Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Październik 2009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Październik 2009

    Ja również biorę Cerazette,a co do samego seksu to czuję lekki ból i opór,a do tego jak przypomnę sobie ten ból po porodzie to odechciewa mi się wszystkiego co związane z seksem i po prostu się boję...Przed porodem było dużo lepiej,mam nadzieję,że wszystko wkrótce wróci do normy...
    Krystianek-07.10.2009r.3580g i 54cm
    Last edited by kasia107; 13-12-2009, 09:58.
    Krystianek-ur.07.10.2009r.godz.9.35
    3580g i 54 cm







    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Październik 2009

      DZIĘKUJĘ WAM DZIEWCZYNY ZA SŁOWA OTUCHY Ja też wierzę że ten lek pomoże Jasiowi i szpital nas ominie.
      Kupiłam wczoraj Jaśkowi ubranko do chrztu. Mamy chrzest w drugi dzień świąt. Robimy tak ze względu na moich teściów bo mieszkają 600 km od nas i od razu przyjdą na święta i chrzest. Cieszę się bo lubię takie rodzinne święta jak jest dużo ludzi w domu. A Wy kiedy chrzcicie dzieciaczki? Chyba tylko Mopa już ochrzciła?
      Miłej niedzieli
      Mateuszek 07.09.2005
      Jaś 08.10.2009


      Skomentuj


        Odp: Październik 2009

        Co do seksu wczoraj się nam udało i było ja przed ciążą, choć faktycznie trochę jakbym dziewicą psychiczną była... Ogólnie tylko lekki dyskomfort na początku czuję bo blizny po szyciu lekko bolą i ciągną, ale reszta bez zmian ))

        My też chrzcimy w drugi dzień świąt, Poszłam na łatwiznę, bo każda z mam coś przywiezie ( i tak robią na święta) mięsko się zrobi i gotowe -a ja stania przy garach sobie oszczędzam Trzeba kombinować.






        http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...kiniak;page:-1
        http://mamaczytata.pl/pokaz/8500/dusiek

        Skomentuj


          Odp: Październik 2009

          Kasia ty chyba spać nie możesz?? hihi

          My nie chcieliśmy w Święta chrzcić, bo za dużo ludzi wtedy w kościele, a tak to było kameralnie. Chrzest był po mszy, a mała nas zaskoczyła, bo spała cały czas, nawet jak ksiądz jej głowę polewał woda.

          Pozdrawiam i życzę spokojnej niedzieli. Ja jestem dzisiaj na całodziennym szkoleniu a z małą został mąż.



          Skomentuj


            Odp: Październik 2009

            Często piszę w nocy,bo moj kochany synek zawsze robi sobie godzinę przerwy po karmieniu i wtedy muszę co chwilę podawać mu smoczek i włączać kołysanki,inaczej mam ogromną awanturę...A tak sobie posiedzę,popiszę,czas mi zleci i nie denerwuję się,że ledwo odejdę od łóżeczka a już muszę wracać.Krystian i tak rzadko się budzi na karmienie-zawsze około 2 lub 3 w nocy a potem dopiero przed 6,siedzimy sobie do ok.7.30 i śpimy do 10:-)
            Mam pytanie do doświadczonych Mamusi: Do jakiego czasu Wasze dzieci korzystały ze smoczka?Krystian na razie bez niego się nie obejdzie a nie wiem kiedy przyjdzie czas na odzyczajanie:-)
            Aha i jak mam dodać zdjęcia z komputera?Mam z tym problem...
            Krystianek-ur.07.10.2009r.godz.9.35
            3580g i 54 cm







            Skomentuj


              Odp: Październik 2009

              Dziewczyny a co z ubrankami?Prasujecie jeszcze?
              Krystianek-ur.07.10.2009r.godz.9.35
              3580g i 54 cm







              Skomentuj


                Odp: Październik 2009

                Ja prasuję ubranka, żeby nie były wygniecione, pieluchy tetrowe też. Zawsze ładniej wyglądają.

                Dziś u mnie pada śnieg
                Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Październik 2009

                  Chciałam robić chrzciny w styczniu, ale nie wiem, czy nie poczekamy do wiosny. Nie spieszy nam się aż tak.
                  Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                  Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                  Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                  http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                  Skomentuj


                    Odp: Październik 2009

                    Ja jak urodziłam,to miałam w planach ochrzcić właśnie w święta,ale że chrzestną będzie moja przyjaciółka,a jej drugi chrześniak ma akurat roczek no to plany zmieniłam i będziemy chrzcić na wiosnę.
                    Krystianek-ur.07.10.2009r.godz.9.35
                    3580g i 54 cm







                    Skomentuj


                      Odp: Październik 2009

                      my chrzcimy 17 stycznia (do Polski lecimy 6 ) wasze parafie też mają wymagania z kosmosu? te nauki, papiery, zaświadczenia po prostu mnie przerażają

                      podobnie jak Indra prasuję ubranka ze względów estetycznych.

                      a ubieracie jeszcze swoim dzieciaczkom czapeczki po kompaniu? ja już dawno nie.
                      i od kiedy można zanużać uszka?

                      a co do seksu, to być może to dziwne, ale u nas teraz jest dużo lepiej, niż przed ciążą.
                      3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Październik 2009

