Wróć   Forum Mamotoja.pl > Twoje dziecko > Czas wolny z dzieckiem
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Czas wolny z dzieckiem Książeczki, filmy, gry planszowe czy aktywność sportowa?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 17-05-2018, 07:56
madureczka madureczka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
madureczka.polki.pl

Domyślnie Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

Można takie urodziny zorganizować w aquaparku lub dziecięcej sali zabaw.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-07-2018, 12:22
Kowalik25 Kowalik25 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Kowalik25.polki.pl

U mnie w mieście jest taka cudowna, klimatyczna kawiarnia z dużym placem zabaw, gdzie dzieciaki przepadają bez reszty W tym czasie my możemy spokojnie wypić kawkę. Niedawno zaczęli organizować urodzinki dla dzieci więc ja swojemu przedszkolakowi na pewno zorganizowałabym w takim miejscu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-07-2018, 17:06
smerfetka251 smerfetka251 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
smerfetka251.polki.pl

My od zawsze organizujemy w domu, przychodzą najbliższe koleżanki i bawią się w najlepsze
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-07-2018, 08:28
ddd333 ddd333 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ddd333.polki.pl

Myślę, że impreza przebierana może być całkiem dobrym pomysłem na takie urodzinowe przyjęcie. Nie ma to w sumie znaczenia gdzie - ale jak Polecam rzucić okiem na tego typu akcesoria na stronie https://marlux.eu/pol_m_STROJE-I-DOD...zynki-197.html. Na pewno spodoba się dzieciakom.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-07-2019, 13:28
3Mili4 3Mili4 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
3Mili4.polki.pl

Może zdecyduj się na organizację imprezy urodzinowej po za domem. Bardzo fajne urodziny w stylu sportowym organizuje firma AgamaSport. Dzieci przez 3 godziny mają zapewnione różne gry i zabawy na świeżym powietrzu. W każdej chwili można przerwać grę na chwilę odpoczynku i napicie się. Po wyczerpujących grach przychodzi czas na tort, składanie życzeń i wręczanie prezentów. Dokładną ofertę zorganizowania takich urodzin i cennik znajdziesz na stronce: https://www.agamasport.pl/urodziny-dla-dzieci-krakow/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-07-2019, 08:04
elabarbara elabarbara jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
elabarbara.polki.pl

Sama się zastanawiałam gdzie zorganizować urodziny dla 5-letniej córki. No na jedno by było dobrze gdzieś w lokalu, wiadomo o wiele łatwiej nic nie trzeba przygotowywać, no z drugiej strony pomyślałam o tym by zorganizować w ogrodzie, ewentualnie katering bym zamówiła, może jakąś zjeżdżalnie dla dzieci bo widziałam że tutaj można wynająć http://www.kraina-zabaw.com. pl / nasze-atrakcje / chodzi też o to by dzieci miały super zabawę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-08-2019, 20:00
bobik2323 bobik2323 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
bobik2323.polki.pl

Bez względu na to, gdzie w końcu zorganizujecie takie urodziny dla Waszego dziecka, to pamiętajcie o tym, że bez jakiś fajnych dekoracji urodzinowych się nie obejdzie Przykładowo balony na urodziny możecie zamówić w sklepie internetowym happenings.pl, gdzie wybór jest naprawdę spory, więc na pewno uda Wam się coś wybrać
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-09-2019, 07:44
elabarbara elabarbara jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
elabarbara.polki.pl

Szkoda że dziecko ma urodziny w połowie października, więc nie można juz zrobic mu urodzin w ogrodzie. Ja tak chciałam bardzo, bo nawet znalazłam fajne zjeżdżalnie dmuchane na wynajem http://www.kraina-zabaw.com.pl/nasze...alnie-wynajem/ no ale przecież tego w domu nie postawię .
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-09-2019, 15:49
blinkblink321 blinkblink321 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
blinkblink321.polki.pl

Jeśli nie w lokalu to w domu też może być ciekawie, no bo czemu nie?! Zawsze można wynając clowna czy animatora, który urozmaici dzieciom czas. Na oshare.pl można znaleźć takie usługi. Jest tam zakładka "wynajmij specjalistę": https://oshare.pl/297-konferansjerzy-animatorzy Według mnie fajne wyjście, gdy brak pomysłu na urozmaicenie tego wyjątkowego dnia w roku
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-10-2019, 21:23
Marysia7878 Marysia7878 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Marysia7878.polki.pl

Ostatnio tez nad tym dlugo myslalam,jednak wpadlam na pomysl,ze najlepsze beda dekoracje i gry i zabawy oraz konkursy z nagrodami. Tak mi sie spodobal pomysl z ozdobami,ze wykupilam chyba pol sklepu https://pantalerzyk.pl Co sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania