Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Laktatory wasze opinie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Laktatory wasze opinie

    Jeśli potrzebujesz laktatora tylko okazjonalnie, jako takie zabezpieczenie to manualny z rączką wystarczy, jeśli chcesz ściągać pokarm i dawać w butelce to zdecydowanie elektryczny, dużą oszczędność czasu.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Laktatory wasze opinie

      Ja używałam laktatora elektrycznego fidi z lionelo http://lionelo.com/shop/fidi/ i u mnie sprawdził się super. A zaczynałam od laktatora ręcznego i dla mnie to była udręka ;-/

      Skomentuj


        #63
        Odp: Laktatory wasze opinie

        A ja właśnie się zastanawiam nad wyborem laktatora, który jest lepszy ręczny, czy elektryczny?? od wczoraj biorę prolaktan na poprawę laktacji i chcę zacząć odciągać pokarm, ale potrzebuję dobrej jakości laktatora...

        Skomentuj


          #64
          Odp: Laktatory wasze opinie

          a korzystałaś już z jakiegoś laktatora? W moim przypadku, to doskonale sprawdził się elektryczny, ale to kwestia indywidualna. Przy poprawie laktacji doskonale też sprawdza się częste przystawianie maluszka do piersi...

          Skomentuj


            #65
            Odp: Laktatory wasze opinie

            mamapolozna miałam ręczny, ale może raz go użyłam i oddałam koleżance. Nie przypadł mi do gustu... wiesz biorę te saszetki na laktację, przystawiam jak najczęściej maluszka do piersi i powiem, że jest już o wiele lepieja więc działa - jedna saszetka dziennie wystarczya laktator przyda mi się także na mój wakacyjny wyjazd

            Skomentuj


              #66
              Odp: Laktatory wasze opinie

              a to dobrze, że już lepiej z Twoją laktacjąprolaktan doskonalne pomaga przy problemach z laktacjąa jak Twoje przygotowania do wakacyjnego wyjazdu??

              Skomentuj


                #67
                Odp: Laktatory wasze opinie

                Laktator bardzo mi się przydał, dostałam od koleżanki

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Laktatory wasze opinie

                  Jeśli macie problem z wyborem laktatora, to na pewno tutaj https://www.philips.pl/c-e/blog/matk...or-wybrac.html warto sobie zerknąć i poczytać. Myślę, że porady, które się tam znajdują mogą pomóc w podjęciu słusznej decyzji. Jest bowiem wiele różnych modeli na rynku dopasowanych do konkretnych potrzeb. Na pewno trzeba zawsze stawiać na jakość i funkcjonalne rozwiązania. Taki sprzęt ma nam pomagać.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X