Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ile pieniędzy na prezenty

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: ile pieniędzy na prezenty

    Kilka stówek, głównie ciekawe rzeczy, coś związanego z zainteresowaniami, zobaczcie - https://************************************/advanced_...eywords=dzieci A kupowanie byle czego całkowicie mija się z celem.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: ile pieniędzy na prezenty

      Nawet nie chcę tego liczyć, ale obstawiam, że poszło z co najmniej 500zł.

      Skomentuj


        #33
        Odp: ile pieniędzy na prezenty

        ile bym nie wydała zawsze wydaje mi się ze znowu przesadziłam i co roku mówie ze to ostatni raz i tak co roku

        Skomentuj


          #34
          Odp: ile pieniędzy na prezenty

          Napisane przez truskawka91 Pokaż wiadomość
          Ja na prezenty wydaję max 200 złotych na jedno dziecko
          to też mi się dużo wydaje

          Skomentuj


            #35
            Odp: ile pieniędzy na prezenty

            Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
            ile pieniedzy na prezent? Ja nigdy nei daje tyle samo, zawsze u mnie jest zalezy od kogo... i tezp woiem szczerze patrze np ja kdziewczynki moje ida do kol na urodzinki co od niej wczesniej dostaly i kupuje w podobnej cenie
            Również tak robię

            Skomentuj


              #36
              Odp: ile pieniędzy na prezenty

              Prezent wcale nie musi być drogi, liczy się gest i to żeby był przydatny. Ja mojemu synkowi kupiłam jakies pierdołko za 55 zł, a mężowi jakieś urządzenie z allegro chyba za 70 zł, także niedrogo a "cennie"

              Skomentuj


                #37
                Odp: ile pieniędzy na prezenty

                Czasmi tani prezent może okazać się idealnie wycelowanym , przydatnym i praktycznym . Mała rzecz a ciesyz jak to mówi. Czasem nie trzeba wiele iwestowac by coś fajnego podarować. Ja teraz dałam koleżanki synkowi stempelki nie drogie a ile mały frajdy miał

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: ile pieniędzy na prezenty

                  w tym roku a raczej ubiegłym kupowaliśmy prezenty tylko dzieciakom sobie już tego wydatku oszczędziliśmy robimy prezenty na co dzien

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: ile pieniędzy na prezenty

                    Napisane przez marzena_161 Pokaż wiadomość
                    Czasmi tani prezent może okazać się idealnie wycelowanym , przydatnym i praktycznym . Mała rzecz a ciesyz jak to mówi. Czasem nie trzeba wiele iwestowac by coś fajnego podarować. Ja teraz dałam koleżanki synkowi stempelki nie drogie a ile mały frajdy miał
                    Czasem takie małe rzeczy dziecku potrafią sprawić ogromną radość i to na długo

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: ile pieniędzy na prezenty

                      u mnie to jest różnie, ale zwykle tak od 100- 300 złoty na osobę. w zależności od tego z iloma osobami spędzam święta bywa że wydam 500 a czasem 1500 złoty

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: ile pieniędzy na prezenty

                        Zwykle staram się przeznaczyć 50-100zł na osobę. Mężowi jednak często kupuję coś droższego. Najczęściej kosmetyki samochodowe, a potrafią być drogie. Np. dobry wosk samochodowy potrafi kosztować 150-200zł. A mój mąż do maniak czystości i błysku w samochodzie, to niech ma Prezent dla dziecka najczęściej koło stówki - jakieś fajne zabawki. Dla rodziców, siostry, szwagra, kuzynostwa zwykle w około 50zł się mieszczę.

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X