Wróć   Forum Mamotoja.pl > Pytania do eksperta > Szyjemy dla dzieci
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Szyjemy dla dzieci Przytulanka, czapeczka, pluszowy miś, a może mata edukacyjna? Szycie jest znów bardzo modne, będziemy więc szyć razem z Wami! Zasięgnijcie porady gdzie najlepiej kupić materiały albo jaka krawcowa jest najlepsza w Waszej okolicy.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 26-01-2015, 21:01
marzena_161 marzena_161 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
marzena_161.polki.pl

Zdjęcia: 44
Domyślnie Odp: Kurs szycia na maszynie

haha ja też nie odziedziczyłam, ale zawsze coś tam uszyję Pamiętam jak rodzice szyli chałpniczo i pojechali do miasta ja w tym czasie weszłam im do tego pomieszczenia i sobie szyłam a miałam ze 12 lat I uszyłam ogrodniczki takie jak oni szyli do pracy haha
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-02-2015, 09:30
Lara5 Lara5 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Miasto: Jarocin
Zdjęcia: 58

Cytat:
Napisał marzena_161 Zobacz post
haha ja też nie odziedziczyłam, ale zawsze coś tam uszyję Pamiętam jak rodzice szyli chałpniczo i pojechali do miasta ja w tym czasie weszłam im do tego pomieszczenia i sobie szyłam a miałam ze 12 lat I uszyłam ogrodniczki takie jak oni szyli do pracy haha

Wow to w wieku 12 lat uszyć ogrodniczki to ogromny wyczyn To już rodzinne macie
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-02-2015, 20:13
cukierek22 cukierek22 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
cukierek22.polki.pl

Ja tam zdolności nie mam, nawet igła za dobrze nie władam. No ale jak komuś zależy to i można sobie jakiś kursik zrobić z krawiectwa, na różne robótki. Moja siostrzenica kiedyś sobie chodziła na taki kurs bodajże z go work-u i się tam uczyła szycia, ale to też zależy skąd się jest, i czy takie kursy organizują.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-02-2015, 20:34
shirleyka shirleyka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
shirleyka.polki.pl

Też bym się chciała nauczyć szyć moja Mama ma maszynę ale też nie umie szyć mój Tato coś zawsze zszywał jak trzeba było.
Cukierek22- a jak w tym goworku, fajnie było? Bo zastanawiam się nad ich kursem księgowości
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-02-2015, 13:03
Lara5 Lara5 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Ja chęci też mam ,dałabym nawet mężowi maszynę do szycia mamy ale boję się że jeszcze w gorszym stanie będzie :/
Teraz nawet na yputubie czy na innych stronach można wyszukać Jak uszyć krok po kroku
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-03-2015, 09:09
majowa_mama majowa_mama jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
majowa_mama.polki.pl

Zdjęcia: 6

Cytat:
Napisał Lara5 Zobacz post
Ja chęci też mam ,dałabym nawet mężowi maszynę do szycia mamy ale boję się że jeszcze w gorszym stanie będzie :/
Teraz nawet na yputubie czy na innych stronach można wyszukać Jak uszyć krok po kroku
Ja się uczę szyć z youtuba i okazuje się to prostsze niż myślałam, a zatem polecam, a dodam, że ja również nigdy wcześniej nie miałam w rękach maszyny, więc jak się chce to można wszystko
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-03-2015, 10:25
27otsifem's Avatar
27otsifem 27otsifem jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Miasto: Grajów
Zdjęcia: 81

u mnie teściowa jest krawcową - mnie niekiedy kusi aby usiąść do maszyny w jej pracowni może może kiedyś bo chciałabym się tej sztuki nauczyć
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-03-2015, 12:06
Lara5 Lara5 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

mnie też to kusi szczególnie jak widzę teraz te maskotki dla dzieci takie cuda można tworzyć Jedno dziecko nie chce mi do przedszkola chodzić ,drugie cały czas ze mną a maszyna ich zaciekawi wiem że nie dadzą mi w spokoju uszyć
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-03-2015, 20:45
cukierek22 cukierek22 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
cukierek22.polki.pl

Cytat:
Napisał shirleyka Zobacz post
Też bym się chciała nauczyć szyć moja Mama ma maszynę ale też nie umie szyć mój Tato coś zawsze zszywał jak trzeba było.
Cukierek22- a jak w tym goworku, fajnie było? Bo zastanawiam się nad ich kursem księgowości
Nigdy siostrzenica nie narzekała na ten kurs z gowork, na pewno dużo zajęć praktycznych miała, więc to duży plus.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-03-2015, 18:22
bemowa bemowa jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
bemowa.polki.pl

witam mnie nauczyła moja babcia i pewnie znajdziesz kogoś z starszych osób kto by Cię nauczył
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania