Wróć   Forum Mamotoja.pl > Pytania do eksperta > Szyjemy dla dzieci
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Szyjemy dla dzieci Przytulanka, czapeczka, pluszowy miś, a może mata edukacyjna? Szycie jest znów bardzo modne, będziemy więc szyć razem z Wami! Zasięgnijcie porady gdzie najlepiej kupić materiały albo jaka krawcowa jest najlepsza w Waszej okolicy.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 24-07-2015, 07:01
Lara5 Lara5 jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Miasto: Jarocin
Zdjęcia: 58
Domyślnie Odp: Miś własnoręcznie robiony?

Cytat:
Napisał justynauk-86 Zobacz post
Nie korzystam z żadnych stron, nie mam wykrojów. Korzystam z własnej wyobraźni, ewentualnie, jeśli nie chcę czegoś szyć jednorazowo, to robię sobie szablon z brystolu i już. A co jak uszyć i z czym, gdzie połączyć etc, to "na czuja". Dzięki temu to co uszyję będzie tylko moje i niepowtarzalne. Nie chcę tworzyć milionowej sztuki z wykroju zamieszczonego w internecie
To masz talent Nie wiem czy ja bym tak potrafiła ale widzę że ty już masz w tym wprawę i bez problemu ci to idzie Także wielki szacun dal Ciebie Oczywiście pochwal się nam czymś nowo uszytym
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-07-2015, 18:07
marzenka930 marzenka930 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
marzenka930.polki.pl

Zawsze podziwiałam i podziwiam osoby, które potrafią uszyć coś takiego, mi jakos nigdy takie rzeczy specjalnie nie wychodizły.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 24-07-2015, 22:04
justynauk-86 justynauk-86 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
justynauk-86.polki.pl

Zdjęcia: 8

Dziewczyny, ja wychodzę z założenia, że każdy ma jakiś talent. Jedni potrafią szyć , inni pichcić etc. Ja podziwiam kobiety, które potrafią ugotować wszystko i coś z niczego, o
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-07-2015, 07:39
Lara5 Lara5 jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Cytat:
Dziewczyny, ja wychodzę z założenia, że każdy ma jakiś talent. Jedni potrafią szyć , inni pichcić etc. Ja podziwiam kobiety, które potrafią ugotować wszystko i coś z niczego, o
a ja własnie gotować i piec uwielbiam Lubię kombinować i eksperymentować w kuchni Nie zawsze ale lubię nowości ale mąż za polskim jedzeniem bardzo przepada Ziemniaki i schabowy Więc dużego pola do popisu nie mam Piec ciasta i torty też uwielbiam
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 25-07-2015, 22:33
justynauk-86 justynauk-86 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
justynauk-86.polki.pl

Zdjęcia: 8

Oj ciasta i torty też uwielbiam robić i jeść tak nie na temat :P
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 26-07-2015, 17:20
Lara5 Lara5 jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Cytat:
Oj ciasta i torty też uwielbiam robić i jeść tak nie na temat :P
więc mam nadzieję że cię jeszcze spotkam w dziale Kulinarnie Lubię zdobywać nowe przepisy i się wymieniać sprawdzonymi
A co do szycia stało się teraz takie modne bo wszędzie widać takie cudowności czy na fb czy na blogach aż miło patrzeć na takie rzeczy
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-07-2015, 11:05
pradip pradip jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
pradip.polki.pl

Zdjęcia: 36

Ale ja Wam zazdroszczę i zdolności i czasu lub organizacji żeby wyrobić się ze wszystkimi obowiązkami i mieć czas dla rodziny i szycia takich wspaniałości... Fajnie że coraz więcej osób docenia ręczna robotę
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-07-2015, 11:11
27otsifem's Avatar
27otsifem 27otsifem jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Miasto: Grajów
Zdjęcia: 81

pradip jedni szyją drudzy smacznie gotują pieką, kazdy ma jakis ukryty talent tylko trzeba go znaleść - ja ostatnio mało mam czasu na szycie lato to niestety mimo iz dzien dłuzszy wiecej jest obowiązków: bo działka, warzywniak, krzewy itd. ale jak tylko mam chwilke to cos szyje choc pare minutk to mnie stasznie wycisza ostatnim czasem i relaksuje
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-07-2015, 13:48
Lara5 Lara5 jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Cytat:
Napisał 27otsifem Zobacz post
pradip jedni szyją drudzy smacznie gotują pieką, kazdy ma jakis ukryty talent tylko trzeba go znaleść - ja ostatnio mało mam czasu na szycie lato to niestety mimo iz dzien dłuzszy wiecej jest obowiązków: bo działka, warzywniak, krzewy itd. ale jak tylko mam chwilke to cos szyje choc pare minutk to mnie stasznie wycisza ostatnim czasem i relaksuje
Właśnie ta koleżanka co mi maszynę nastawiała mówi mi "To cie się tak chce tak szyć ??? " -dziwiła się ale ja to potrzebuję takiego zajęcia co właśnie wyciszy i zrelaksuje tak jak robię te kartki i to mnie odstresuje trochę Tak samo i szycie
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-07-2015, 11:38
agulamala agulamala jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
agulamala.polki.pl

Ja uszyłam kiedyś małą pandę - rozprułam inną, starą zabawkę, wzięłam wymiary i wprowadziłam potrzebne zmiany. Trochę to zajęło, ale wyszło całkiem nieźle. Szkoda, że wszystko było szyte ręcznie, bo wtedy jeszcze nie umiałam posługiwać się maszyną
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania