Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka dla najmłodszych

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Muzyka dla najmłodszych

    Zauważyłam, że mój synek uwielbia słuchać gry na pianinie - jest taka reklama, gdzie grają na tablecie jak na pianinie i zawsze aż podskakuje. Nie wiem, może dlatego, że mamy pianino w domu i czasem pozwalam mu powalić w klawisze Ale poza tym nie interesuje go muzyka przeznaczona specjalnie dla najmłodszych... Co puszczałyście swoim dzieciom? Czy pozostaje mi słuchać muzyki klasycznej??...




    http://moj-dzikus.blogspot.com/
  •    
       

    #2
    Odp: Muzyka dla najmłodszych

    Moja 3 miesięczna córcia uwielbia muzykę nie tylko poważną, taką dla dzieci (fasolki) ale też spokojną muzykę chillout itp. Polecam Ci bardzo radio online http://www.radio4baby.pl/ (jest tam stacja z muzyką do usypiania i do zabawy)

    Skomentuj


      #3
      Odp: Muzyka dla najmłodszych

      a moj dziewczyny szaleja przy vivie

      Skomentuj


        #4
        Odp: Muzyka dla najmłodszych

        Ja mu puszczam muzykę dla dzieci, ale też muzykę latino. Bardzo ją lubi, podskakuję sobie w foteliku wtedy i śmieje się na całego.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Muzyka dla najmłodszych

          Mój synek przy piosenkach dla dzieci tańczy, podskakuje i próbuje śpiewać. Przy utworach z klasyki tylko tańczy. Ale najbardziej lubi jak wyciągamy gitarę lub organki... Wtedy i on może spróbować grać.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Muzyka dla najmłodszych

            Ja już w ciąży puszczałam muzykę klasyczną i kołysanki. Teraz maluch lubi ich słuchać, działają uspokajająco. A podobno muzyka klasyczna świetnie działa na rozwój malucha... więc chyba dobrze, że takie lubi

            Skomentuj


              #7
              Odp: Muzyka dla najmłodszych

              Napisane przez kotek_85 Pokaż wiadomość
              Ja już w ciąży puszczałam muzykę klasyczną i kołysanki. Teraz maluch lubi ich słuchać, działają uspokajająco. A podobno muzyka klasyczna świetnie działa na rozwój malucha... więc chyba dobrze, że takie lubi
              ja Zosi też puszczałam klasyczną jak była w brzuchu, potem jak już się urodziła to też lubiła według mojego uznania, teraz jednak wolo ja coś gra takiego do czego może potańczyć po swojemu oczywiście, a jak tańczy z tatą to jest ogromnie szczęśliwa

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Muzyka dla najmłodszych

                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                ja Zosi też puszczałam klasyczną jak była w brzuchu, potem jak już się urodziła to też lubiła według mojego uznania, teraz jednak wolo ja coś gra takiego do czego może potańczyć po swojemu oczywiście, a jak tańczy z tatą to jest ogromnie szczęśliwa
                Dziecko od moich znajomych, 2 latka ma podobnie. Uwielbia tańczyć przed telewizorem. Puszczają jej vivę a ona stara się naśladować i tańczyć to co leci wygląda to uroczo chyba taka kolej rzeczy nic tylko czekać kiedy moja zacznie tak wywijać

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Muzyka dla najmłodszych

                  Napisane przez kotek_85 Pokaż wiadomość
                  Dziecko od moich znajomych, 2 latka ma podobnie. Uwielbia tańczyć przed telewizorem. Puszczają jej vivę a ona stara się naśladować i tańczyć to co leci wygląda to uroczo chyba taka kolej rzeczy nic tylko czekać kiedy moja zacznie tak wywijać
                  zleci Ci ten czas szybciej niż myślisz, ja mam nagrany nie jeden filmik dla moja panna tańczy i wygląda to uroczo , a czas przy dziecku pędzi jak szalone i za szybko oj za szybko rosną te nasze dzieci

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Muzyka dla najmłodszych

                    Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                    zleci Ci ten czas szybciej niż myślisz, ja mam nagrany nie jeden filmik dla moja panna tańczy i wygląda to uroczo , a czas przy dziecku pędzi jak szalone i za szybko oj za szybko rosną te nasze dzieci
                    Tak faktycznie leci, jak patrzę na zdjęcia z porodu to nie mogę uwierzyć jak dziecko szybko się zmienia, jak szybko uczy się nowych rzeczy Na razie nie mogę się doczekać aż pierwszy raz usłyszę "mamo"

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Muzyka dla najmłodszych

                      Napisane przez kotek_85 Pokaż wiadomość
                      Dziecko od moich znajomych, 2 latka ma podobnie. Uwielbia tańczyć przed telewizorem. Puszczają jej vivę a ona stara się naśladować i tańczyć to co leci wygląda to uroczo chyba taka kolej rzeczy nic tylko czekać kiedy moja zacznie tak wywijać
                      mam dwójkę dzieci i jak widzę jak oni razem tańczą to ten widok jest wspaniały Szczególnie na weselach robią furorę ,zresztą wszystkie tańczące dzieciaczki są tak urocze że miło się patrzy na takie szkraby A ty też szybko się doczekasz

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Muzyka dla najmłodszych

                        Moje dzieciaki lubią muzykę z Akademii Pana Kleksa
                        pediatra piaseczno

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Muzyka dla najmłodszych

                          Uważam, że naprawdę warto rozwijać u dzieci zdolności muzyczne. Na http://sklep-muzyczny.com.pl/p/1094/...strumenty.html możecie znaleźć ofertę instrumentów w atrakcyjnych cenach, wiec myślę, że warto zapoznać się z ich ofertą.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Muzyka dla najmłodszych

                            Mój syn najbardziej lubi jak śpiewamy sami (mama lub tata). A słucha głównie piosenek dla dzieci, ale też Np. kanonów z Taize, klasyki. Jednego czego w naszym domu nie usłyszy to typowych szlagierów i współczesnych przebojów, bo i my z mężem tego nie słuchamy.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Muzyka dla najmłodszych

                              Warto włączać dziecku materiały muzyczne ponieważ muzyka kształtuje pamięć aktywną, podzielność uwagi, twórczą wyobraźnię oraz kompetencje poznawcze: od spostrzegania, poprzez klasyfikowanie do ocen estetycznych

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X