Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Butelka do karmienia mieszanego - co polecacie?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Butelka do karmienia mieszanego - co polecacie?!

    hej
    Jestem przed wyborem butelki. No i tu pojawia się problem, bo wybór w sklepach jest ogromny, a mi zależy na takiej, która nie spowoduje, że moja mała odrzuci pierś... Wracam na studia i średnio co 2 tygodnie mała zostanie pod opieką babci lub taty i jakoś trzeba ją karmić
    Jakie polecacie? Ja kojarzę, że niektóre firmy mają butelki, które polecają jako do karmienia mieszanego, ale ile w tym jest prawdy?

    Albo może któraś mama jst w takiej samej sytuacji i już wybrała coś super?
    Z góry dzięki za odpwoiedzi
  •    
       

    #2
    Odp: Butelka do karmienia mieszanego - co polecacie?!

    Poczytałam trochę w necie i prosiłam o poradę w sklepie. Napiszę, bo może komuś się przyda
    Wybrałam butelkę Chicco Natural Feeling z takim ukośnym smoczkiem - z tych najbardziej przypominała mi kształtem pierś. Dla mnie na plus było też to, że ma dobry system odpowietrzania i rzeczywiście cały czas podczas karmienia smoczek jest wypełniony mlekiem - więc jest jak przy karmieniu naturalnym i jest mniejsze ryzyko kolek. Nas (odpukać!) jeszcze nie spotkały
    Miałam już pierwszy zjazd na studiach i mała piła bez problemu,a kiedy wróciłam równie chętnie piła z piersi

    Skomentuj


      #3
      Odp: Butelka do karmienia mieszanego - co polecacie?!

      U mnie od początku córka piła z butli i miała pierś i nie było z tym problemu. ALE jeśli chodzi o butelki które w jakiś sposób symulują pierś to na pewno warte polecenia są Chicco i NUK antykolkowe. JEśli jeszcze nie kupiłaś a chciałabyś NUKa wypróbować to polecam Ci konkurs w którym można wygrać butelkę NUK new classic na blogu www.mamatatadziecko.wordpress.com

      Skomentuj


        #4
        Odp: Butelka do karmienia mieszanego - co polecacie?!

        Chicco i NUK to moje dwie najbardziej ulubione marki. Moje pierwsze dziecko się na nich dosłownie wychowało. Jeśli butelki do karmienia mieszanego to z pewnością od tych producentów. Ceny mają dość wysokie ale w zamian dają wspaniałą jakość produktów. Sprawdzone, polecam!

        Skomentuj


          #5
          Odp: Butelka do karmienia mieszanego - co polecacie?!

          My korzystamy z NUKa butelki sprawdza się bardzo dobrze.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Butelka do karmienia mieszanego - co polecacie?!

            My kupiliśmy butelki Avent, są poręczne, wygodne, a i maluszkowi od razu przypasowały. Jestem z nich zadowolona, choć nie testowałam innych butelek, więc nie mam porównania.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Butelka do karmienia mieszanego - co polecacie?!

              U nas od początku sa butelki z firmy Lovi. Polecam, bo do tej pory jestem bardzo z nich zadowolona. Bardzo dobrze dopasowane do małych rączek. nawet po dłuższym używaniu nic się z nimi nie dzieje.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Butelka do karmienia mieszanego - co polecacie?!

                Aktualnie używamy Avent natural z takim szerokim smoczkiem stylizowanym na kobiecą pierś. Polecam, markę używamy od 4 lat.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Butelka do karmienia mieszanego - co polecacie?!

                  Firma Avent i ich akcesoria dla maluszków sa bardzo dobre. Też słyszałam same plusy o ich butelkach. Wiele mam mi je polecało.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Butelka do karmienia mieszanego - co polecacie?!

                    Ja córeczce kupiłam z Aventu butelkę , ma smoka w kształcie piersi i mała bardzo chętnie zaczęła z niej pić uważam że jest rewelacyjna dla dziecka

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Butelka do karmienia mieszanego - co polecacie?!

                      U nas do karmienia mieszanego używaliśmy Chicco natural, NUK i Canpol Babies. Zreszta te same butelki używamy dzisiaj przy mleku modyfikowanym. Mamy w sumie chyba 6 czy 7 butelek.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Butelka do karmienia mieszanego - co polecacie?!

                        my mamy anykolkową z *********shake i warte polecenia pod każdym względem. Może trochę kolor nieidealny (dostaliśmy ją w prezencie), poza tym super. Tak samo smoczek jest cały czas wypełniony mlekiem dzięki systemowi odpowietrzania, smoczek ma idealny kształt i jest mięciutki i jeszcze coś czego nie spotkałam wcześniej, czyli takie sitko, które rozbija albo zatrzymuje grudki pokarmu. Szczerze polecam

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Butelka do karmienia mieszanego - co polecacie?!

                          U nas sprawdziła sie butelka z Lovi i Canpol Babies. Bardzo praktyczne jak dziecko ma kolki i bardzo dobrze sie je czyści. Miarka nie ściera się i nawet po wyparzeniu nic się z nimi nie dzieje. Polecam. Nsz synek od razu je polubił i nie było potrzeby kupowania innych.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Butelka do karmienia mieszanego - co polecacie?!

                            Napisane przez katarin555 Pokaż wiadomość
                            my mamy anykolkową z *****************shake i warte polecenia pod każdym względem. Może trochę kolor nieidealny (dostaliśmy ją w prezencie), poza tym super. Tak samo smoczek jest cały czas wypełniony mlekiem dzięki systemowi odpowietrzania, smoczek ma idealny kształt i jest mięciutki i jeszcze coś czego nie spotkałam wcześniej, czyli takie sitko, które rozbija albo zatrzymuje grudki pokarmu. Szczerze polecam
                            dobre są te butelki antykolkowe, ja od razu je kupiłam

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Butelka do karmienia mieszanego - co polecacie?!

                              Ja przy córce też musiałam dokonać wyboru butelek bo karmiłam odciągniętym mleczkiem i musiałam je podać w butli. I wybraliśmy butelki z Aventu i powiem szczerze że sprawdziły się rewelacyjnie, nie przeciekały, ładnie się myły i nie robiły żółte.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X