Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sport to zdrowie - czy na pewno?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Sport to zdrowie - czy na pewno?

    Myślę, że tak, ale wszystko z umiarem, bo jak się przesadza to niestety, ale może się to poważnie odbić na waszym zdrowiu. Jeśli zamierzacie coś na poważnie trenować, to warto się najpierw przebadać, serce przede wszystkim, ale także poziom cukru, czerwonych krwinek etc. Słowem przegląd całego organizmu, na pewno nie zaszkodzi

    Skomentuj


      #17
      Odp: Sport to zdrowie - czy na pewno?

      Mój mąż biega, bo ja się nie mogę do tego zmobilizować, i on generalnie używa butów firmowych przeznaczonych do biegania, tj. nike, adidas, puma. Nie są najtańsze, ale jego zdaniem najlepsze bo są lekkie, noga się w nich tak nie poci i nie obcierają. Nie wiem jak będzie z damskimi.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Sport to zdrowie - czy na pewno?

        Uważam, że będą to dobrze zainwestowane pieniądze. Dobry instruktor potrafi zachęcić do uprawiania sportu. Pamiętam jak zapragnęłam czerpać frajdę z jazdy na gokarcie, nigdy wcześniej tego nie robiłam. Na szczęście trafiłam na bardzo cierpliwego i wyrozumiałego instruktora, który w niedługim czasie nauczył mnie jeździć efektywnie. Teraz już wiem jak powinna wyglądać szybka jazda przez całą trasę toru i że połknęłam bakcyla w motosporcie. A uczyłam się na torze [https://kartingowynarodowy.pl/ w Warszawie.

        Skomentuj

               
        Working...
        X