Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Bajtel a który to dzień cyklu? Może to być oznaką owulki, albo np. zagnieżdżania się fasolki.
    Ja mam dziś wolne. Mam nadzieję, że trochę sobie psychicznie odpocznę. Wczoraj wieczorem byliśmy w kinie - taka mała randka





    http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Dotka ale robisz nam smaka, ślinka bo brodzie płynie ja też mam do kawy ciacho z imienin teściowej, więc zaraz je wszamam. Fajny pomysł z Mikołajkami w pracy. A i staranek życzę owocnych!
      Agatko no tak to jest z tymi testami, ale najważniejsze jest to, że mile przytulanko z m. było, na resztę nie patrz.
      Ja już też chyba po owulce, do wczorajszego wieczora duży ból brzucha i kłucie w podbrzuszu, a na dzisiaj wszystko ok. teraz tylko czekanie mi pozostaje.

      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Maluszek te muffinki to tym razem łatwizna, kupiłam piernik w proszku i zrobiłam babczeki, ale wisienki pierwsza klasa nasączone spirytusem z nalewki w duecie ze skórką pomarańczową finezja


        Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          Hej fajnie że jesteście z wami lepiej kawka smakuje.W pracy luz mikołajkowy więc można spokojnie popisać! Tak to może być implantacyjne? ja ma 20 dzień cyklu ? jutro kupuję test bo do małpy mam tydzień dobry!i wtedy zobaczymy? a do ginka zaraz dzwonię,narka

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            To daj znać od razu Gosiu jak się coś dowiesz, czekamy na wieści


            Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz - one przyjdą same !!!

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              Dzwoniłam na gorąco tak przez telefon to powiedział że mam nie panikować,to jest normalne albo implantacyjne lub zbliżającej się wcześniej miesiączki ,mam czekać i odpoczywać jak by krwawienie lub ból się pojawił ponownie to mam przyjechać. Uspokajał mnie,może dać leki ale lepiej poczekać w przypadku ew. ciąży bo chodzi o prawidłowy podział chromosomów i nic na siłę się nie opłaca interweniować bo organizm wie co robić w takiej sytuacji nadchodzi @ .... jestem zdruzgotana zwalniam sie i idę do domu !

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                Gosiak 3maj się kochanie! jestem z tobą i przeżywam bardzo to co się dzieje u ciebie. wracaj w takim razie do domku i odpoczywaj. Tym razem musi być dobrze, nie martw się. Lekarz ma rację, natura musi się z tym uporać. wiem, jak to brzmi, bo rozczarowanie jest potem koszmarne. Wierzę i czuję, że tym razem się uda! gorące buziaki

                Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  Jestem i zaraz na kompa ,dobrze że mam blisko ,nie mogłam usiedzieć bo same łzy nadchodzą mi do oczu.Niepokojących objawów nie mam ale nerwy w strzępach.Nie powiem facetowi co i jak, że znów się zwolniłam bo on nie zrozumie i jeszcze się zdenerwuje.Tak Scaarlett oni wszystko widzą inaczej i nie tak jak byśmy chciały. Mój się zaraz denerwuje bo biologia to takie tabu dla mężczyzny oni zawsze są OK!!Zrobiłam sobie meliskę i próbuję dojść do siebie muszę się uspokoić jak najszybciej dla dobra małej perełki bo walczy o przetrwanie Co ja tu piszę chyba mnie porąbało całkiem ale tak czuję i ryczę i jest mi lepiej i jem czekoladę ...........

                  Skomentuj


                    Odp: Klub Starających się o Maluszka

                    Gosiu nie wiem, co ci napisac, bo wiem, że to Ci nie pomoże, ale jestem z tobą i martwię się tak samo. nie jesteś tutaj sama, a facetem się nie przejmuj. Ja już na mojego machnęłam ręką, on jak na usg nie zobaczy, lekarz nie potwierdzi, to nie uwierzy, a wszystko wcześniejsze nie ma znaczenia. tylko, że nam jest tak trudno zrozumieć, że tak miało być, a nie inaczej.
                    dobrze, że jesteś już w domku. wypij meliskę, odpocznij, zrelaksuj się, bo na pewno twój nastrój nie pomoże fasolince. Im mniej nerwów tym lepiej dla niej. pomyśl o niej.
                    Ja jestem pod ręką, jak potrzebujesz to pisz

