Wróć   Forum Mamotoja.pl > Twoje dziecko > Zdrowie i pielęgnacja dziecka > Rodzicielstwo blisko natury
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rodzicielstwo blisko natury Tutaj możecie porozmawiać o chustonoszeniu, BLW, pieluchach wielorazowych, eko chemii domowej, eko kuchni… oraz szeroko rozumianym naturalnym rodzicielstwie. Spotkacie tutaj również rodziców z problemami podobnymi do waszych. Życzymy miłego zaczytania!

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 23-07-2014, 14:39
wiolka_2014 wiolka_2014 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
wiolka_2014.polki.pl

Zdjęcia: 6
Domyślnie Revitalash

Witam,
Moj syn ma 9 miesiecy. Karmie go piersia. Zamierzam powoli odstawic go od piersi w dzien( mleko modyfikowane) i karmic piersia tylko w nocy.
Moje pytanie dotyczy odzywki revitalash stymulujacej wzrost rzęs.
Czy moge taka 3 miesieczna kuracje sobie zafundowac karmiac Malego tylko w nocy?
Dziekuje i pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-07-2014, 15:59
L.Migalska's Avatar
L.Migalska L.Migalska jest offline
Ekspert Babyonline.pl

Zobacz mój nowy profil
L.Migalska.polki.pl

Miasto: Poznań
Domyślnie Odp: Revitalash

Nie wiem jaki mogą mieć wpływ składniki takiej odżywki. Podejrzewam jednak, że niewielki, porównywalny ze zwykłym tuszem do rzęs. Dla bezpieczeństwa polecam w zamian olejek rycynowy lub zawartość kapsułek wit. A+E. Aplikacja najlepiej starą i dobrze wyczyszczoną szczoteczką od tuszu.
Mama małej Dziewczynki. Z wykształcenia biotechnolog, a z życia zaangażowana kura domowa. Propagatorka ekologicznie świadomego stylu życia. Pasjonatka zdrowej i ciekawej kuchni. Blogerka: http://dobreposilki.blogspot.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-08-2014, 13:47
barteksmolin barteksmolin jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
barteksmolin.polki.pl

Musisz sprawdzić z czego jest zrobiony ten krem i udać się o poradę do lekarza, bo być może będą jakieś przeciwwskazania do używania tego kremu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-12-2014, 13:21
beatris20's Avatar
beatris20 beatris20 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
beatris20.polki.pl

Zdjęcia: 8

Revitalash jest świetny do rzęs dziewczyny, dużo kosztuje o fakt ale efekty też są. Z tego mialam akurat mini wersję ale po dwóch tygidniach rzęsy bardzo wyraznie się wzmocniły i nie ma co tutaj porównywać z olejkiem rycynowym.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-12-2014, 15:20
ladybzyk ladybzyk jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ladybzyk.polki.pl

Miasto: Zza brudnego ekranu :)
Zdjęcia: 14

Cytat:
Napisał beatris20 Zobacz post
Revitalash jest świetny do rzęs dziewczyny, dużo kosztuje o fakt ale efekty też są. Z tego mialam akurat mini wersję ale po dwóch tygidniach rzęsy bardzo wyraznie się wzmocniły i nie ma co tutaj porównywać z olejkiem rycynowym.
Ok, wierzę, bo sama używam odżywek do rzęs, ale używałam przed ciążą, pytanie jest, czy można np. w ciąży lub w przypadku Wioli podczas karmienia?
Myślę, że trzeba zapytać się Pani w aptece lub lekarza rodzinnego.

Mi osobiście wydaję się, że kosmetyki nie powinny mieć wpływu na nasze mleko, co nie?

STOP ŁAMANIU PRAW KOBIET NA PORODÓWKACH - podpisz petycję http://lepszyporod.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-03-2015, 23:48
alekpom alekpom jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
alekpom.polki.pl

Tamtej odżywki nie znam. Ja u kosmetyczki słyszałam jak dziewczyny gadały o http://www.miralash.pl/ i sama zamierzam ją kupić. Widziałam w internecie różne statystyki na jej temat i są bardzo imponujące, np.onad 88% zauważyło, że rzęsy stały się znacznie dłuższe, gęstsze i mocniejsze w ciągu 8 tygodni. Dla mnie to mega sprawa, bo sama tego bym chciała.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-04-2015, 12:24
wenquem wenquem jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
wenquem.polki.pl

Cytat:
Napisał beatris20 Zobacz post
A mozesz przesłac zdjęcia przed i po ? Jestem osobą, która jak nie zobaczy to nie uwierzy, a fundusze też mam ograniczone niestety Rzadko cos sobie funduje ale juz odczuwam potrzebe zrobienia czegos dla siebie zastanawiałam się nad doczepieniem 1:1 ale to duży koszt i średnio co miesiąc trzeba poprawiać... Wolałabym odżywke, bo też nie chce mieć mega wielkich rzęs ale naturalne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-07-2016, 11:15
janiakaga janiakaga jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
janiakaga.polki.pl

Ja ostatnio gadałam z naszą pediatrą i odradzała
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-08-2016, 11:53
kajka83 kajka83 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kajka83.polki.pl

Według mnie takie odżywki można spokojnie stosować. To tak samo jak odżywka do paznokci czy do włosów - raczej nikt z tego nie rezygnuje. Jest na przykład serum do rzęs Indigo Lashes https://indigohomespa.com/pl,serum-do-rzes.html. Rzęsy stają się dłuższe i dużo bardziej gęste. Produkt jest bezpieczny, ale to rzecz jasna indywidualny wybór każdej kobiety.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-12-2016, 13:05
walerka32 walerka32 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
walerka32.polki.pl

Jeśli boisz się takich produktów (chociaż wydaje mi się, że są bezpieczne), postaw na przedłużanie rzęs. Sama przedłużam rzęsy i wiem jak ogromna to wygoda. Zwróć tylko uwagę na to, by w gabinecie, do którego pójdziesz, były stosowane profesjonalne produkty do stylizacji rzęs np. tej marki http://www.poshlashes.com/. Dobrze zrobione rzęsy dobrze się prezentują przez 3-4 tygodnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania