Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Starających się o Maluszka :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Klub Starających się o Maluszka

    Oczekujaca-trzymam kciuki, bedzie dobrze
    Scaarlett- ja tez kupiłam taki test z 5 sztukami, ja zrobie jutro rano, tak i mam nadzieje że nie przegapiekoniecznie daj znać jak wyszło a i ja się odezwe, a w pracy znowu jakaś masakra, ale choć na chwilke staram się zajrzeć co u Was


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Klub Starających się o Maluszka

      Witam kochaneDość dlugo mnie nie było.Widzę że nas przybyłoTylko mogłoby nas też ubywac trochę szybciej.U mnie też mikołaj zawiódłMoże gwiazdka coś przyniesie!Czego wszystkim życzę!
      Ewa
      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
      3150g.55cm.
      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

      Skomentuj


        Odp: Klub Starających się o Maluszka

        Witajcie,
        ja jestem w 12 dc. Wczoraj nie wytrzymalam i zrobilam test ale nic nie wyszlo. Dzisiaj chyba sobie daruje i zatestuje od jutra.


        Skomentuj


          Odp: Klub Starających się o Maluszka

          oooo ejonczyk dawno cię nie było kochana! jak widzisz u nas dalej idzie jak po grudzie, ale może będzie lepiej. pisz co u ciebie, a tym, że się nie udało to się nie przejmuj, żądnej z nas się na mikolaja nie poszczęściło, ale cóż:/
          Agatkok ja na ulotce wyczytałam żeby nie testować się rano, a reszta dnia jest ok, tylko na 2 godz przed nie pić, bo może to zepsuć wynik:P ja właśnie po wizycie w toalecie zauważyłam nareszcie ten ślazik ,co mi się po nocach już śni, że go nie ma jak potrzeba hihihi i zrobiłam test. chyba cos się rusza. jedna kreska ciemna, druga jaśniejsza. mam nadzieję, że teraz z dnia na dzien będzie się robiła coraz ciemniejsza i wreszcie pokaze pozytywny wynik

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            Odp: Klub Starających się o Maluszka

            widzę maluszku, że wszystkie dostałyśmy hopla na punkcie tych testów oby były warte zawracania tyłeczka!

            Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

            Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




            Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

            Skomentuj


              Odp: Klub Starających się o Maluszka

              No to jazda testujemy się dziewczynki,no u mnie już za póżno po wszystkim - no ale Wam życzę samych mocnych kresek.

              Może gwiazdka coś przyniesie!Czego wszystkim życzę! -ejończyk podpisuję się po pod tym
              Jesteście wspaniałe a Wasze wypowiedzi podtrzymują na duchu

              Skomentuj


                Odp: Klub Starających się o Maluszka

                oo to i maluszek będzie się testował z nami
                ejonczyk- super że jesteś, co u Ciebie?,na gwiazdke będzie prezencik, zobaczysz
                Scaarlett-bardzo ci dziękuje za info, bo ja do końca nie przeczytałam ulotki, dobrze wiedzieć, cieszę się że coś druga kreseczka robi Ci się ciemniejsza, owulka nadchodzi


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Klub Starających się o Maluszka

                  No to widzę że już w 3 czekamy na owulkę ja, Agatka K i Scaarlett ja też przewiduję sobota-niedziela. Więc z tego co wynika z 2 dni przed owulką można zaczynać żeby żołnierzyki dotarły na czas.

                  Idę odpocząć zmęczona po pracy jestem.
                  Miłego wieczorku


                  Skomentuj


                    no to widze ze sie ostro za tesciki zabrałyscie dziewczyny Dla mnie jak chociaz jedna z nas dostanie prezencik pod choinke to bedzie super bo to bedzie tak chocbysmy wszystkie go dostały-w koncu jestesmy w tym razem-i jak juz kiedys pisałam razem sie z tym uporamy OCZYWISCIE MAM NADZIEJE ZE TA GWIAZDKA BEDZIE OWOCNA DLA NAS WSZYSTKICH- bo mikołaj jakis trefny był to teraz ona nadrobic musi hahahahahhaha-podpisuje sie pod słowami ejonczyka

                    Dziekuje dziewczyny za to ze jestescie i za słowa otuchy.
                    Maluszek tak jak scaarlet mówi nie testuj sie z rana tylko pamietaj zeby nie pic nic co najmniej przez 2 godz. Bo to rozciecza mocz i jak scaarlet pisała wynik moze wyjsc nie prawidłowy


                    Uważam za szczęśliwego tego,
                    który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                    ale podziwiam i szanuję tego,
                    który szczęcie stworzył sobie sam,
                    który stworzył je silną wola i energią.
                    Hippolyte Taine

                    Skomentuj


                      24dc

                      I znów jestem z Wami kochane już przeszło mi z musztardą :P uff bo zaraz kłopty z cerą by się zaczęły hihih :P Nie mogę doczekać się @ i kolejnych staranek, oby tym razem udanych, a tak wogóle to Scarleet poruszałaś wcześniej temat zakupów...właśnie wybieramy się na weekendowe szaleństwo do Wro ma być w Arkadach Mikołajowa wyprzedaż więc żal byłoby nie skorzystać hihihih
                      " Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą " Augustyn z Hippony




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        dzieki za wpisy i ciepłe słowa
                        Ja jak zwykle dopirero wróciłam i zaras na kompa, bo byłam ciekawa co u was i co sadzicie o moich badankach
                        Gin kazał mi w 9dc zrobic te badania i tak zrobiłam
                        Tez tak wywnioskowałam ze byłam blisko owulki
                        Tyle, że u mnie wszytko sie pier... bo cykle mi sie znów rozregulowały, jak ostanio miałam 29dc tak teraz 17dc i moze dla tego mi owulke wykazały badania
                        Bo jak byłam ostatnio u gina w 13dc to mi powiedział ze mój pecherzyk dopiero połowe wielkosci osiagnął i nie mam y o czym gadac, mam przyjsc z wynikami ale w późniejszym dniu cyklu - tle ze wtedy miałąm 29dc,a teraz o dupe roztrzaś chyba przez ta robote i harówe @ przysżła wcześniej, boje sie ze mogło sie coś zagnieździc, bo przez ostatni tydz macica mnie bolała i była twarda jak kamień, no i wczoraj @ dostałam
                        Wiecie co czasem kasa nie jest warta wielu spraw
                        Ja ostatnio nie mam siły na nic i żyje codziennym pesymizmem, bo mam dośc i już momentami w nic nie wierze, nawet że doczekam sie dzidziusia, bo nawet nie mam y kiedy sie o niego postarac
                        Płakac juz nie mam siły o pozytywne nastawienie trudno i wogule tak jakoś handre mam czesto sotatnio i CZEKOLADA nie pomaga, bo cały dzień na słodkie patrze i mnie odrzuca na widok słodkości
                        Ide wziac jakas kompiel relaksujacą i obejrzec serialik i cóz spac, bo znów trzeba wstac i pewnie znów 11h zapier.... ehhhh

                        BÓG mógł by wysłuchac naszych próśb i modlitw i zesłac nam DZIECIĄTKO pod choinke....

                        trzymajcie sie ciepło Kochane moje
                        dobrze że was mam bo bym sama tego wszytkiego nie przetrwała
                        :************************

                        Skomentuj


                          Edzia własnie dzieciotka przychodza w takich chwilach ze myslisz ze nic no bo jak mogło cos byc a tu własnie niespodzianka. Moja dobra kolezanka zaszła w ciaze po dwóch latach starania w 4dc!!!!!!!!! gdzyz tylko wtedy cosik było bo akutat jej m na delegacje pojechał a dodam ze cykle ma 28 dniowe zawsze. Myslała ze nic a tu niespodzianka. Takze nie trac sił słonce napewno sie uda. Jak mówisz bog nas wysłucha kiedys napewno. Jak juz kiedys pisałam my widzimy tylko kawałek naszego zycia a on całosc. Wiem ze niekiedy to sie wydaje nie sprawiedliwe no ale nic na to nie mozemy poradzic po prostu swoje musimy w kolejce oddczekac po te wielkie szczescie które kiedys nas spotka-NAPEWNO NAS SPOTKA I MASZ NAWET INACZEJ NIEMYSLEC BO SIE TAM DO CIEBIE PRZEJADE!!!!!!!!!!!


                          Uważam za szczęśliwego tego,
                          który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                          ale podziwiam i szanuję tego,
                          który szczęcie stworzył sobie sam,
                          który stworzył je silną wola i energią.
                          Hippolyte Taine

                          Skomentuj


                            Odp: Klub Starających się o Maluszka

                            Ojej! Ale naskrobałyście Mam nadzieje,ze to testowanie Wam pomoże (choć ja jestem do tego negatywnie nastawiona)! Trzymam kciuki. Wiek nie jest ważny. Liczy się miłość. Dziś jakiś taki zły dzień miałam w pracy... Ech, dupa. Ciekawe, co mi gin.powie 7.12. Pewnie i tak nic nie stwierdzi, bo będę przed @. Mam taką cichą nadzieję,że może jej nie dostanę... Ale boje się robić testy, żeby się nie rozczarować i nie płakać. Trzymajcie się cieplutko, ściskam.

                            Skomentuj


                              znam sytuacje gdzie dziewczyna zachodzi w ciaze zaraz po urodzeniu dziecka. Ma ona 22 lata i trójke dzieci a do tego urodziła dwójke nie zywych-bo nie chciała ich miec nawet nie chodziła do lekarza. Była tez w ciazy z bliznietami ale poroniła je w 7 miesiacu ciazy-gdyz tez ich nie chciała. I tego własnie nie rozumiem dlaczego nie podarowano nam wszystkim tego szczescia gdzie jest tak wyczekiwane i juz kochane.
                              CHYBA NIGDY TEGO NIE ZROZUMIEM-DLACZEGO BOG NA TO ZEZWALA?. Nie wiem jak ona to mogła zrobic i tego nigdy nie pojme!!!!!!!!!!!


                              Uważam za szczęśliwego tego,
                              który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                              ale podziwiam i szanuję tego,
                              który szczęcie stworzył sobie sam,
                              który stworzył je silną wola i energią.
                              Hippolyte Taine

                              Skomentuj


                                dodam ze kazde dziecko ma innego ojca-i jak sie tu nie wk....ć!!!!!!1


                                Uważam za szczęśliwego tego,
                                który szczecie swoje zawdzięcza naturze,
                                ale podziwiam i szanuję tego,
                                który szczęcie stworzył sobie sam,
                                który stworzył je silną wola i energią.
                                Hippolyte Taine

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X