Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Cierpienie dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Cierpienie dzieci

    przypomniały mi się jeszcze filmiki czasem na fb krążyły jak opiekunki do dzieci się "opiekują " dziećmi

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Cierpienie dzieci

      W głowie się nie mieści...bezbronne dziecko tak traktować. Naprawdę, aż chce się coś zrobić takiemu człowiekowi. Fizyczne rany się zagoją dziecku, ale psychiczne rany pozostaną w nim na zawsze już.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Cierpienie dzieci

        Nie umiem nawet stwierdzić jaka kara za takie okrucieństwo byłaby odpowiednia bo wszystko wydaje mi się zbyt delikatne... Potem taki malec albo do końca życia boi się wszystkich i wszystkiego albo sam krzywdzi innych

        Skomentuj


          #19
          Odp: Cierpienie dzieci

          niestety na psychikę to oddziała
          Kiedyś mówili że teraz to jest pokolenie euro sierot Rodzice za granicą a dzieci zostawione u babci np Pozwalają sobie na za dużo Zresztą brak rodziców robi swoje A rząd by chciał aby więcej dzieci się rodziło w tym kraju

          Skomentuj


            #20
            Odp: Cierpienie dzieci

            Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
            niestety na psychikę to oddziała
            Kiedyś mówili że teraz to jest pokolenie euro sierot Rodzice za granicą a dzieci zostawione u babci np Pozwalają sobie na za dużo Zresztą brak rodziców robi swoje A rząd by chciał aby więcej dzieci się rodziło w tym kraju
            To eurosieroctwo będzie też miało konsekwencje swoje w przyszłych pokoleniach. Dzieci wychowujące się bez wartości rodzinnych, często (nie zawsze) maja deficyty emocjonalne, a to może się przekładać na ich relacje, w ich rodzinach, które założą. Kochać trzeba się nauczyć. A pierwszym wzorcem są jednak-nawet podświadomie- w jakiś sposób rodzice. Gdy ich brakuje... powstaje emocjonalna "wyrwa", bo jednak miłość rodzicielka to też ważny czynnik, który kształtuje nas jako człowieka, nasz sposób myslenia, światopogląd, komunikację interpersonalną. A nie zawsze babcia, dziadek, są w stanie zastąpić w tej roli rodzica, często są tylko substytutem rodzicielkich uczuć, których każdy powinien doświadczyć(nie mówię, że zawsze, nie chce generalizować, różne są przypadki). Nie bez przyczyny miłość nasza do dzieci ma wpływ na ich właściwy, zdrowy rozwój, poczucie wartości, bezpiezczeczeństwa, w jakimś stopniu nawet kształtuje je itd.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Cierpienie dzieci

              perpetua własnie tak jest :/
              A co do tragedii słyszałyście o tej katastrofie samolotu ,dwoje niemowląt,tyle młodych ludzi ,w ogóle taka tragedia Szkoda tylu ludzi Wspóczuję rodzinom ofiar

              Skomentuj


                #22
                Odp: Cierpienie dzieci

                Mówisz o tej katastrofie w Alpach sprzed kilku dni? Mnie to aż zatkało. Ja w ogólne nie mogę oglądać wiadomości bo jakaś wrażliwa jestem za bardzo na to wszytsko. Poza tym to jakaś czarna seria czy co? Bo ciągle samolot a to spada, a to ginie.... masakra!

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Cierpienie dzieci

                  widziałam w telewizji i jak zobaczyłam to gęsiej skórki dostałam i d razu myśli dziwne, bo za parę dni szwgierka leci do Islandii i tak jakoś dziwne mysli człowiekowi przychpodzą do głowy

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Cierpienie dzieci

                    Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                    widziałam w telewizji i jak zobaczyłam to gęsiej skórki dostałam i d razu myśli dziwne, bo za parę dni szwgierka leci do Islandii i tak jakoś dziwne mysli człowiekowi przychpodzą do głowy
                    Jednakże możliwośc wypadku samochodowego w stosunku do wypadku samolotowego jest o wiele wiele większe według statystyk. Poniżej zamieszczam jak to dokładniej wygląda.
                    Attached Files

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Cierpienie dzieci

                      W ubiegłym roku znajomi wracali do Irlandii samolotem Jedni z dwójką dzieci ,drudzy z trójką I tak trzęsło samolotem że aż modlili się na głos tak się bali , ale to że się słyszy tyle o tych samolotach to też tak działa na psychikę
                      Ten co rozbił samolot w alpach wiedział co robi ale żeby zabijać tylu ludzi to jest straszne Chciał się zabić mógł zrobić to inaczej a nie zabijać tylu ludzi

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Cierpienie dzieci

                        Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                        W ubiegłym roku znajomi wracali do Irlandii samolotem Jedni z dwójką dzieci ,drudzy z trójką I tak trzęsło samolotem że aż modlili się na głos tak się bali , ale to że się słyszy tyle o tych samolotach to też tak działa na psychikę
                        Ten co rozbił samolot w alpach wiedział co robi ale żeby zabijać tylu ludzi to jest straszne Chciał się zabić mógł zrobić to inaczej a nie zabijać tylu ludzi
                        Tyle niewinnych ludzi zabił wszyscy lecieli i nawet nie myśleli że mogą zginąc przez pilota
                        A ciekawe czy przed takim lotem pilot przechodzi jakąś rozmowę z psychologiem

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Cierpienie dzieci

                          pilot miał L4 ze względu na problemy psychiczne po rozstaniu z dziewczyną, policja znalazła to L4 w jego domu podarte, wiec teoretycznie wiedziano o jego problemach psychicznych - nie przedstawil tego L4 pracodawcy, moja kuzynka jest stewardesa i ona latać sie nie boi, mowi ze woli latac niz jezdzic samochodem bo tam w chmurach czuje sie bezpieczniej, chc mowi ze to stresujaca praca i piloci obciażeni są jeszcze wiekszą falą stresu

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Cierpienie dzieci

                            Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
                            Jednakże możliwośc wypadku samochodowego w stosunku do wypadku samolotowego jest o wiele wiele większe według statystyk. Poniżej zamieszczam jak to dokładniej wygląda.
                            Jakby mieli mówić o każdym wypadku samochodowym to wiadomości byłby poświęcone tylko temu dlatego wydaje się że ciągle coś z samolotami o o tym informują.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Cierpienie dzieci

                              Masz rację, w wypadkach samochodowcyh giną jednostkm a w wypadku samolotowym setki-stąd nazwa katastrofa.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Cierpienie dzieci

                                okropne to bo niestety niewinni ludzie zgineli a ten pilot to już szkoda Niestety

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X