bardzo lubię. Są żywiołowi, piosenki są rytmiczne, łatwo wpadające w ucho. Lubię ich słuchać, a Barcelona wyjątkowo mi się podoba.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Pectus

              Uwielbiam Pectus Piękny głos, ładne piosenki po prostu mój styl muzyki Ciesze się, że taka muzyki jeszcze powstaje i mogę w pełni oddać się w jej słuchanie.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X