                    Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                    Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                    Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                    Skomentuj


                      Odp: Klub Starających się o Maluszka

                      Scarlet dobrze że jesteś,dziewczyny ale spanikowałam,ale jak widzę krew to mnie bierze !!!!pomalutku jest mi lepiej i tak wertuję wstecz wasze wypowiedzi,może i ja zrobię te mufinki na popołudnie ? Dodka a gdzie je można dostać? jaki producent?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        gosiek trzymaj sie
                        Ja tez jestem na zwolnieniu, dopadł mnie jakiś wirus - jelitówka
                        W nocy koszmar przechodziłam i do pracy nie poszłam, a lekarz sie nie zachwycił jak zaszłam do niego i do końca tyg mam w domu lerzec i duzo pic, bo sie odwodnie ...
                        Fizycznie zle sie czuje, ale psychicznie troche mi ulzyło że odpoczne od pracy i sie wycisze, moze sie uda zafasolkowac...

                        gosiek posłuchaj lekarza nie panikuj, jak chcesz sie uspokoic to zrób bete, ale jesli dasz rade to wstrzymajs ie jeszcze przez ten tydz wiem że bedzie bardzo cieżko, ale postaraj sie zrelaksowac, bo małe serduszko może na tym ucierpiec i nie przetrwac! sory za te słowa, ale moze to do ciebie dotrze i sie opanujesz, bo czasem nami trzeba potrzaśc jak w panike wpadamy i świrujemy, żebyśmy sie ockneły i zaczęły trzeźwo myślec

                        tule mocno :*

                        Skomentuj


                          Odp: Klub Starających się o Maluszka

                          Edziu dziękuję ci- jesteś bardzo silną kobietą dziękuję za troskę sama dużo przeszłaś i jesteś dla nas takim aniołem stróżem!!pozdrawiam

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Cześć dziewczyny!
                            Dawno sie nie odzywalam bo, chodziłam cala w nerwach myslalam ze umrę , wiem bajtel co teraz przezywasz. Ja w 6tc, zobaczylam plamienie myslama ze zemdleje najgorsze mysli szybko pojechalam do gina okazalo sie ze okruszek sie rozwija zobaczylam nawet serduszko ale bezwzglegnie gin kazal lezec, poźniej na poczatku 7tc, tez plamienie biore duphaston i modle sie codziennie o okruszka w srode kolejna wizyta, nadal sie denerwuję wiem ze nie powinnam ale czasem nie daje rady.

                            Caluje was dziweczyny

                            Skomentuj


                              Odp: Klub Starających się o Maluszka

                              bajtel sorry że sie wtrące mam nadzieje że sie nie obrazisz ??
                              kiedyś już wam opisywałam moją historie , tzn 3 poronienia pod rząd , później adopcja i w tym roku niespodziewanie córka , którą urodziłam sama, więc pomyślałam że mogę napisać to co chce do ciebie napisać ,
                              bejtel ja myśle że z takim podejściem , to ty sie wykończysz psychicznie a ciąży nadal nie bedzie, po co doszukujesz sie objawów ciązy w 20 dniu cyklu przecież to prowdzi tylko do nakręcania sie i wielkiego rozczarowania jak pojawia sie @, daj sobie i swojemu organizmowi trochę czasu, poczekaj chociaż dwa , trzy dni po terminie okresu, bo zwarjujesz, ja podczytuje wasze wypowiedzi trochę z innej perspektywy , nie emocjonalnie i myśle bajtel że musisz wyluzować choć odrobine aby osiągnąć sukces , czego ci bardzo życzę
                              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                              Skomentuj


                                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                                Szanuję twoją wypowiedz kala i nie mam powodu się gniewać bo po to jest to forum żeby każdy mógł się wypowiadać a słowa nie zawsze oddają prawdziwą rzeczywistość!

                                luz jak to łatwo powiedzieć

                                vici -dziękuję że jesteś,rozumiesz

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X