Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Spanie dziecka u babci ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Spanie dziecka u babci ?

    Napisane przez macinka Pokaż wiadomość
    Jeśli babcia odpowiednio zainteresuje wnuczka, dziecko na pewno będzie chciało spać u niej. Ciekawa pościel, z ładnym wzorem na pewno spodoba się dziecku. Przykład: http://soccer-shop.pl/50-posciel-animal-planet Dziecko ucieszy się z bawełnianej, kolorowej pościeli.

    Myślę że zależy od temperamentu dziecka córcia jest uparta i na pewno żadna pościel nie była by dobrym argumentem podoba jej sie wiele rzeczy u babci których nie ma w domu, ale nocować nie chce a ja nie zamierzam jej zmuszać, bo może przynieść to odwrotny efekt

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Spanie dziecka u babci ?

      Anis dokładnie niektorych dzieci nic nie przekona by spac bez rodzicow u babci, jak dziecko jest odwazne i tamperametne to pewnie zostaje - ja mysle ze moja panna długo takich włojaży nie zaliczy ze względu na jej charakter ale siostry corka ktora ma półtora roku nie ma z tym problemu czy spi u jednych czy drugich dziadkówm usnie wszedzie i z każdym przy boku

      Skomentuj


        #18
        Odp: Spanie dziecka u babci ?

        Widzę że i moje nie zostaną Może gdybym od małego je woziła na spanie to inaczej by były na to przygotowane a tak nie było nigdy potrzeby bo zawsze była babcia na miejscu

        Skomentuj


          #19
          Odp: Spanie dziecka u babci ?

          nio dużo chyba zalezy od tego czy do danej kwestii dziecko jest przyzwyczajane od paczatku - u nas Zosia nie zasypiala z nikim innym niz ja czy mąż i obawiam sie ze zasniecie z babciom nie wchodzilo by w gre - moze kiedys jak bedzie juz duza

          Skomentuj


            #20
            Odp: Spanie dziecka u babci ?

            dziś mi syn mówi że on by chciał jechać do Londynu a po co ? mówił że przenocować tylko

            Skomentuj


              #21
              Odp: Spanie dziecka u babci ?

              Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
              dziś mi syn mówi że on by chciał jechać do Londynu a po co ? mówił że przenocować tylko
              lubie teksty twojego synka - sa takie dorosle a padaje z ust małgo chłopca , skad dzieci biore te testy to ja nie wiem ale dzieciaki i ich wybraznia jest interesujaca

              Skomentuj


                #22
                Odp: Spanie dziecka u babci ?

                och teksty to on ma niezłe ale zobaczysz jak i twoja Zosieńka będzie cię zaskakiwać z dnia na dzień

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Spanie dziecka u babci ?

                  My ostatnio z mężem musieliśmy wyjechać załatwić sprawy związane z kupnem mieszkania i zostawiliśmy naszą 7 miesięczną córkę z dziadkami na noc. Nie było z tym większych problemów ani przy kąpieli ani zasypianiu ani o poranku.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Spanie dziecka u babci ?

                    U nas nie ma problemu z nocowaniem u babci. Dziewczynki bardzo chętnie jeżdżą. Miały w tym roku spędzić u dziadków tydzień ferii zimowych ale trafiłam na ferie nad morzem z dzieckiem w Primavera i zastanawiam się nad wyjazdem. U babcina pewno nudno nie będzie ale ferie nad Bałtykiem też brzmią świetnie zwłaszcza, że szykuje się sporo sportowych zabaw i warsztatów.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Spanie dziecka u babci ?

                      Dziadkowie to na prawdę wielki skarb, nie raz już ratowali nas z trudnych sytuacji lub po prostu opiekowali się dzieckiem gdy chcieliśmy gdzieś wyjść, nie mam probeu żeby syn spał u dziadków

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Spanie dziecka u babci ?

                        I ja uważam, ze dziadkowie to skarb. I my nieraz musielismy z nimi zostawić maluszka. Na początku bali sie jak to będzie, ale jakoś zawsze sobie radzili i synek fajnie sie z nimi czuje.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Spanie dziecka u babci ?

                          Ja mimo wszystko wolę gdy to dziadkowie przyjeżdżają do nas niż mam zawozić synka do nich, dzieci najlepiej czują się w swoich czterech ścianach

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Spanie dziecka u babci ?

                            Wiadomo, że u siebie to dziecko lepiej sie czuje, ma swoje ulubione zabawki itd. Dodatkowo my mamy już podszykowane mieszkanie pod tak małe dziecko. Mamy pochowane wszystkie kable itd. Dziecko nic sobie nie zrobi.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Spanie dziecka u babci ?

                              U nas, jak synek miał 4 latka, to pojechał do babci na tydzień i o dziwo nie płakał. Z kolei u drugiej babci za chiny nie chce zostać, nawet na jedną noc.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Spanie dziecka u babci ?

                                Wszystko chyba zalezy tez od tego jak często przebywa z jedna a jak czesto z druga babcią. Nie każda babcia też ma podejście do swojego wnuczka. Różnie to z tym bywa.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X