Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Cena czy jakosć?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Cena czy jakosć?

    Ja zauważyłam, że wysoka cena nie zawsze idzie w parze z dobrą jakością produktu. Miałam przykład podobna rzecz, jedna kupiona za 15 zł na rynku służyła przez 3 lata a druga kupiona w markowym sklepie na 120 zł rozpadła się po 2 tygodniach.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Cena czy jakosć?

      A mi się właśnie zepsuł niby porządny, firmowy mikser zapłaciłam za niego 180 zł i służył rok czasu. Teraz kupię bez firmowy za max 60 zł i zobaczę ile będzie działał .

      Skomentuj


        #48
        Odp: Cena czy jakosć?

        Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
        A mi się właśnie zepsuł niby porządny, firmowy mikser zapłaciłam za niego 180 zł i służył rok czasu. Teraz kupię bez firmowy za max 60 zł i zobaczę ile będzie działał .
        W tym przypadku zrobiłabym dokładnie tak samo. Ja mój pierwszy mikser kupiłam 4 lata temu mało znaczącej firmy mpm i doskonale się sprawdza, a używam często.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Cena czy jakosć?

          Ta firma może mało znana ale jest bardzo dobra. My mamy tej firmy robot kuchenny i jest super działą już ponad 10 lat bez problemu. Ale mikserów tej firmy nie widziałam. Możesz powiedzieć gdzie kupiłaś?

          Skomentuj


            #50
            Odp: Cena czy jakosć?

            Zdecydowanie jakość.... Zawsze produkt o wyższej jakości są używane dłużej, wiec ich cena rozkłada się na całe lata użytkowania. Gdyby to przeliczyć okazuje się, że są także tańsze.



            ---
            www.EuroDialog.pl/język-francuski

            Skomentuj


              #51
              Odp: Cena czy jakosć?

              Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
              W tym przypadku zrobiłabym dokładnie tak samo. Ja mój pierwszy mikser kupiłam 4 lata temu mało znaczącej firmy mpm i doskonale się sprawdza, a używam często.
              Tak tańsze to nie zawsze znaczy gorsze Bo i cenione firmy to się dużo reklamują to i cena ich produktów jest wyższa ale ta firma i się kojarzy ale nie mogę skojarzyć z czym :/

              Skomentuj


                #52
                Odp: Cena czy jakosć?

                Cena czy jakość???

                Powiem Wam tak, ostatnio mogłam sobie pozwolić na dość drogi telefon - no wiecie wszystkie bajery, kamerki, gps, nawigacja pełno rożnych aplikacji, 2 karty sim, duża pamięć tel, system android itd. i wiecie co ??? Popsuł mi się po tygodniu... gwarancja gwarancją ale jak to jest możliwe, że świeżo zakupiony tel nie wytrzymuje nawet tygodnia???

                Oddając tel na gwarancję otrzymałam tel zastępczy... zgadnijcie jaki

                Nokia 3510i no padłam ze śmiechu... wracam z tym zastępczym tel do domu a mój synek mając radochę , że mama ma nowy tel. rzucił nim o ziemię z zachwytu :P i nic się z nim nie stało

                Czyżby kiedyś wszystkie produkty były wykonywane bardziej solidnie bez względu na cenę??

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Cena czy jakosć?

                  Nie zawsze cena idzie z jakością. Co do drogich telefonów to mnie właśnie te wszystkie bajery nie interesują. Mi wystarczy jak zadźwonie, napiszę sms'a, zrobię zdjęcie. A jak w domu ma sie małe dziecko to nie ma co inwestować w drogi sprzęt.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Cena czy jakosć?

                    Ja kiedyś kupowałam najtańsze rzeczy. Liczyła się dla mnie ilość a nie jakość a teraz wolę zapłacić więcej np za buty - buty sklep i wiedzieć że będą mi służyć nawet kilka sezonów. Podobnie mam z perfumami i torebkami. Wolę mieć kilka sztuk dobrej jakości niż pełną szafę jakiegoś badziewia.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Cena czy jakosć?

                      zawsze jakoś dla mnie ważniejsza niż cena

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Cena czy jakosć?

                        I dla mnie jakość jest bardzo ważna. Chociaz teraz to jest taki wybór na rynku, że można kupić cos dobrego i wcale nie musi nas to kosztować mega dużo kasy. Warto też polować na promocje.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Cena czy jakosć?

                          Moim zdaniem jakosc i ja na to stawiam, nie patrze na to aby bylo drogie ale dobre i trwale to jest istotne

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Cena czy jakosć?

                            Ja uważam, że cena powinna być przystępna a jakość po prostu dobra. Nie ma co przepłacać, a widzimy co kupujemy.

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Cena czy jakosć?

                              Często płacimy za firmę, za markę, niekoniecznie zaś za jakość produktu. Dlatego nie wybieram firmowych rzeczy jeśli mogę kupić to samo taniej.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Cena czy jakosć?

                                Zgadzam sie z antosia , ceny sa strasznie zawyżone za prodykty ktore w sumie sa na jeden raz i do dalszego uzytku nie nadaja sie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X