Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Zdrowie i uroda
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zdrowie i uroda Jak w chwilach wolnych od macierzyńskich obowiązków zadbać o siebie?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 23-04-2019, 14:42
slonecznamama slonecznamama jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
slonecznamama.polki.pl

Domyślnie Odp: Usuwanie kamienia z zębów

Czy to nie niszczy zębów?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-04-2019, 09:42
adamila021 adamila021 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
adamila021.polki.pl

Wydaje mi się że nie. Jest to raczej rzecz, którą się po prostu robi od czasu do czasu, jeżeli macie tendencje do powstawania kamienia. Nie ma się też co tym zbytnio przejmować. Raz do roku chyba na NFZ można wyczyścić kamień z zębów. Jeżeli szukacie sprawdzonego gabinetu dentystycznego to zajrzyjcie na https://www.niebodent.pl/pl/ Jest to klinika stomatologiczna z Warszawy
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-05-2019, 11:56
faustyna22 faustyna22 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
faustyna22.polki.pl

Ja teraz muszę zadbać o swój uśmiech. Kiedyś nie przywiązywałam takiej uwagi do zębów nie chodziłam do dentysty dopiero jak już coś bolało. Teraz widzę, że to był ogromny błąd jestem już umówiona na wizytę w klinice stomatologicznej http://litynscy.pl/ Koleżanka mi ją poleciła, posiadają kadrę wyspecjalizowanych stomatologów którzy poradzą sobie nawet z beznadziejnym przypadkiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-05-2019, 15:00
hermenegilda25 hermenegilda25 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
hermenegilda25.polki.pl

Był czas, kiedy nie chodziłam do dentysty, co poskutkowało totalną masakrą w moim uzębieniu. Części zębów sie po prostu pozbyłam. Teraz jak to Polak mądry po szkodzie, oczywiście chodzę, sprawdzam, leczę. Zwracam też uwagę, gdzie chodzę, bo nie sztuką jest zrobić rtg zęba w jednym miejscu, a wyleczyć w drugim. Sztuką jest znaleźć gabinet stomatologiczny taki jak ten https://cenker.pl/oferta/protetyka/ w którym kompleksowo załatwię wszystko.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-06-2019, 09:58
aldonav aldonav jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
aldonav.polki.pl

Ja usuwałam kamień we wrocławskim centrum stomatologicznym Margo https://margo-stomatologia.pl/ i efekt jest super, zęby od razu bielsze bez wybielania no i przede wszystkim jest to profilaktyka próchnicy, wiec trzeba to robić. Cenowo zupełnie ok, na miejscu miło, nowocześnie, bez czekania w kolejkach. Mieszczą się na Trawowej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-06-2019, 22:57
ablo ablo jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ablo.polki.pl

Dobrym rozwiązaniem jest przejść się do sprawdzonego dentysty, ten na pewno wykona taki zabieg profesjonalnie. Ja ostatnio natrafiłem na dentysta bemowo i jestem zadowolony, dokładnie tutaj byłem https://kristalum.pl/stomatologia-warszawa-bemowo/ i naprawdę usługi najwyższej klasy
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-06-2019, 14:26
AnAngel AnAngel jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
AnAngel.polki.pl

Coś takiego to by mi się przydało, bo bardzo dużo pije i kawy i herbaty, a to też zabarwia zęby
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-06-2019, 16:21
Mirka90 Mirka90 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Mirka90.polki.pl

Na usuwanie kamienia można iść na NFZ. Tak tylko mówię, bo i tak chodzę prywatnie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-06-2019, 21:57
julita755 julita755 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
julita755.polki.pl

Zadbaj nie tylko o zdrowie swoich zębów, ale również o to, aby były proste. Nie musisz nakładać aparatu stałego. Równie dobrze sprawdzą się specjalne nakładki dostępne w ofercie gabinetu https://prostezeby.com/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-06-2019, 10:48
Mama_to_ja Mama_to_ja jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Mama_to_ja.polki.pl

Hejo, ja zawsze się zastanawiałam jak uzyskać holywoodzki uśmiech... No i już wiem Coco Glam mi mega pomógł! Nie wiem czy wiecie jak działa, no ale ja jestem naprawdę kosmicznie zachwycona. Polecam, sprawdźcie sobie!!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania