Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent dla rodziców

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Prezent dla rodziców

    Generalnie wyszło jednak tak, że kupiliśmy pralkę. Wyniknęło to z tego, że jakoś przy obiedzie rozmawialiśmy o tym, że kiedyś to trzeba było się narobić a teraz ma się wszytskie roboty kuchenne,piekarniki itd. i m.in. zmywarki i że jest to duże ułatwienie i odciążenie. Na co moja mama powiedziała, że ona nawet jakby miała pieniądze, to nie kupiłaby zmywarki, bo jak ona jest sama z ojcem, to zmywania mają tyle co nic a poza tym nie jest to dla niej żaden problem pozmywać. Trochę nas to zmieszało, bo plan zakupu zmywarki był już całkiem zaawansowany, ale z drugiej strony dobrze, że coś takiego wyszło, bo zostałby kupiony prezent, z którego nie byłaby zadowolona. Zamiast zmywarki postanowiłyśmy kupić pralkę, znaleźliśmy na xxx dosyć dobre opinie co do jednej pralki elektroluxa, pojechaliśmy do MediaMarktu i zamieniliśmy zmywarkę, która była już dla nas zarezerwowana na tą właśnie pralkę. Prezent chyba był udany, bo gdy powiedzieliśmy, że początkowo myśleliśmy o zmywarce, to mama powiedziała, że całe szczęście,że doszło tej rozmowy
    Last edited by disne; 17-08-2020, 18:36. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Prezent dla rodziców

      Każdy prezent będzie dobry jak sprawi im przyjemność, ważne aby byli z tego zadowoleni.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Prezent dla rodziców

        Dołączę ze swoim pomysłem na prezent dla rodziców. Jest takie praktyczne i ciekawe urządzenie kuchenne o nazwie Aeropress, które umożliwia zaparzanie kawy w nietypowy sposób, a przy tym "wyciska" z niej to, co najlepsze w smaku. Uważam, że ten sprzęt może sprawić wiele frajdy rodzicom popijającym kawkę.
        Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 11-06-2014, 16:41.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Prezent dla rodziców

          Najlepszym prezentem dla rodziców uśmiech swojego dziecka i gdy się widzi,że trud wychowania się opłacił i dziecko nie stacza się.Też prezenty własnoręcznie robione mają większą wartość.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Prezent dla rodziców

            Ja dla rodziców kupiłem ostatnio z Groupona kolację dla dwojga - to akurat z okazji rocznicy. Natomiast tak z okazji Dnia Matki lub Dnia Ojca to dla rodziców bardzo często kupuję ramki i w nie wstawiam swoje zdjęcia Zawsze to miło chyba skoro już niestety razem nie mieszkamy

            Skomentuj


              #21
              Odp: Prezent dla rodziców

              Ja swoim rodzicom wykupiłam pakiet na wyjazd weekendowy na 30 rocznicę ślubu. Przyjechali bardzo zadowoleni, odprężeni.
              Wcześniej byłam w tym spa sama, z jakiejś promocji skorzystałam.
              Okolica jest cicha, spokojna, jest gdzie pospacerować...

              Skomentuj


                #22
                Odp: Prezent dla rodziców

                Ciężki temat, może taki fotoobraz na ścianę? Zawsze możesz się bardziej postarać i zamówić zdjęcie rodziców myślę, że byłby to fajny prezent, a rodzice byli by na pewno zadowoleni i wzruszeni...

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Prezent dla rodziców

                  Super źródłem pomysłów na prezent dla rodziców sa sklepy z gadżetami. Jeśli rodzice lubią niebanalne akcesoria domowe, to tam jest ich wielki wybór, np. niewidzialna półka na książki, wazon w kształcie papierowej torby na zakupy czy suszarka do naczyń w formie trawnika - to naprawdę fajne produkty. A czego nie ma? Opłaty za przesyłkę .

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Prezent dla rodziców

                    Cieżko kupić wspólny prezent dla rodziców, ale np kupon do jakiejś restauracji i kina byłby niezłym pomysłem

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Prezent dla rodziców

                      Napisane przez Oluchna87 Pokaż wiadomość
                      Super źródłem pomysłów na prezent dla rodziców sa sklepy z gadżetami. Jeśli rodzice lubią niebanalne akcesoria domowe, to tam jest ich wielki wybór, np. niewidzialna półka na książki, wazon w kształcie papierowej torby na zakupy czy suszarka do naczyń w formie trawnika - to naprawdę fajne produkty. A czego nie ma? Opłaty za przesyłkę .
                      Nie wiem czemu wcięło mi link . Powyżej chodziło mi o sklep (...). No, teraz tamta wypowiedź jest kompletna .
                      Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 24-07-2014, 11:29.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Prezent dla rodziców

                        Może warto rodzicom sprezentować im "metamorfozę" pokoju? Zdjęcie, które budzi wiele dobrych wspomnień w fajnej formie graficznej można wykorzystać jako obraz, czy fototapeta. Możesz też zainnwestować w gotową fototapetę z ich ulubionym miejscem - morzem, górami, hiszpańskimi uliczkami. Sądzę, że to dobry sposób na prezent, dość niskim kosztem, ale z wieloletnim efektem. Nie ma nic bardziej romantycznego niż budząc się przypominac sobie wszystkie wartościowe chwile.
                        Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 24-07-2014, 11:30.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Prezent dla rodziców

                          Jeśli faktycznie dobrym prezentem okaże się remont domu czy konkretnego miejsca. Trzeba koniecznie zrobić wywiad środowiskowy - co lubią. Może się okazać że pepitka na ścianę wcale nie będzie dobry pomysłem dla Taty. Prawdobodobnie najbezpieczniejszym będzie zapytać - czasem prezenty niespodzianki, choć urocze, mogą stanowić pewien problem. Może wspólnie podejmiecie decyzję - zaprezentuj wzory fototapety do sypialni czy do salonu, niech znajdą wspólny język. Może skuszą Cię rabaty dostępne w CZTERECH KATACH? Wtedy zamiast 80,100 czy 200 zł za 100x100 zapłacisz o 35% taniej
                          Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 24-07-2014, 11:30.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Prezent dla rodziców

                            Ja rodzicom sprawiłabym day spa, myślę, że taki prezent z pewnością by ich ucieszył, na pewno odpoczęliby od codziennych problemów, zrelaksowali się i poczuli jak miło jest spędzać czas tylko razem we dwoje myślę, że byłby to znakomity prezent

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Prezent dla rodziców

                              Myślę, że z wycieczki na pewno by się ucieszyli, zwłaszcza, że to może być takie przypomnienie "miesiąca miodowego"- jeśli mieli, a jeśli nie mieli to tym bardziej taki prezent będzie trafiony. Dodatkowo możecie zrobić coś same niby to banalne, ale jakie piękne

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Prezent dla rodziców

                                Wyjazd to rzeczywiście świetny pomysł. Sama zafundowałam rodzicom weekend SPA na 30-tą rocznicę ślubu.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X