Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

najlepszy polski serial

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    diabelecke, nie wiem o co chodzi z napisami
    to polski film...
    Julek 15.o2.2oo7r



    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Ja już od paru lat M-jak miłość i ostatnio brzydula.
      AMELKA UR.27.03.2008

      Skomentuj


        #18
        Ja lubię "M jak Miłość", "Na Wspólnej", no i "Brzydulę" a i czasem obejrzę "Mode na sukces" ))

        Skomentuj


          #19
          Ja najbardziej lubie stare polskie seriale,"Brzydula","Niania" itp.to polskie wersje seriali najczesciej amerykanskich ktore juz leca na calym swiecie i mnie osobiscie sie znudzily.

          Skomentuj


            #20
            do moich ulubionych seriali zalicza się: "na wspólnej", "pierwsza miłość", czasami "brzydula" i zdarza się "moda na sukces" i "klan"

            Skomentuj


              #21
              A ja lubię "Teraz albo nigdy". Tam wszyscy są tacy ładni
              Mama
              Martynki (31.03.2007)
              i
              Kamilka (27.11.2008)

              Skomentuj


                #22
                my ogladamy "na wspolnej", 39i pół, i doreczyciela, te to tak prawie wszystkie odcinki,
                sporadycznie na dobre i na zle, klan,brzydula,o.mateusz,ranczo,rodzina zastepcza,detektywi ,w11 - co tam akurat leci jak maly spi a ja sprzatam
                dobre bylo twarza w twarz , tylko ze widzialam chyba tylko 3-4 odcinki

                ale za super serial(oprocz klasyki sprzed lat) uwazam pierwszy sezon "kasi i tomka",pierwszy sezon 39 i pół, (i w sumie dobry jest klan bo dzieki niemu zwiekszyla sie profilaktyka lecznicza , ale to tasiemiec )

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Pieczulka ja uwielbialam Kasie i Tomka i tu w fr to tez leci tylko wersja francuska(polacy odkupili licencje na ten serial). Ciekawostka jest ze aktorzy odtwarzajacy gl.role zostali para w Polsce tez?

                  Skomentuj


                    #24
                    Dotka w Polsce też, nawet mają już dzieci: bliźniaki. Bo to Joanna Brodzik
                    i Paweł Wilczak


                    Skomentuj


                      #25
                      Nusiak musze polookac na necie ,chetnie o nich poczytam bo zawsze ich bardzo lubilam.Uwazalam juz ze w filmie pasowali do siebie a tu popatrz...

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Jak serial to tylko "Pierwsza miłość"

                        Skomentuj


                          #27
                          Rodzina zastępcza
                          A ostatnio widziałam to Teraz albo nigdy i też niezłe. Lubię jeszcze 39 i pół.

                          Skomentuj


                            #28
                            Ja to oglądam "Na Wspólnej", "M jak Miłość", "39 i pół", "Teraz albo nigdy", a i Brzydulę i żeby było śmieszniej to te seriale oglądam razem z mężem, tylko on lubi "Pierwszą miłość" a mi się już odwidziała kiedyś oglądałam teraz już mnie nie ciągnie do tego serialu. No i w przerwach na reklamy jeszcze "Barwy Szczęścia" oglądamy. Trochę się uzbierało.
                            AGATKA 16.04.07r
                            Adaś 02.06.09r. o godz. 12.05, 3820g. 56cm.
                            W końcu w komplecie
                            Pamiętnik Adasia: http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...sz8206;page:-1

                            Skomentuj


                              #29
                              Lubię Brzydulę ale oglądam pakiet w sobotę bo w tygodniu nie mam czasu w godzinach emisji

                              Skomentuj


                                #30
                                Ja oglądam "barwy szczęścia", "pierwszą miłość" i "klan"

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X