Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    No nie dziwie sie ze mu rogalik sie na buzi pojawił kochana - jak go taka laseczka o 2 w nocy atakuje


    Uważam za szczęśliwego tego,
    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
    ale podziwiam i szanuję tego,
    który szczęcie stworzył sobie sam,
    który stworzył je silną wola i energią.
    Hippolyte Taine

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Napisane przez Scaarlett Pokaż wiadomość
      ja wczorajszego napadłam o 2 w nocy i bardzo byl zadowolony pomimo tego ze za 2 godziny miał wstawać na pociąg
      Oj to dobrze ci kochana bo mój to wogóle nie chce a moje hormony buzują-oj i to bardzo....i co ja mam zrobić.....

      Moje największe szczęście

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        bzykać się kochana! ja całą ciążę mogłam z wyrka nie wychodzić
        oczekusia jeszcze tylko chwilka i odpoczynek będzie zasłużony należy ci się, bo pracusiem jesteś ty!

        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka




          WARIATKI

          scarletko swoją droga to niezła z ciebie wyga ze o 2.00 cie nachodzi chcica, a M no no ze nie ma ale
          Mojego to bym nie dobudziła, a i jeszcze bym z*****ke dostała, bo on jak śpi to lepiej nie podchodz, normalnie jak niedzwiedz gryzli, jak go obudzili to pogryzli
          Last edited by edzia7891; 07-05-2010, 14:24.

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Gizelka sorry ze zapytam tak wprost, a mowi czemu nie chce?, tlumaczy to obawa o dziecko
            Dziewczyny litosci niektore maja faceta na odleglosc, inne lada moment zostana slomianymi wdowami a Wy tu o bzykanku rozprawiacie, az mnie chcica dorwala


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Dotka hihihi niestety musisz sobie sama dać radę

              no u nas to było tak, że m się kładł i zaczął dobierać, to się w głowę popukałam, że ja śpię i że to środek nocyco ty ode mnie chcesz? ale po przemyśleniu tego wszystkiego stwierdziłam, że jednak czemu nie za takie coś, to ja nigdy opierd..l nie dostaję
              ależ ci się rymnęło oczekusia hahaha
              Last edited by Scaarlett; 07-05-2010, 14:32.

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                hahaha tez zaliczylam takie nocne epizody z m. Scartlet a jak sie fajnie potem taki rzeczy wspomina normalnie ogień w łóżku w środku nocy


                Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  czasem potrzebna jest szczypta pikanterii w życiu

                  Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                  Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                  Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Widze ze kobitki wszystkie wywiało wraz z weekendem który nastał, ale ja wpadłam do Was sie pochwlic jakie butki sobie na lato upolowalam, sa super wygodne pomimo ze waska i dosc wysoka szpila fajne?

                    U mnie pogoda sie poprawila jest cieplutko i jeszcze slonko swieci o tej porze
                    Last edited by dotka85; 16-05-2012, 14:10.


                    Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      dotka ujme to jak w polskiej reklamie "korolowe"
                      ja to w szpilkach mało chadzam wiec, mam czarne i srebrne, ja jestem fanka płaskiego obuwia

                      Z mojego sexu nici plamienie mocniejsze, kolor orzechowy, wielkosci zł juz nie strzepki malenkie, chyba to jednak @
                      Siedzimy is ie tak meczymy, czekamy na godzine 0 i ani sie posexic, jakas nerwowa atmosfera
                      Ale wyciagnelam M pod prysznic - śmiesznie bylo, ale milo i blisko, bo prysznic malutki 80tka

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Klub Starających się o Maluszka

                        Dotka butki zaje..ste! mam kilka par szpilek, ale również najbardziej lubię płaskie balerinki,bo najwygodniej. no ale raz na jakiś czas trzeba wyglądać jak człowiek, a nie tylko matka polka hihihih
                        edziula ty to masz pomysły, ale my też potrafimy do najmniejszej wanny wejść i kisić się jak ogóreczki konserwowe

                        widzę, że nie tylko mnie wzięło na zakupy. Ja sobie dzisiaj zakupiłam, fajną letnią sukienkę już będzie na wyjazd, a potem do legginsów też będzie super pasować jako tuniczka i wyobraźcie sobie, że upolowałam ją na dziale dziecięcym w H&M hihihihi dla ok 13-letniej dziewczynki. Dokupiłam też czarne japonki w groszki i podkoszulki dla moich mężczyzn. Zakupy raczej udane

                        Humor mi się skisił kiedy mój Piotrek poślizgnął się i wylądował z uszami w błocie. Przestało padać, chciałam dziecku radość sprawić i zabrałam do parku. Powiem wam, że po wstaniu na nogi nie przypominał mojego dziecka i zupełnie nie wiedziałam jak go mam dotknąć żeby nie zrobić jeszcze gorzej

                        Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                        Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                        Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Hahahahahaahahahahhaha sie usmialam Scarlet no to Piotrus musial slicznie wygladac ale zobacz jaka buzke opalona mial i jaki przystojniak sie z niego zorbil hihi
                          A co do zaczepek o 2 w nocy to moj m tez mowi do mnie nie raz bys mogla mnie tak obudzic i co nie co zdzialac a ja do niego tak tylko zeby ciebie dobudzic to trzebaby bylo zimna woda zlac bo bez tego ani rusz na to on zeby wskoczyc na niego i on sie wtedy obudzi ale wole nie bo mi jeszcze przez przypadek pier***** i dopiero bedzie Ale on to potrafi mnie dobudzic w nocy niekiedy i co nie co zdzialac
                          Edziula to reczniczek i do dziela a potem do wanny sie wykompac hihi ma m zawsze mi powtarzal jak mialam @ ze dobrzy zeglarz to i przez czerwone morze przeplynie hihi wiec korzystaj poki mozesz
                          Oczekusia no to smigaj jak najdluzej w tej swojej pizamce jutro
                          Dotka niezle buciki sobie kupilac ja mam 3 pary i zadko w nich chodze bo nie mam gdzie do piaskownicy to raczej sie nie nadaja

                          hahaha tez zaliczylam takie nocne epizody z m. Scartlet a jak sie fajnie potem taki rzeczy wspomina normalnie ogień w łóżku w środku nocy
                          jakby tak sie przypatrzec tego co dotka napisala to wyszlo jak by to ona twojego m Scarlet dopadla hihih


                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            dokładnie kacperkowa po przeczytaniu tego jeszcze raz wyszło, że to mojego zbałamuciła dobre, dobre hahahaha
                            Ty mówisz, że boisz się przez przypadek dostać, to tak jest ze mną, tylko u nas to m, boi się, że mu w nerwach przypierd...

                            a z mojego młodego się taki przystojniak zrobił, że potem w sklepie wszyscy się na niego gapili, ciekawe dlaczego już siły nie miałam wracać i go przebierać

                            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              kacperkowa nie mamy wanny ale było miło ucuciowo
                              A M taki zestresowany ze by mu nie stanoł chyba hahah a ja zaczęłam mocniej plamic, chyba ze stresu, do tego sie poryczałam pare razy...
                              Odprawiłam go i juz sama jestem tak mi smutno
                              cycki mnie bola i mam ochote na lody na poprawe humoru...
                              a na diecie jestem juz

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Zjedz loda od razu ci się humorek poprawi ja tyż mam ochotę. a mój m właśnie od 5 rano dopiero się w tej chwili przywlekł z pracy. wściekłam się i nie gadam z nim

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X