Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

gdzie OC?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: gdzie OC?

    Kalkulator cuk porównuje także AC.To bardzo dobre narzędzie.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: gdzie OC?

      W cuk opłaca się wykupić szerszy pakiet ubezpieczeniowy, można w ten sposób sporo zaoszczędzić.

      Skomentuj


        #63
        Odp: gdzie OC?

        Jeżeli chodzi o samo OC to tutaj nie trzeba nikogo kto Wam coś wytłumaczy, liczy się tylko cena - im niżej tym lepiej i takie powinniście wykupić. Faktycznie jeśli chodzi o szukanie najtańszego ubezpieczenia to rankingi i porównywarki są najlepszym rozwiązaniem sami korzystamy z https://superpolisa.pl/ i do tej pory jesteśmy zadowoleni, ubezpieczenie po wybraniu najkorzystniejszego możecie zamówić z poziomu strony, proste w sumie intuicyjne mocno.

        Skomentuj


          #64
          Odp: gdzie OC?

          Jak kupno ubezpieczenia OC, to na początek trzeba dokonać kalkulacji. Wprowadzenie tych wszystkich danych trochę potrwa, ale jak wiadomo dzięki takim danym otrzymacie najtańszą ofertę, dlatego nie czekaj i sprawdź jak działa Kalkulator OC i zacznij oszczędzać!

          Skomentuj


            #65
            Odp: gdzie OC?

            A ja mam nieco inne pytanie w kwestii składek oc. czy wiecie może, czy tego typu kursy doskonalenia jazdy nie są może jakoś dodatkowo honorowane w postaci zniżek? Bo przyznam się szczerze, że chyba powinny być.

            Skomentuj


              #66
              Odp: gdzie OC?

              Ciezko powiedziec.

              Skomentuj


                #67
                Odp: gdzie OC?

                Nie moge sie do konca zgodzic z ta opinia. To, ze w ustawie jest jakis wymog to jedno .. wyegzekwowanie tego w praktyce moze byc trudne. Mam tutaj na mysli wlasnie oferty tych mniej znanych ubezpieczycieli. Jakby sie chwile zastanowic to przeciez na czyms musza ciac koszta by moc obnizyc cene uslugi. Osobiscie to przejechalem sie na takich "oszczednosciach" raz czy dwa i dalem sobie z nimi spokoj. Zeby bylo smieszniej to czasami sa to dosc male kwoty. Trzeba zmienic swoje myslenie podchodzac do sprawy zupelnie inaczej .. oczywiscie nie mam nic do niskiej ceny - tylko musza ja oferowac firmy dzialajace w branzy jak najzdluzej. To da nam gwarancje jakosci i bezproblemowej obslugi w razie czego. W sieci mozna znalezc takie narzedzie jak porównywark oc .. moze przyspieszyc dosc mocno nasze poszukiwania oraz dac lepszy obraz tego co sie dzieje aktualnie na rynku (bo jak wiadomo ceny potrafia byc zmienne odnosnie np. lokalizacji w jakiej sie znajdujemy) Z tych ktore do tej pory odnalazlem jedna z wiekszych baz ma https://www.mfind.pl/ Jesli macie jakies inne warte uwagi to przydadza sie. Im wiekszy wybor tym lepiej.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: gdzie OC?

                  Nie mam zbyt dużego doświadczenia w tej materii. Nie będę w stanie pomóc.
                  Ci, którzy uważają, że jesteśmy czymś więcej niż zwierzętami, są ślepi.

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: gdzie OC?

                    Firm oferujących ubezpieczenia samochodu i w sumie jakiekolwiek tez inne jest bardzo dużo. Bez problemu znajdziecie taką ofertę która będzie wam najbardziej odpowiadać. Tu warto zajrzeć na stronkę https://www.ubezpieczdirect.pl Proponują tam pomoc w znalezieniu właśnie tego co dla was będzie najlepsze.

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: gdzie OC?

                      A może coś z https://ubea.pl/ przypadnie Ci do gustu? Moim zdaniem mają naprawdę dobre oferty
                      Ten, kto codziennie nie robi postępów, codzienie się cofa.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: gdzie OC?

                        najlepiej skorzystać z porównywarki lub stacjonarnej multiubezpieczalni

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X