Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Dla ejonczyk..

    Kobieto ja owulke miałam bardzo szybko i też mi się poprzesuwało wszystko a tempka u mnie też podwyższona więc musimy się uzbroić w cierpliwość i czekać a czas się ciągnie jak guma z majtek-razem łatwiej będzie bo wiele dziewcząt czeka na końcówkę stycznia

    A może po prostu to jakiś wirus.Cholera wie.
    hahhaha fajowo to ujełąś-popieram

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Oby tylko ten upragniony wirusek
      Ewa
      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
      3150g.55cm.
      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Napisane przez ada84 Pokaż wiadomość
        Bajtel strasznie szybko masz objawy. Życzę Ci, żeby się udało.
        zgadzam sie, strasznie szybko , w 4 dniu ewentualnej ciąży objawy dziwne, no bo piszesz że to 18dc
        no ale życze powodzenia, w końcu każdy organizm jest inny
        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Ada, Ana, Dotka nie wiem czy to krwawienie to była @. Wyglądało na to, że tak... ale nigdy nic nie wiadomo czy coś się nie uroiło test wszystko wyjaśni. Nie chcę się rozczarować... a z drugiej strony jakby nawet teraz nic nie wykryło może nie wszystko stracone do potencjalnej @ jeszcze trochę czasu... 19 dc jak u Bajtel. A właśnie Bajtel kiedy zamierzasz się testować? i wiesz co? też za mną tak pizza chodzi. Ale od tygodnia Dziś (.)(.) bolą trochę mniej jak na razie. Brzuch cały czas. I non stop jestem głodna... jeszcze albo mi się zdaje albo częściej latam do wc... Siusiam co półtorej godziny czasem co dwie
          Agatko mam nadzieję że przytulanki będą owocne działajcie póki dobre dni.
          ejonczyk objawy masz ciekawe, masz rację poczekaj może niedługo wyjdzie pozytyw.
          kala też uważam, że 18dc to wcześnie, sama jak już napisałam mam 19sty ale o to się rozchodzi, że ja np. od końca @ mam takie dolegliwości podobne do ciąży.
          Kurczę mam nadzieję, że zafasolkujemy cóż sporo by nam się ich narobiło


          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            Napisane przez Angel1090 Pokaż wiadomość

            kala też uważam, że 18dc to wcześnie, sama jak już napisałam mam 19sty ale o to się rozchodzi, że ja np. od końca @ mam takie dolegliwości podobne do ciąży.
            Kurczę mam nadzieję, że zafasolkujemy cóż sporo by nam się ich narobiło [/B][/COLOR]
            angel a robiłaś test ??? bo może ty jesteś w ciąży już od poprzedniego cylku, mimo @
            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Witam dziewczynki
              jak duzo mam waszego pisania do czytania teraz jak na wieczór dopadam kompa m szkoda mi, że nie mogę być z wami na bierząco. echh

              To widzę, że zanosi się na to,że w tym miesiącu wszystkie zostaniemy zasiane jupi
              3mam kciuki za nas wszystkie. oby to jak napisała Gosia był ten nasz wyczekiwany wirusek
              Dotka ja rownież gratuluję umowy, to już coś
              Gizelka dla ciebie rownież sloneczko się usmiechnie, nie zamartwiaj się kochana, poradzicie sobie. Ważne, że macie siebie i kazde z was może liczyć na wsparcie tej drugiej ukochanej osoby, a pieniądze też przyjda. Ściskam cię mocno.
              Angel ja bym zrobiła teścik, objawy typowo hm
              Agatko równiez powodzenia życzę podczas staranek
              Ana nie chwytaj się tego świnstwa. absolutnie.dziewczyny wiedzą co piszą. ja rzuciłam tylko dlatego, że w ciazy mnie w pierwszych tygodniach odrzuciło i już nie próbuje sobie zapalić.

              Ja dzisiaj pierwszy raz od Nowego Roku wyszlam z młodym na powietrze, bo już cholera mnie brała. Neta cały dzień nie ma, m w warszawie na delegacji, ilez mozna prac, sprzątać, gotować i bawić się samochodami. oszaleć idze bez was i bez mojego okienka na śwat
              Poszlam do poludnia do centrum handlowego, promocje sie zaczęły, myślalam, że poprawie sobie humor, ale guzik, nic nie było nazdwyczajnego. Nawet dziecięcego, fajnego ciuszka nie wyszukałam.

              Mój teścik czeka na pólce na odpowiedni moment i juz tylko liczę dni, nie piszczcie żebym sie nie nakręcala, bo i tak chodzę pokręcona, kurcze nic nie poradzę. Ale jakoś tak optymistycznie zaczęłam myśleć.

