Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Torba dla mamy i dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Torba dla mamy i dziecka

    torba z wieloma kieszeniami to jak dla mnie super torba, gorzej jest z moim mężem który jak coś z takiej mi podać to szuka i się denerwuje, po czym dodaje ,, czy nie mogą szyć torby z jedną kieszenią? "

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Torba dla mamy i dziecka

      Świetnie to znam, bo z moim małżonkiem zdarzają się dokładnie takie same sytuacje. Wobec tego zdecydowałam się, że pójdę mu w najbliższym czasie trochę na rękę i przy okazji kupię sobie coś nowego. Bardzo spodobały mi się modne torby w Brytyjce. Z uwagi na to, że moja córeczka jest już dość duża i nie muszę zabierając ja chociażby do znajomych, brać wielu gadżetów, tak sobie pomyślałam, że sprawię sobie jakąś listonoszkę. Moim zdaniem bardzo interesująco się prezentuje

      Skomentuj


        #18
        Odp: Torba dla mamy i dziecka

        Dla mnie duża i z wieloma kieszeniami. Nawet jak jedziemy do rodzinki w niedzielę to nadal musze zabierać wiele rzeczy dla synka i potrzebuję ogromnej torby, bo nigdy nie wiadomo co będzie potrzebne. Mąż też zawsze się denerwuje, ze tyle tego potrzebuję.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Torba dla mamy i dziecka

          Zgadzam się - kieszonki są bardzo potrzebne a im więcej tym lepiej przynajmniej można wszystko co potrzebne ładnie ułożyć i szybko znaleźć w razie konieczności.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Torba dla mamy i dziecka

            Ja to nawet nie wyobrażam sobie torby bez kieszeń. Pewnie gdybym miała szukać jakiegoś gadżetu to by mi to wiecej czasu zajęło.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Torba dla mamy i dziecka

              co do toreb otrzymałam taka w prezencie i jestem bardzo zadowolona jest pojemna, ma przewijak i sporo kieszonek w środku. Mi się podoba

              http://czekladka24.blogspot.com/2016...nkursie-z.html

              Skomentuj


                #22
                Odp: Torba dla mamy i dziecka

                Czekladka bardzo fajna ta Twoja torba, mimo że czarna to przez te dodatki bardzo ładnie i wesoło wygląda super!

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Torba dla mamy i dziecka

                  kolor mógłby być żywszy ale najważniejsze to jest fakt, że duzo mieści i świetnie na wyjazdy się nadaje poza tym do wózka tez ją można przyczepić także jest według mnie fajna

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X