                        kasia107 najpierw musisz pomniejszyć zdj. np w Paincie poprzez kliknięcie na zakładce napis Image/zdjęcie i dalej wybrać Resize and skew/ rozciągnij pochyl. potem tylko wpisujesz ile procent ma mieć zdjęcie i zatwierdzasz.
                        a aby dodać zdj to na dole strony, pod miejscem gdzie wpisujesz komentarz jest zakładka "zarządzaj załącznikami", klikasz tam, a potem szukasz lokalizacji tego zdj na swym kompie
                        mam nadzieję, że da się coś z tego zrozumieć i nie napisałam zbyt chaotycznie
                        powodzenia
                        3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

                        Skomentuj


                          Odp: Październik 2009

                          No właśnie u mni zarządzaj załącznikami nie działa,klikam na to ciągle i ani rusz...
                          Krystianek-ur.07.10.2009r.godz.9.35
                          3580g i 54 cm







                          Skomentuj


                            Odp: Październik 2009

                            My pewnie chrzcić będziemy na wiosnę. Jak pogoda się piękna zrobi. I na pewno chrzest będzie kameralny- u mnie w rodzinnej miejscowości. Wieś, malutki kościółek i ksiądz bardzo wyrozumiały, który tempo chrztu dopasowuje do potrzeb wszystkich zgromadzonych, a szczególnie chrzczonego )
                            Jeśli chodzi o seks, to u mnie nie bardzo. Jakoś mam traumę po tym porodzie. Poprzytulać się, "pomiziać" - owszem, ale seks na razie nie.
                            Ja wciąż zakładam czapeczkę po kąpieli. I prasuje prawie wszystkie ubranka. No chyba, że jest to coś z polarkowego materiału - i w moim odczuciu nie wymaga prasowania.
                            Kasia - mój Konradek prawie w ogóle nie używa smoczka. Ku mojemu utrapieniu. Jeśli chodzi o oduczanie - to u każdego indywidualna sprawa. U nas smoczek został odstawiony jak Bartusiowi wyszły czwórki. Bo niestety przy tych zębach - towarzyszy najwięcej bólu.
                            pozdrawiam Kasia

                            Ocalić od zapomnienia - >http://bartunio.synek.pl



                            Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Wasz pierwszy krzyk...
                            Teraz Wy będziecie moim natchnieniem
                            poematem niezliczonych słów
                            mą radością, miłości promieniem,
                            dziećmi moimi, spełnieniem snów.

                            Skomentuj


                              Odp: Październik 2009

                              Napisane przez szamana Pokaż wiadomość
                              wasze parafie też mają wymagania z kosmosu? te nauki, papiery, zaświadczenia po prostu mnie przerażają
                              Przeprowadz sie do Niemiec. Tu niczego nie trzeba. Mowi sie tylko, ze sie chce ochrzcic dziecko. Podaje swoje dane i dane chrzestnych (nazwisko, imie i adres) i daje sie ksiazke rodzinna, zeby chrzest do niej wpisali. Tyle zalatwiania NIkt nie pyta czy sie ma slub koscielny, czy chrzestnoi sa bierzmowani, nie ma nauk itd. A! I ksiadz przychodzi do domu wyjasnic przebieg chrztu. Sam chrzest trwa 30 minut, no chyba ze dziecko kweka, wtedy ksiadz improwizuje i konczy szybciej "impreze"

                              Napisane przez szamana Pokaż wiadomość
                              i od kiedy można zanużać uszka?
                              a dlaczego nie mozna zanuzac uszu? Przeciez dziecko plywalo 9 miesiecy w wodzie i woda w uszach nie jest mu obca. My Julie zanuzamy od poczatku cala - wystaje jej tylko twarz z wody. No i nasza gwiazda lubi kapac sie w pelnej wanience, bo wtedy woda ja unosi



                              Rosne...
                              14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                              17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                              13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                              16.11.2009 5620 gr, -
                              16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                              19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                              17.06.2010 9250 gr, -
                              06.09.2010 10600 gr, 77cm
                              14.12.2010 11600 gr, 81cm
                              05.05.2011 11900 gr, 83cm
                              20.09.2011 13200 gr, 90cm
                              14.01.2012 14300 gr, 93cm
                              19.07.2012 15500 gr, 98cm



                              Skomentuj


                                Odp: Październik 2009

                                AMSW a propos chrztu - czekam na takie zwyczaje o ktorych piszesz w Polsce...Chcielismy ochrzcic malego w innej parafii, do kosciola do ktorego z reguly chodzimy - no ale bez pozwolenia od proboszcza parafii do ktorej nalezymy sie nie obeszlo. A Nikosia chrzcimy w niedziele po swietach.
                                Kinia - twoje teksty naprawde potrafia rozwalic Usmialismy sie z moim Adim do łez. Poprosze o jeszcze

                                Czapeczki po kapieli nie ubieramy i nie ubieralismy...A bylo trzeba??
                                Mam pytanie dziewczyny o ten kryzys 6go tygodnia... Bo on przed nami. No to czym sie rozni kryzys 6go tyg. od kryzysu 5-go i 4go tygodnia?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X