Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Strona internetowa Brodnica

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Strona internetowa Brodnica

    Hej, pochodzę z małego miasta i rozwijam własny mikro biznes. Dostałam namiary od przyjaciółki na jej zdaniem super miejsce, które zapewnia projektowanie stron www

    Chętnie skorzystam z ich usług, mają bardzie korzystne ceny. Czy moglibyście podesłać inne strony, abym mogła sobie je porównać?

    #2
    Odp: Strona internetowa Brodnica

    Mówiąc o projektowaniu stron internetowych, myślisz poprawnie o lokalizacji, cenie. Ale jest wiele innych rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji o rozpoczęciu wyszukiwania: zbadać rynek, znaleźć wiarygodnego partnera technicznego, rozwinąć stronę techniczną, rozwiązać problemy z bezpieczeństwem itp. Gdzieś rok temu szukałem również wiarygodnej firmy, która może mi pomóc w projektowaniu stron internetowych. Wybrałem Litslink. I byłem zadowolony z pracy z tym zespołem.
    Chłopaki przyszedł twórczo do mojego projektu, choć nie było to takie proste. Kiedy zobaczyłem wynik, zdałem sobie sprawę, że przy innej okazji zwrócę się do tego zespołu. Myślę, że stosunek ceny do jakości jest lepszy niż w innych firmach

    Skomentuj

           
    Working...
    X