Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ja i mama, krem na rozstępy AA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ja i mama, krem na rozstępy AA

    Polecam krem na rozstępy AA "Ja i mama" koszt ok. 20 zł za 125 ml.
    Naprawdę działa
    Jeśli macie jakieś sprwadzone i ciekawe propozycje kremów lub balsamów na rozstępy to proszę o nazwy.
  •    
       

    #2
    Odp: Ja i mama, krem na rozstępy AA

    uwazam ze nie ma sposobow na pozbycie sie roztepow, jedynie polecam smarowac sie zwykla oliwka aby nie dopuscic zeby sie pojawily.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Ja i mama, krem na rozstępy AA

      W ciąży smarowałam brzuch i uda Pharmaceris. Rostępów nie mam, ale nie wiem czy to zasługa kremu czy niezbyt dużej wagi. Przytyłam niecałe 10 kg

      Skomentuj


        #4
        Odp: Ja i mama, krem na rozstępy AA

        Rozstępy zrobiły mi się po porodzie na piersiach od pokarmu. Zaczęłam używać wtedy z Eveline Cosmetics Slim 3d p/rozstępom i bardzo ładnie zniknęły. Zostało kilka jeszcze, ale te były bardzo czerwone, ale myślę, że jeszcze znikną.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Ja i mama, krem na rozstępy AA

          Ja w ciąży stosowałam zwykłą oliwkę i powiem szczerze, że nie miałam ani jednego rozstępu. Wydaje mi się, że dużą rolę odgrywają tu geny.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Ja i mama, krem na rozstępy AA

            Miałam i niestety u mnie nie zadziałał zbyt dobrze. Nie widziałam żadnych lepszych zmian żeby pozbyć się świeżych jeszcze rozstepów.

            Skomentuj


              #7
              Niestety ale tego typu kosmetyki nie są skuteczne. Rozstępy tworzą się pod wplywem
              rozciągania się skóry, duże znaczenie tutaj ma to jak urośnie brzuch
              genetyki
              jak równiez wieku (osoby starsze maja mniejsze tendencje do tworzenia się rozstępów na skórze).

              Nie mamy na to za bardzo wpływu. Najskuteczniejszym sposobem redukcji rozstępów jest po prostu laser.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                bardzo fajny też polecam !

                Skomentuj


                  #9
                  Akurat te kosmetyki na rozstępy jakieś wielkiej furory jak dla mnie to one nie robią.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X