Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka dla najmłodszych

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Muzyka dla najmłodszych

    Moja córka jak jeszcze nie miała roku to uwielbiała muzykę celtycką i guns&roses. A teraz uwielbia słuchać koncertów skrzypcowych... najlepiej włączyć Vanessę Mae i dziecka nie ma. Kiedyś przyłapałam ją jak z tatusiem oglądała koncert Chopinowski

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Muzyka dla najmłodszych

      bardzo fajnie, muzyka klasyczna niezwykle wpływa rozwijająco na dziecko, dlatego warto ją włączać już podczas ciąży aby maluszek słuchał

      Skomentuj


        #18
        Odp: Muzyka dla najmłodszych

        na bajkowa TV można kupić płyty z muzyka i filmami dla dzieci. Moje dziecko ma juz cała kolekcję

        Skomentuj


          #19
          Odp: Muzyka dla najmłodszych

          Moja mała podskakuje do każdej szybszej muzyki. Czy to w aucie jak jest włączone radio, czy w domu przy esce. Uśmiecha się gdy słyszy disco polo a zasypia słuchając klasycznej muzyki.
          Kto ma Węgra za przyjaciela, ten w życiu nie potrzebuje mieć wrogów.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Muzyka dla najmłodszych

            Mój synek uwielbia rytmiczną muzykę dziecięcą. Z chęcią kręci tyłeczkiem i macha rączkami gdy coś gra.
            Córka natomiast woli spokojną muzykę do której delikatnie się porusza i robi różne figury

            Skomentuj


              #21
              Odp: Muzyka dla najmłodszych

              My mamy takie specjalne pianinko i do tego piosenki z zapisem nutowy. Synek ładnie już sobie radzi i gra proste piosenki na jedną ręke.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Muzyka dla najmłodszych

                Corcia tez ma takie pianinko i czasem probuje cos grac. Rozklada sobie ksiazke mowi ze ta sa jej nuty i bdekoli sobie

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Muzyka dla najmłodszych

                  W rozwoju dzieci muzyka spełnia ogromnie ważną rolę, warto o to dbać. Puszczać muzykę lub właśnie poprzez te zabawki interaktywne.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X