              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                cześć dziewczyny,
                bylam u mojej gin - a wlasciwie to juz nie mojej bo do niej juz nie pojde. Zbadala mnie - cos mruknela pod nosem o jakims tylozgieciu (nie wiem tak jakby nic nie wyczula czy cos tam) i dala skierowanie na usg (zapisalam sie na czwartek). Potem zrobila cytologie - ale to juz dlatego ze rok minalod ostatniej. A badania dala na mocz i krewogolnie. Nie dalami na bete czy progesteron. Uwazam ze powinna. Byla oschla, znudzona i zajelo jej to wszytsko max 8 min. Nie mowie zeby sie zachwycala mną ale zulam siępotraktowana bardzo powsciągliwie i przedmiotowo. Wiedziala ze sie dlugo staramy( w kompie pewnie doczytala) i pierwsze jej slowa"no w koncu się udało..." zero uśmiechu,milego wyrazu twarzy. Kurcze oczekiwałam czegoś więcej niz tych 8 min.
                Teraz szukam kogos sensownego z wa-wy. mam juz jedną panią na oku i chyba do niej pojde z wynikami. moze znacie kogos dobrego z wafki??
                buzki mam nadzieję, że rozsiane przeze mnie wiruski do was dochodzą


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Cześć dziewczyny! Dołączam się do forum. Od września staramy się z mężem o dziecko tzn. nie zabezpieczamy się i liczymy na to, że się uda bez tych wszystkich obliczeń dni płodnych, mierzenia temp., testów owulacyjnych itp. Jak dotąd nic z tego, więc zakupiłam te testy owulacyjne, mam zamiar zacząć testowanie w tym cyklu. Wczoraj zrobiłam sobie tak kontrolnie test ciążowy ale niestety. Czuję się tak trochę dziwnie - lekko bolą mnie sutki, czasami podbrzusze, jestem ogólnie zmęczona i nic mi się nie chce, troche jakby przeziębienie mnie łapało, czasami lekkie pobolewanie w dole pleców, więc pomyślałam że może ..., no ale to jednak nie ciąża. Chociaż nie wiem, czy ten test był dobry, jakiś chyba chiński durzucony gratisowo do testów owul. Obecnie jestem w 9dniu cyklu, więc szanse na zajście są małe. Z drugiej strony wydaje mi się, że jest śluz, chociaż trudno to ocenić, go już kiedyś gin mi powiedział, że już moja taka natura, że dużo śluzu. Sama nie wiem. Od jutra zamierzam zacząć z testami owul. Zobaczymy...
                  Pozdrawiam!

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Witaj NIEKA
                    Bardzo się cieszę że do nas dołączyłaś - u nas jak w rodzinie.
                    Na pewno się zadomowisz
                    Pozdrawiam serdecznie.


                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Ale Cie Maluszek potraktowala! Swinstwo. Dobrze,ze z niej rezygnujesz. Oczywiscie,ze powinna od razu dac Ci skierowanie na bete. Zmien lekarza i zobaczysz,ze od razu poczujesz,ze to bedzie 28min. Serio, powinna Ci poswiecis czas i uwage-od tego tam jest. Witaj Nieka. Rozgosc sie jak jestes w 9dc, to test nigdy nie wyjdzie, bo jestes przed owulka. No chyba ze z poprzedniego cyklu... Scarlet, ja tez sie wybiore na wyprzedaze Moze to mi poprawi nastroj, bo mam kiepski-dol Mowie Wam, opadam z sil i brak mi wiary,ze w koncu ujrze te 2 krechy i pod moim sercem zacznie rosniec malutki czlowieczek. To musi byc wspaniale uczucie...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Nieka wiatm serdecznie. My też staramy się od września. Niestety na razie z marnym skutkiem Ale trzeba wierzyć, że się uda.

                        Maluszek rzeczywiście nieciekawy ten Twój gin. Nawet się nie zastanawiaj tylko zmieniaj. Fasolka musi być pod dobrą opieką. Zresztą Ty również A jak się czujesz? Masz jakieś dolegliwości?





                        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          oj wspaniałe Ana wspaniałe, dlatego tak za tym uczuciem tęsknię i czekam z niecierpliwością A zakupy swoją drogą mogą osłodzić nasze oczekiwania
                          Maluszku nie zadziwiłas mnie swoja wypowiedzią, bo z własnego doświadczenia wiem, że lekarze to tacy kutafoni. Wiele się naszukalam zanim trafiłam na takiego, który mi odpowiada i do którego mam zaufanie. Własnie z reguły to 5 min. i papa, a my po wizycie czujemy się ,tak jak sama stwierdziłaś, potraktowane jak przedmioty Może popytaj sie znajomych, czy w rodzine, na pewno mają kogoś, kogo mogą ci polecić.
                          Mam nadzieję, że trafisz na takiego ginka, z którym będziesz mogła normalnie porozmawiać, bo wiem, że to bardzo potrzebne.
                          Ja chodzę prywatnie i lekarz może mi poświęcić nawet 30 mint, jest dokładny, miły, deliatny, cierpliwie tłumaczy i ma zawsze dla mnie czas. Kiedy chodziłam państwowo, lekarz stwierdził, ze ma przewidziane max 10 min na pacjetkę! A to wszystko wyjasnia.
                          Nieka witamy u nas! z nami ten czas oczekiwań płynie szybciej!
                          oczekująca gdzie sie zapodziałaś?

                          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Witam kochane w Nowy Roku i życzę fasolek i spełnienia marzeń!
                            Pomału wracam do szarej rzeczywstości po tak długiej przerwie.
                            Widzę,że u Was zmiany zmiany i jeszcze raz zmiany.
                            Dotka gratuluję umowy
                            Gizelka i Ty znajdziesz pracę!
                            Angel wg mnie zrób test!
                            Ana nie pal fajek, fee
                            Edzia ja też się stęskniłam!
                            Oczekująca co u Ciebie??Gdzie jesteś?
                            Maluszek koniecznie zmień ginka, jeśli babbka już na początku ciąży tak Cię potraktowała to aż strach pomyśleć, jak prowadziłaby Cię 9miesięcy wrrrr...
                            Scaarlett czas wyprzedaży dopiero się zaczął nie wiem czego szukasz, żeby podać Ci ewentualne namiary na wielkie przeceny my z mężem w niedzielę poszaleliśmy na zakupach i zapłaciliśmy dużo dużo taniej niż normalnie, a ciuszki nie były tanie, bo na narty. Masakra, jakie te sporty są drogie.Ehh
                            Carin gratuluję odwagi i popieram, a różnica 2lat jest wprost idealna! Trzymam kciuki za powodzenie i do dzieła kochana!
                            Ada@ szybko minie i zaczniemy kolejne staranka widzę,że mamy podobny cykl...moja @ zaczęła się w ndz, choć powinna w pon :P
                            Ejonczyk, Bajtel a może to TEN WIRUSEK?

                            Nieka witamy u nas!
                            Last edited by kaathrina; 05-01-2010, 23:39.
                            " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              hey Dziewczyny

                              witam Nieka
                              mi się już okres spóźnia tydzień,ale CHYBA to zmiana klimatu
                              w dzień terminu @ zrobiłam test i wyszła 1 kreska...
                              ale jutro pojade zrobić sobie bthcg więc się okaże,a przynajmniej bede miała pewność...a nie takie gdybanie...

                              Mojej znajomej na teście wyszła leciutenka,szarawa kreseczka, przyglądała się jej uważnie i jak to ujeła: w kolorze "brudna biel", pojechała sobie zrobić badanie z krwi i wyszło,ze jest w ciaży

                              Miałyście podobną taką sytuacje??żeby druga kreska wyszła bardzo,ale to bardzo niewyraźna??gdyby się nie przyjrzeć to można by było stwierdzić,że brak ciaży
                              FROCH

                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                hihihi kaathrina a tak się przeszłam zobaczyć co się napatoczy, a nic mi w rękę nie wpadło, dlatego taka roczarowana jestem u mnie szafa pęka w szwach tyle ciuchów,ale kobiecie zawsze za mało poza tym jak teraz myślę o ciąży, to wiem, ze bez sensu nakupić niewiadomo ile, bo zaraz będzie wszystko za małe, a za rok kupię coś swieżego
                                A co do odpowiedzi na pytanie carin, bo widzę, że każda się wypowiada, to zawsze uwazalam, że róznica 2 lata pomiedzy dziecmi jest najlepsza. sama mam siostrę o tylę młodszą i tak myślałam dopóki sama nie urodziłam synka. Gdy mój miał roczek nie zdecydowałabym sie na drugiego bobaska. dopiero teraz jak już ma prawie 2,5 roku czuję,że to odpowiedni moment. Wcześniej wydaje mi sie, że byłaby to dla nas wszystkich mordęga. Teraz z miesiąca na miesiąc jestem w stanie wiecej przetłumaczyć synkowi, rozgadał się, ładnie sam się bawi, usamodzielnił się i zaczął słuchac oraz wykonywać moje polecenia, jest o niebo grzeczniejszy. Myślę, że do ukończenia 3 latek będzie już super, damy sobie radę i już się dogadamy Z roczniakiem jest naprawdę ciężko być w drugiej ciąży, a i ten bunt dwulatka jest męczący. jednak, jak są chęci, to nic nie stoi na przeszkodzie. Kiedy drugi dzidzius juz sie pojawia na świecie, poprostu nie ma wyjscia i trzeba sobie dac radę.
                                Dlatego Carin jak czujesz taką potrzebe, to do dzieła! zawsze lepsza mniejsza różnica wieku niz za duża. W przyszłości to sie opłaci W tym momencie uważam, ze taka optymalna róznica wieku między dziećmi, to tak 3 latka.
                                miss, a może to..?
                                Ja mialam taką sytuację jak twoja znajoma, zrobiłam test już po terminie @ i nie zauwazyłam tej drugiej brudnej smugi, a potem mój m włozył go do swojej kieszeni i nosił ten test w kurtce 2 tyg. W tym czasie zrobiłam jeszcze ze 2 testy, wyszły negatywnie, dopiero po tyg 2 tyg. po terminie @ test wyszedł pozytywny. Wtedy mój m. znalazł ten pierwszy teścik i okazalo się, ż juz wcześniej na nim była taka mało widoczna smuga.
                                Last edited by Scaarlett; 06-01-2010, 00:09.

                                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X