Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Wszystko dla mamy, taty i domu
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wszystko dla mamy, taty i domu Nasi pomocnicy w codzienności - sprzęt AGD, wyposażenie, gadżety i ciekawe pomysły.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 13-04-2015, 12:02
tatulsolo's Avatar
tatulsolo tatulsolo jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
tatulsolo.polki.pl

Domyślnie Odp: Nowoczesna kuchnia dla mamy i bliźniaków :)

Warto zastanowić się nad wykonaniem posadzek w kuchni Jest to bezpieczna powierzchnia która zminimalizuje możliwe problemy przy dzieciaczkach
http://zarembaposadzki.pl/posadzki/posadzki-zywiczne/
Spróbuj u nich
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-04-2015, 08:57
Eizzy Eizzy jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Eizzy.polki.pl

Ta kuchnia, którą pokazujesz jest zbyt klasyczna, jednak wolę bardziej nowoczesne wnętrza Jeśli poszukujesz inspiracji to tutaj jest naprawdę wiele nie tylko zdjęć, ale również porad: https://www.maxkuchnie.pl/artykuly/aranzacje/, ogólnie o tym jak powinna wyglądać kuchnia, dużo pomysłów i rad O wielu rzeczach nie miałam wcześniej pojęcia, a niektóre patenty naprawdę się sprawdzają
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-05-2015, 06:34
malinka0077's Avatar
malinka0077 malinka0077 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
malinka0077.polki.pl

Ciekawa na pewno jest kolekcja Rust z Betonem:
http://rust.pl/info/unikalny-beton - tutaj macie szczegóły. Sama jakis czas temu zastanawiałam się nad jakimś rozwiazaniem do kuchni ponieważ miałam remont i meble zamawiałam właśnie u nich.

Są nowoczesne oraz stylowe. Elementy wykonywane ręcznie. Na stronie możecie sobie przejrzeć wszystkie elementy kolekcji kuchennej. Jestem również bardzo zadowolona z wykonania. Wszystko jest bardzo nowoczesne, stylowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-06-2015, 18:07
macinka macinka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
macinka.polki.pl

Remont to mnóstwo sprzątania w całym domu. Pewex z Warszawy sprząta po remontach i budowach. Wywozi gruz i stare meble, kompleksowo sprząta mieszkania i piwnice.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-06-2015, 19:34
Lara5 Lara5 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Miasto: Jarocin
Zdjęcia: 58

Cytat:
Napisał malinka0077 Zobacz post
Ciekawa na pewno jest kolekcja Rust z Betonem:
http://rust.pl/info/unikalny-beton - tutaj macie szczegóły. Sama jakis czas temu zastanawiałam się nad jakimś rozwiazaniem do kuchni ponieważ miałam remont i meble zamawiałam właśnie u nich.

Są nowoczesne oraz stylowe. Elementy wykonywane ręcznie. Na stronie możecie sobie przejrzeć wszystkie elementy kolekcji kuchennej. Jestem również bardzo zadowolona z wykonania. Wszystko jest bardzo nowoczesne, stylowe.
ten unikalny beton do mnie nie przemawia Nie podoba mi się A taki efekt z czerwoną cegłą to super wygląda
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-06-2015, 19:12
arabelka91 arabelka91 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
arabelka91.polki.pl

Moim zdaniem w nowoczesnej kuchni nie powinno zabraknąć płyty indukcyjnej np takiej http://www.mixmedia.pl/plyta-indukcy...f18e,id-101549 Z tego co wie są teraz modele które się nie nagrzewają i jak maluchy dotkną płytę to się nie oparzą. jak dla mnie świetna opcja bo z doświadczenia wiem, że dzieci wszędzie wtykają rączki a potem jest płacz.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-06-2015, 09:23
Lara5 Lara5 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Miasto: Jarocin
Zdjęcia: 58

Cytat:
Napisał arabelka91 Zobacz post
Moim zdaniem w nowoczesnej kuchni nie powinno zabraknąć płyty indukcyjnej np takiej http://www.mixmedia.pl/plyta-indukcy...f18e,id-101549 Z tego co wie są teraz modele które się nie nagrzewają i jak maluchy dotkną płytę to się nie oparzą. jak dla mnie świetna opcja bo z doświadczenia wiem, że dzieci wszędzie wtykają rączki a potem jest płacz.
taka płyta jest bardzo fajna Kiedyś jak mieszkaliśmy w wynajmowanym domu taka właśnie płyta była Przyjemnie się gotowało ,tak inaczej o wiele lepiej niż na takie zwykłej kuchence
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-06-2015, 12:25
lululaj_pl lululaj_pl jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
lululaj_pl.polki.pl

Nowoczesna kuchnia to przede wszystkim odważna kuchnia,urządzona w jasnych kolorach i ciekawym stylu jeżeli chodzi o same meble,tutaj warto poszukać inspiracji w sklepach internetowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-07-2015, 16:09
marynio marynio jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
marynio.polki.pl

Kuchnia to miejsce , które powinno być zabezpieczone . Wiadomo dzieci wszędzie wejdą i wszystko muszą dotknąć . Dlatego postanowiłem zajrzeć na stronkę electro.pl Tam znalazłem kuchnię do zabudowy. Myślę , że to dobry pomysł.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-08-2015, 21:30
lucencia lucencia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
lucencia.polki.pl

Teraz jest moda na białe meble w kuchni, ale powątpiewam czy to aby na pewno dobry pomysł, zwłaszcza przy dzieciakach. Wejdź na to forum i poczytaj co tam mają do powiedzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania