Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Garisell - co myślicie o tym produkcie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Garisell - co myślicie o tym produkcie?

    Jestem ciekawa czy ktoś jest tutaj kto będzie w stanie mi pomóc Macie może informacje co do tego preparatu na worki pod oczami? Może nie jestem sama z tym problemem, bo jednak nigdzie nie widzę informacji o tym jak sobie z tym radzić. Wszędzie zmarszczki, cellulit i inne rozstępy czy trądziki, a nie ma tutaj o czymś takim jak worki pod oczami.. CZEMU?! Szukam wszędzie informacji i pomocy a tutaj nic. No nic.. Może nie ma tematach, ale ktos może ma w łazience i wspomni czy warto czy nie i czy jest opcja dostać go gdzieś obecnie, bo część wolę nie iść do żadnych drogerii, bo ludzi jest strasznie dużo wszędzie i to czesto bez masek.
  •    
       

    #2
    Odp: Garisell - co myślicie o tym produkcie?

    ale to zamawiasz go tak czy inaczej przez internet ;p ja go zamawiałam na paczkomat ale z tego co się orientuję to też można zawołać do siebie kuriera jeżeli to będzie dla ciebie wygodniejsze... ja mam paczkomat 5 minut od domu, więc wolę iść wyjąć sobie z szafeczki i mieć spokój z tym czy będzie od o 11 czy o 15 ;p

    Skomentuj


      #3
      Odp: Garisell - co myślicie o tym produkcie?

      Na paczkomat to w sumie jest dość fajna opcja, ale u mnie akurat w mieście nie ma, więc pozostaje kurier. To nie jest też aż taki wielki problem, bo mogę zamówić sobie do siebie do księgowości, więc nie muszę sobie specjalnie siedzieć w domu i czekać na niego hahaha. A to możesz coś więcej powiedzieć z tego jak działa albo ile trzeba czekać na rezultaty jakieś? Jakieś extra informacje o tym kremie? Byłabym super wdzięczna, a widzę że masz wiedzę

      Skomentuj


        #4
        Odp: Garisell - co myślicie o tym produkcie?

        to chyba zależny od tego jak bardzo masz zaawansowany problem z opuchniętymi oczami. u mnie po 3 tygodniach był na tyle widoczny efekt, że ktoś to zauważył poza mną. miałam kilka kremów innych, które w ogóle efektów nie robiły, więc to jest coś nowego jeżeli chodzi o smarowanie się czymś. dodatkowe informacje? ma bardzo delikatną konsystencję lekko taką żelowatą, więc dla mnie jest to super bo ja takich np. masełek tłustych nie lubie, a tutaj nawet pod makijaż możesz go nałożyć ;p

        Skomentuj


          #5
          Odp: Garisell - co myślicie o tym produkcie?

          Zgodze sie z tym ze mozna nakladac pod podklad i korektor. Zero plam tlustych . Co do smarowania sie nim to polecam delikatnymi okraglymi ruchami go nakladac tak by tej skory samej w sobie nie naciagac itp. bo wtedy mozna pogorszyc sytuacje bo nie tylko opuchniete beda oczy ale tez i zmarszczki hahah Ogolnie lekkie zaskoczenie ze nie tylko ja ten krem mam.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Garisell - co myślicie o tym produkcie?

            nie znam kremu tego z garisell ale widze że ma mega dużo w sobie oleju ze słodkich migdałów i skwalanu więc jestem super na tak xD ogólnie skłam ma imponujący. będę śledziła wątek ;p

            Skomentuj


              #7
              Odp: Garisell - co myślicie o tym produkcie?

              Też jestem ciekawa tego specyfiku, często niedosypiam i wstając rano mam cienie. Puder latem to kiepski pomysł więc przydałoby się coś innego

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Garisell - co myślicie o tym produkcie?

                Pewnie że zdam relacje. Pomyślałam, że mądrzejszym posunięcie będzie zaryzykowanie No i zaryzykowałam i jestem godzinę po tym jak zamówiłam sobie krem. Mam nadzieję, że w tym momencie jeszcze wyślą go dzisiaj, bo chce go dostać jak najszybciej i zacząć testować zwłaszcza że sa plany by wyjechać na wakacje z mężem Będe informowała jak będę widziała fajne zmiany.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X