Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

niesamowity pokoj

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    niesamowity pokoj

    urzadzamy z mezem pokoj dla synka, jego pokoj ma 45m2 i nie do konca wiem jak urzadzic taka przestrzen. myslelismy o czyms innowacyjnym. nietypwe gadzety i meble. co o tym myslicie?
  •    
       

    #2
    Odp: niesamowity pokoj

    Może meble designerskie? Wówczas wnętrze na pewno będzie oryginalne. Zobacz sobie na przykład te fotele -> enyoart.pl/meble/pokoj-dzienny/fotele/ . Takich w normalnych salonach meblowych nie widziałam. Internet zdecydowanie lepsze rozwiązania oferuje
    Last edited by disne; 02-07-2020, 12:32. Powód: link
    Niepoprawna romantyczka

    Skomentuj


      #3
      Odp: niesamowity pokoj

      te meble designerskie sa na wypasie! :O mozesz jeszcze popatrzec na.pokojewyobrazni - masz nietypowe pokoje
      Last edited by disne; 02-07-2020, 12:32. Powód: link

      Skomentuj


        #4
        Odp: niesamowity pokoj

        W pokoju dziecka bardzo ważne są regały, żeby zabawki nie poniewierały się po podłodze. A żeby było niesamowicie, to wystarczy tylko jakieś fikuśne łóżko i dziecko będzie zadowolone
        Last edited by disne; 02-07-2020, 12:33. Powód: link

        Skomentuj


          #5
          Odp: niesamowity pokoj

          Dla mnie też ważne są regały, na których można poukładać zabawki. I oczywiście duży kolorowy dywan, bo dzieci lubią wszelką zabawę na podłodze.

          Skomentuj


            #6
            Odp: niesamowity pokoj

            W pokoju dziecka niemal wszystko ma znaczenie, łącznie z ładnymi,ciekawymi mebelkami jak i samą kolorystyką ścian na którą się zdecydujemy. Pytanie czy dywan to aby na pewno dobra opcja w pokoju dziecka, niektórzy twierdzą, że jest to źródło bakterii zarazków.

            Skomentuj


              #7
              Odp: niesamowity pokoj

              Napisane przez kacikskrzata Pokaż wiadomość
              W pokoju dziecka niemal wszystko ma znaczenie, łącznie z ładnymi,ciekawymi mebelkami jak i samą kolorystyką ścian na którą się zdecydujemy. Pytanie czy dywan to aby na pewno dobra opcja w pokoju dziecka, niektórzy twierdzą, że jest to źródło bakterii zarazków.
              też się zastanawiam co z tym dywanem...

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: niesamowity pokoj

                Według mnie fajny efekt uzyskamy, jeżeli na jednej ze ścian położymy fototapetę. Teraz jest ogromny wybór produktów tego typu np. xxx, a co ważniejsze można wybrać w zasadzie dowolny rozmiar. Dzieci na pewno będą cieszyły się wzorami z dużą ilością, albo motywami ze zwierzętami, a pokój będzie się o wiele ciekawiej prezentował.
                Last edited by disne; 02-07-2020, 12:33. Powód: link

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: niesamowity pokoj

                  Sami urządzamy właśnie pokój dla syna i zastanawiamy się nad wyborem łóżka. Na modernmeble-tarnow jest kilka fajnych wzorów, jednak nie wiemy czy od razu kupić dziecku młodzieżowe łóżko czy jeszcze dziecięce. Syn ma 5 lat- czy jest sens kupować mu dziecięce łóżko?
                  Last edited by disne; 02-07-2020, 12:33. Powód: link

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: niesamowity pokoj

                    Ja lubię nietypowe pokoje dziecięce. Sama zamierzam pozostać przy minimalistycznej estetyce. Podobają mi się też lampy z kolorowymi kablami, np takie żarówki dekoracyjne . Co o tym myślicie?
                    Last edited by disne; 02-07-2020, 12:34. Powód: link

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: niesamowity pokoj

                      Hmm, całkiem łanie to wygląda a zgadzacie się z artykułem od biuromarket-meble.pl, że meblościanki są teraz nowoczesne i w żaden sposób nie przypominają tych za czasów PRL?
                      Last edited by gagatka; 08-07-2020, 10:15. Powód: link

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: niesamowity pokoj

                        Dywan do pokoju dziecka dobieraliśmy w sposób dla nas nie do końca oczekiwany, ale skuteczny. Kupowaliśmy przez Dywanwdomu.pl ale to na podstawie propozycji dywanów, które od nich dostaliśmy. Mieli cały dział, a po prostu dobrali nam kilka propozycji do naszej aranżacji na podstawie fotek. I wyszliśmy na tym naprawdę spoko.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: niesamowity pokoj

                          Przy takiej powierzchni pokoju to naprawdę można poszaleć. Ja bym postawiła na jakiś pokój tematyczny - może małego pilota albo piracki. Można wykorzystać meble, które przeznaczone sa dla przedszkoli, można wtedy znaleźć xxx rózne fajne regały]. Tylko nie wiem czy można zrobić zamówienie indywidualne.
                          Last edited by disne; 02-07-2020, 12:34. Powód: link

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: niesamowity pokoj

                            Na takiej powierzchni to można cuda stworzyć. U nas pokój Kajtka jest zdecydowanie mniejszy, ale podczas urządzania kupowaliśmy meble i dodatki w sklepie Meblik, zaglądnij na ich stronę, mają bardzo fajne kolekcje zarówno dziecięce, jak i młodzieżowe. Ostatnio dokupiliśmy krzesło obrotowe xxx i biurko, bo młody poszedł do szkoły. Za każdym razem, jak oglądam te kolekcje, to mam ochotę urządzać pokój na nowo, także zazdroszczę tego etapu
                            Last edited by disne; 02-07-2020, 12:34. Powód: link

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: niesamowity pokoj

                              Osobiście lubie meblościanki. Współczesne meblościanki są zupełnie inne niż meblościanki x lat temu. I wiele osób nawet nie wie,ze są to właśnie mebloscianki TYlko w innej formie.

                              Ostatnio meblowałam sobie salon i zakupiłam sobie takie cudo:

                              Z czego jestem bardzo zadowolona. xxx
                              Jakoś w sklepach stacjonarnych, które obchodziłam nie byłam w stanie znaleźć mebloscianki, która naprawdę by mi się podobała.
                              Last edited by disne; 02-07-2020, 12:34. Powód: link

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X