Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 22-07-2008, 22:31
miniar10's Avatar
miniar10 miniar10 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
miniar10.polki.pl

Domyślnie

rehabilitacje mamy bo zauwazylam ze jej lewa strona jest slabsza niz prawa,rzadziej lewa raczke wklada do buzi, prawa mocniej kopie,jak bierze nozke w raczki to bierze prawa do prawej a nie prawa do lewej i odwrotnie, poza tym niepokoi mnie od dluzszego czasu ksztalt jej glowki, a wszyscy lekarze do tej pory to bagatelizowali a doktorka od rehabilitacji powiedziala ze faktycznie przydaloby sie popracowac, i to juz sie ciagnie ok 3 miesiace, wpierw skierowanie od pediatry do neurologa, oczekiwanie na wizyte, potem od neurologa do lekarza od rehabilitacji i znowu czekanie, juz jestesmy po tym badaniu i znowu czekanie na pierwsza wizyte u rehabilitantki... normalnie zeby w polsce obejsc wszystkich lekarzy to chory by umarl a zdrowemu moze zabraknac zycia lub cierpliwosci
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-07-2008, 22:54
urszula34's Avatar
urszula34 urszula34 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
urszula34.polki.pl

Domyślnie

no witam Was kwiatuszki kochane zgadnijcie kto ja????
mamusia Gabrysi się kłania, pozdrawiam serdecznie i buziaczki dla waszych sadzoneczek
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-07-2008, 22:56
miniar10's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
miniar10.polki.pl

Domyślnie

hahahaha sadzoneczek, a na poczatku to do nas kwiatuszki mowilas..hihihi
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-07-2008, 22:59
miniar10's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
miniar10.polki.pl

Domyślnie

stokrotko o ktorej imprezka? alkohol bedzie? dziewczynki a u waszych maluszkow byl alkohol na chrzcinach? ja przyznam nie wiedzialam czy mozna czy nie, ksiadz niczego nie zastrzegal, wiec do tortu i ciasta otworzylismy wino
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-07-2008, 23:03
urszula34's Avatar
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
urszula34.polki.pl

Domyślnie

msza o 13 a co do alkoholu to będzie, nie będę tu nikogo czarować bo po co, a jak komunie Michała zaplanowaliśmy bez alkoholu to później brakło win w sklepiku no to znaczy takich lepszych, bo te po 3,5zł to w mojej okolicy sa zawsze dostępne
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-07-2008, 23:06
miniar10's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
miniar10.polki.pl

Domyślnie

hahahaha u moich rodzicow na podworku mnostwo winogronu rosnie, kompociki nie ida wiec ojciec pozytkuje na winko, robi swietne, chyba z raz jakis sikacz wyszedl.. jakby zrobil wieksza ilosc to bylaby duza konkurencja dla czaru pegeeru czy innych takich
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-07-2008, 23:49
miniar10's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
miniar10.polki.pl

Domyślnie

ehhhhh no i nie wiem jak zamienic link na suwaczek, napis tez nie pamietam jak zrobic(((

GG ? 11887428
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-07-2008, 09:27
urszula34's Avatar
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
urszula34.polki.pl

Domyślnie

ale się tu kolorowo i pięknie robi od wszystkich kwiatuszków
no teraz dla mnie wyzwanie nauczyć się kto jest kto, no wiecie w moim wieku
wczoraj przyjechał kuby najstarszy syn ,Borys, po raz pierwszy widziała siostrę i oczywiscie zakochał sie w niej od razu!!!cały czas na na spacerze prowadził wózek i gdy tylko mógł to brał Gabi na ręce, teraz tez siedzi przy niej i się bawią, wspaniały widok, cieszę sie bardzo że ja tak pokochał bo jednak to jego siostra , dzis odwiedzają nas tez była żona Kuby z mężem i swoim synkiem , wszyscy chcą poznać małą Szydłowską
ja dzis jade na 13,30 na kolejną rehabilitacje a później małe zakupy pod chrzciny, no trzeba juz zacząć konkretnie działać bo czasu coraz mniej,
papa kochane, mam nadzieję że zajrzę tu jeszcze dziś,póki co życze miłego dnia !!!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-07-2008, 10:35
miniar10's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
miniar10.polki.pl

Domyślnie

witajcie kwiatuszki
wiecie, coraz bardziej podoba mi sie to forum i zabawa w kto jest kto
napisalam wczoraj do admina czy da sie cos zrobic z suwakami bo na forum dla mam to priorytetowa sprawa, nie?? jak na razie nie ma odpowiedzi ale czekam cierpliwie, moze jak wy tez do niego napiszecie to zmodyfikuje ustawienie forum i suwaczki beda, bo jak wyslalam jemu wiadomosc to na podgladzie suwaczek byl jak trzeba, a w poscie juz tylko link, moze cos maja jeszcze nie dopracowane

GG ? 11887428
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-07-2008, 10:41
miniar10's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
miniar10.polki.pl

Domyślnie

jasmin ciesze sie ze wyjazd naprawde byl udany, ale fajnie ze OlAS mial kontakt z prawdziwymi zwierzakami, takie duze przezycia bardzo pobudzaja dziecko, wiecej mowi, bardziej sie rwie do swiata, moja bardzo lubi tance do bebe lili, podskakujemy,mkrecimy sie i to dla niej duzy bodziec, chichocze i potem tak sie rozkreca ze buzia sie jej nie zamyka, wychodzi jej mnostwo zbitkow wyrazowych a ma do tego taka modulacje glosu ze tylko ja brac i nagrywac.. wyglada na to ze mowi biegle jak jakis korespondent w nie znanym nam jeszcze jezyku
a Dianka siedzi juz sama bardzo dlugo, sama nie bardzo siada, na [podlodze kreci sie jak szalona, odsuwa szuflady, taka smieszka psotnik

GG ? 11887428
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania