Wróć   Forum Mamotoja.pl > Pytania do eksperta > Szyjemy dla dzieci
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Szyjemy dla dzieci Przytulanka, czapeczka, pluszowy miś, a może mata edukacyjna? Szycie jest znów bardzo modne, będziemy więc szyć razem z Wami! Zasięgnijcie porady gdzie najlepiej kupić materiały albo jaka krawcowa jest najlepsza w Waszej okolicy.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 04-12-2016, 20:34
testolandia testolandia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
testolandia.polki.pl

Zdjęcia: 10
Domyślnie Odp: Kurs szycia na maszynie

Może i ciekawy taki kurs, ale ja niestety nie mam maszyny. Na początek zaczęłabym od czegoś prostszego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-12-2016, 22:31
kyasarin kyasarin jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kyasarin.polki.pl

a co sądzicie o pierwszej maszynie do szycia? lepiej inwestować w coś lepszego, kupić jakiegoś marketowca z promocji, czy najtańszy sprzęt jaki się znajdzie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 15-12-2016, 22:07
ata-waw_001 ata-waw_001 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ata-waw_001.polki.pl

Zdjęcia: 2

Najtanszy to moze nie... Ale jakis marketowiec będzie w sam raz. Taki zeby ze 2 lata na tej gwarancji pochodzil. Pózniej mozna zmienic na cos bardziej wymagajacego
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-02-2017, 11:14
1990malutka 1990malutka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
1990malutka.polki.pl

Dziewczyny ja ukończyłam 2 kursy u Pani Asi. Bardzo miła i życzliwa nauczycielka. Teraz z nudów szyje różne rzeczy. Tu link do jej konta na FB
https://www.facebook.com/KURSY-Krawi...9967455580398/
Mogę wszystkim ja polecić
Co do maszyny, nie kupujcie w marketach tych chińskich plastików. Lepiej poszukać poczytać i wybrać coś tak do 1000 zł. Chyba że nie zależny wam na jakości ściegów. Ja mam Łucznik Karolina II i jestem nie zadowolona. Ale na razie ważniejsze dla mnie jest umeblowanie pokoiku małego niż nowa maszyna.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-03-2017, 18:50
danieltodd1 danieltodd1 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
danieltodd1.polki.pl

Chętnie poszłabm na taki kurs od zera
Stary 14-04-2017, 12:30
mamkaanka mamkaanka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mamkaanka.polki.pl

Ja się uczyłam na tutorialach na YouTube ale teraz sama chcę iść na jakiś kurs, zna może ktoś jakieś ciekawe, warte swojej ceny we Wrocławiu?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-12-2017, 14:29
iwona46 iwona46 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
iwona46.polki.pl

Mnie szycia uczyła babcia na swojej maszynie którą po przejściu na emeryturę mi oddała. Raz na jakiś czas staram się coś uszyć dla siebie czy dzieciaków. A tkaniny zamawiam na http://tkaninki.com/ - mają całkiem ładne wzory.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-01-2018, 15:33
jjusti18 jjusti18 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jjusti18.polki.pl

Super sama chętnie się wybrałabym na taki kurs. Też lubię szyć różne ciuszki, obrabiać firanki, coś projektować. Kupiła sobie jakiś czas temu świetna maszynę do szycia podobną coś do tych co tutaj są http://dlaszycia.pl i naprawdę wszystko świetnie mi wychodzi. Jednak profesjonalny sprzęt też dużo robi, nie wystarczy tylko wiedza i umiejętności.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-03-2018, 18:05
julita755 julita755 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
julita755.polki.pl

Szycie nie będzie możliwe bez odpowiednich tkanin. Je, można kupić w sklepie internetowym http://tkaninki.com/ (wybór jest spory, a ceny są stosunkowo niskie).
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-03-2018, 15:01
sloooow's Avatar
sloooow sloooow jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
sloooow.polki.pl

Super, dzięki wielkie za sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym. Z całą pewnością mi się przydadzą

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania