Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

    Dziewczyny, w terminie wysłaliśmy nagrody tylko do Anis i A_grzelak.
    Umknął nam adres Pao (przepraszamy, doślemy nagrodę), ale Bella - od Ciebie nie mam maila! Od Alen mam, ale wysłany sporo po czasie :/

    Czy ktoś z Was jeszcze powinien dostać nagrodę, a nie dostał? Dajcie proszę znać w wiadomości prywatnej.

    pozdrawiamy,
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl

    Skomentuj


      Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

      Rozumiem,
      Szkoda bo adres: konkursy@edipresse.pl mam dobry,(w zbliżonym czasie zostałam nagrodzona w konkursie "rodzinne wakacje" oraz "czarny ekran" , dane wysłałam na ten adres i obie nagrody przyszły) a tu dane wysyłałam 2 razy (pierwszy raz 08.09.2014 o godz 14.26 drugi raz 03.11.2014 o godz 11.03) plus wiadomość na fb i forum -niestety mail gdzieś wyparował. Dobrze, że teraz Redakcja bierze adres do wysyłki z Polki.pl
      Oj tam oj tam, mamy nowy rok i warto go zacząć z nową, czystą kartą. Uznajmy, że to wina poczty która w małych miejscowościach czasem szwankuje

      Skomentuj


        Odp: Konkurs "Weekend z Babyonline.pl"

        Jest sezon na botwinkę i szukałam nowego pomysłu na nią. I tak przypadkowo zawędrowałam tu i zobaczyłam swój dawny przepis. Bello169 i Allen, nie macie się co martwić, ja do DZIŚ!!! (lipiec 2015) nie dostałam swojej nagrody. Jeszcze kilka razy pisałam wiadomość prywatną do redakcji (ostatnią 14-04-2015), ale… cisza. "Umknął nam adres Pao (przepraszamy, doślemy nagrodę)" jest tylko pustym frazesem

        Skomentuj

               
        Working...
        X